Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Tasai

Tasai


Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa   Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 7:38 pm

Povzdychol som si a padol na kolená s mečom v ruke. Konečne pokoj kľačal na kolenách zo zbytkom chakry a oddychoval.
Návrat nahoru Goto down
amko21
Jounin
Jounin
amko21


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputation : 10
Join date : 28. 06. 10
Age : 28
Location : West Slovakia

Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa   Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 9:01 pm

Aotsuchi

Po niekoľkých minútach láva konečne vytvorila dieru vo veku a ja som zasa stál pred Tasaiom. "Prekvapuješ ma. Myslel som si, že utečieš." Usmial som sa, ale to na situácii nič nemenilo. "Aspoň za tebou nemusím zasa bežať." Spojil som ruky v pečať a hromadil v ústach lávu. S touto technikou ma už musí mať prečítaného.
Návrat nahoru Goto down
Tasai

Tasai


Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa   Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 9:09 pm

"Sakra..." povedal som si v duchu a ako tak som sa postavil na nohy. A ja som si myslel že je po tebe... obaja sme sa mýlili. Zato že som opustil Iwu neznamená že utekám bola to iba zmena. nevinne som sa pousmial. "Zase tá jeho láva... neviem či mám dostato chakry na toho aby som sa tomu zase vyhol?! Železná koža.. hoci tým budem riskovať ale chvíľu to musím vydržať aby som sa dostal k nemu." Chytil som meč oboma rukami a koža mi zhnedla. Následne som sa ako tak rozbehol proti nemu.
Návrat nahoru Goto down
amko21
Jounin
Jounin
amko21


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputation : 10
Join date : 28. 06. 10
Age : 28
Location : West Slovakia

Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa   Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 9:17 pm

Aotsuchi

Pľul som lávu smerom na Tasai, ale teraz som mieril na nohy. "Prečo si myslíš, že láva železo neroztaví?" Predpokladal som, že láve uskočí, takže som hlavu naklonil mierne nad tú jeho, pričom som hromadil ďalšie množstvo horúcej hmoty. Beží s mečom v ruke, keď jeho úder spôsobuje väčšie škody?
Návrat nahoru Goto down
Tasai

Tasai


Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa   Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 9:31 pm

Jeho láve ktorá smerovala na nohy som sa vyhol i keď len tak tak. Menším popáleninám som sa nevyhol. láve ktorá smerovala z hora som sa podšmykol ale obetoval som tomu svoj meč ktorý láva zalial. Znova som bežal oproti nemu Ešte kúsok.... z posledných síl som použil jutsu Doton: Tsuchi Kobushi jednu päsť ktorá smerovala na Aotsuchiho obalil kameň. Päsť priamo letela na Aotsuchiho...
Návrat nahoru Goto down
amko21
Jounin
Jounin
amko21


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputation : 10
Join date : 28. 06. 10
Age : 28
Location : West Slovakia

Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa   Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 11:51 pm

Aotsuchi

To už nestihnem! Chcel som použiť ďalšiu techniku, ale načasovanie sa nepodarilo. Jeho päsť ma zasiahla, ale na moje šťastie už nebol Tasai v plnej sile, takže boli zranenia o niečo menšie. Dopadol som pár metrov od miesta našeho stretu. Otrel som si krv z úst do plášťa a s námahou sa postavil. Mám jedno alebo dve zlomené rebrá.
Návrat nahoru Goto down
Tasai

Tasai


Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa   Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 11:55 pm

Po náraze som padol na zem vyčerpaní. Mal som chakru ledva na vyžitie. Ležal som a ťažko dýchal. Na nohy sa mi podarilo postaviť až na neviem koľký pokus ale stál som ako tak. Teda skôr som sem tam stál a inak som kľačal na kolenách. Tak.... čo....chceš ešte? opýtal sa a mal problém to povedať lebo sem tam lapal po dychu.
Návrat nahoru Goto down
amko21
Jounin
Jounin
amko21


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputation : 10
Join date : 28. 06. 10
Age : 28
Location : West Slovakia

Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa   Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 23, 2012 7:25 pm

Aotsuchi

Chystal som sa opäť pľuť lávu, ale moja chakra tomu už nezodpovedala. Takže mi zostáva už iba oheň. S veľkou ťažkosťou som poskladal pár pečatí. "Posledná šanca vzdať sa." Čakal som na jeho odpoveď, aj keď som už o nej mal predstavu.
Návrat nahoru Goto down
Tasai

Tasai


Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa   Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 23, 2012 7:33 pm

To ni... nestihol to dopovedať lebo sa mu prekrútili oči a padol na zem. Bol v bezvedomý a aj zranení po strete z lávou.
Návrat nahoru Goto down
amko21
Jounin
Jounin
amko21


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputation : 10
Join date : 28. 06. 10
Age : 28
Location : West Slovakia

Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa   Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 25, 2012 8:01 pm

Aotsuchi

Naklonil som sa nad Tasaia, aby som si overil, že to nie je pasca. Naklonil som sa, aby som ho mohol zobrať, ale zlomeniny mi to neumožnili. To snáď nie je pravda! Poskladal som pečate a použil privolanie. V oblaku dymu sa objavil vedľa mňa hroch, ktorého som poslal do Iwy pre pomoc. Ja som sa zatiaľ posadil vedľa omráčeného Tasaia. "Zdá sa, že tu spolu ešte chvíľu pobudneme."
Návrat nahoru Goto down
Tasai

Tasai


Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa   Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 25, 2012 8:09 pm

Ležal som a odpočíval, nevediac čo sa deje okolo mňa. Netušil som čo sa so mnou stalo či som mŕtvy alebo som iba omdlel. Sem tam sa moje telo dostalo do kŕča vďaka popáleninám na celom tele. "Mal som sa naučiť... Myslel som si že moja obrana je dokonalá a porazí ju len pár výnimiek. Ale mýlil som sa..." znelo mi v hlave.
Návrat nahoru Goto down
amko21
Jounin
Jounin
amko21


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputation : 10
Join date : 28. 06. 10
Age : 28
Location : West Slovakia

Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa   Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 26, 2012 11:10 pm

Aotsuchi

Veľmi rýchlo som si uvedomil, že som spravil hlúposť. Opäť som poskladal pečate a použil privolanie. V oblaku dymu sa objavil nosorožec o niečo väčší, ako ten prvý. S námahou som vyložil Tasaia na jeho chrbtovú stranu a pomaly popri ňom zamieril do Iwy.

(Odchod.)
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa   Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 10:07 pm

Tasai

Netušiac čo sa so mnou robí ma vyložil na hrocha, ktorý ma niesol do Iwy. (Presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa   Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréninkové oblasti Suna-Kiri-Iwa
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Obchodní zóna, zbrojírna, kovář (Suna-Kiri-Iwa)
» Nemocnice Suna-Kiri-Iwa
» Knihovna Suna-Kiri-Iwa
» Velitelství Suna-Kiri-Iwa
» Rekreační oblast Suna-Kiri-Iwa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa-
Přejdi na: