Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Sídlo klanu Kuga

Goto down 
+2
Loxar Yuna
Akihiro Kazuki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 25 ... 37  Next
AutorZpráva
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 9:10 pm

Natsuki

No pokud chceš trávit den se mnou, mrkla jsem na něj, tak jdeme trénovat k jezeru ten klon.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 9:16 pm

Tak pokiaľ ti nebudem vadiť tak môžem zasmial sa a dojedal posledné kúsky. No k jazeru to by aj šlo a pokiaľ ten klon zvládneš naučím ťa nové techniku mrkol na ňu a dojedol. Postavil sa a odložil svoj tanier.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 9:31 pm

Natsuki

Snědla jsem už velké množství jídla, ale moje snídaně končí vždy vločkami. Vstala jsem nachystala si vločky a začala je pojídat. Podívala jsem se na něj podezřívavě, a co že máš takovou snahu mě učit?
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 10:01 pm

Pozrel som sa nechápavo na Nat a povedal Neviem čo tým myslíš. Ja naučím kohokoľvek ak mám čo. Teba, Nao, Yunu a aj Nami pokiaľ bude chcieť ale iba to čo viem ja.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 10:10 pm

Natsuki

Dojedla jsem vločky, odnesla misku do dřezu. Při cestě zpátky jsem pohladila Ataru po zádech, ale notak, já to nemyslela zle. Půjdeme? Usmála jsem se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 10:18 pm

Ani ja som to nemyslel zle. A áno ideme. chytil Natsuki za ruku a čakal kedy vyrazí ona.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 10:26 pm

Natsuki

Usmála jsem se na Ataru a vydala se ke dveřím. Obula jsem se, odemkla jsem a otevřela mu dveře. Pak jsem se vydala k jezeru.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 10:32 pm

Spolu s Natsuki sme sa vybrali k jazeru ruka v ruke.. (Presun)
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 2:20 pm

Klon: Jen jsem se přišla podívat jak ti to jde. Odpověděla jsemmu a šibalsky se usmála.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 2:59 pm

Dobře no... už pomalu budu finišovat... A proč se tak směješ? podivilse tak trochu...
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 3:04 pm

Klon: Trochu jsem poustoupila aby mohl nahlédnout za mě.

Když můj klon poustoupil jen jsem zvedla zrak od vodní hladiny, zamávala Akiovi a doběhla k němu. Tak co? Vypadá jáko já? Zeptala jsem se se smíchem a pohodila hlavou směrem ke klonu.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 4:58 pm

Wow... skvělý byl jsem nadšenej jak dobře to zvládla, i když mě trochu trápilo, že rychleji než já... Tak a teďka se do toho opřu.A pln odhodláni sem se pustil do tréninku s tím že do hodiny bude hotovo.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 7:06 pm

Natsuki

Přišla jsem domů, dala si sprchu, dala mokré věci uschnout, oblékla si suché. Odešla jsem do kuchyně a nachystala oběd pro všechny u jezera dokonce i pro Nao. Rozdělila jsem ho do krabiček, dala do batohu a vydala se zpátky k jezeru.
(přesun)


Naposledy upravil Kuga Natsuki dne Sun Jan 22, 2012 7:56 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 7:24 pm

Zrušila jsem klon, opřela se o nedaleký strom a sledovala ho při tréninku.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 7:43 pm

Yuna čekala opodál a bylo mi trapné ji takhle zržovat, ale po chvíli jsem úplně přestal přemejšlet nad tím jeslti tam stojí či ne. Akorád mě to znervózňovalo a rušilo při tréninku...
---
Po nějaké hodině a půl naprostého soustředění na tréning se mi nepovedly klony, které by nasvědčovali tomu, že sem kousíček od konce. K tomu mě začal sužovat pocit hladu.... Tak to sem fakt ještě potřeboval... namíchl se a zkusil soustředit klon tak agresivně, že se mi povedlo utvořit dva, ale tím stylem, že se po 2 vteřinách rozpadly... V tu chvíli mě došlo co jsem dělal blbě... moc chakry, málo tvořivosti.... Zkusil jsem to tedy ještě jednou, ale tentokrát pomalu a s menším množstvím chakry. A ejhle povedlo se. Klon stál na místě necelou minutu a pustil jsem se s ním do řeči. Když vydržel i to poslal jsem ho za Yunou, aby ji probudil z této nudné hodiny a půl co probíhala pro ní určitě jako celá věčnost.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 7:57 pm

Měla jsem přivřené oči, ale stále ho upřeně pozorovala a když ke mě přišel jeho klon otevřela jsem oči úplně a pořádně si ho prohlédla. Hmm ... Já radši originál. zasmála jsem se, rozběhla se k originálu a skočila mu kolem krku. Šikula. Po tom co jsem mu to zašeptala do uchal následovala další vlna smíchu.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 8:00 pm

Jakmile na mě "zaútočila" klon se zrušil a začal jsem se smát s ní. Děkuju, tak co? Nedáme si něco k snídani? nebo že by už k obědu?
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 8:03 pm

Trochu jsem se od něj odtáhla tak abych mu viděla do očí, ale ruce jsem z jeho krku nesundávala. Neděkuj. Vyplázla jsem na něj jazyk. A co by si můj pán dal? Nasadila jsem naprosto oddaný pohled a upřeně se mu dívala do očí.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 8:06 pm

Díval jsem se jí do očí Myslím, že to bych nechal na kuchaři, co myslíš?
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 8:08 pm

Rozhlédla jsem se. Tady ale žádný není co s tím budeme dělat? Zadržovala jsem smích a dál se na něj tak oddaně dívala.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 8:10 pm

ÁÁÁchjóóóó..., pousmál jsem se na ní jen tiše dodal A co takhle něco vymyslet a ukuchtit společně?
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 8:15 pm

To jako bez kuchaře můj pane? A námáhat vaše jemné ruce? Zatvářila jsem se udiveně. Tak to by nešlo. Abych to zdůraznila několikrát jsem zavrtěla hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 8:23 pm

Chytil jsem jí hlavu,Ale, ale, slečno, my budeme namáhat naše ruce. Popřípadě bychom mohli použít klony, pokud by vám to příliš vadilo, ovšem má to jednu nevýhodu... Já za svého klona nezodpovídám. A pokud budeme toto ještě chvíli řešit může se stát, že za chvíli nebudeme ani moci jíst.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 8:41 pm

Když mi chytil hlavu jen jsem na něj vyplázla jazyk. Opravdu můj pane, ale to by za vás měli dělat lidé jako jsem já. Uklonila jsem se mu a dál už neudržela přívaly smíchu.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 8:44 pm

Slečno, to si jako myslíte, že nechám takto půvabnou kunoichi za sebe nechávat dělat jídlo? Za koho mě máte? žekl jsem trochu vyčítavě ale s obrovským úsměvem v koutcích rtů.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kuga   Sídlo klanu Kuga - Stránka 13 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Kuga
Návrat nahoru 
Strana 13 z 37Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 25 ... 37  Next
 Similar topics
-
» Členové klanu
» Hora klanu Hiashi
» Sídlo klanu Inuzuka
» Sídlo klanu Shiraki
» Čtvrť klanu Nara

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Obytná část-
Přejdi na: