Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Centrum Otogakure

Goto down 
+4
Hulo Datebayo
Aki-Chan
Faito Dansaku
Akihiro Kazuki
8 posters
AutorZpráva
Akihiro Kazuki
Jounin
Jounin
Akihiro Kazuki


Poèet pøíspìvkù : 147
Reputation : 0
Join date : 21. 08. 09
Age : 29

Centrum Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Centrum Otogakure   Centrum Otogakure Icon_minitimeFri Jan 13, 2012 11:46 am

Centrum Vesnice Otogakure.
Centrum Otogakure 800px-R%C5%8Dran_1
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Centrum Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Otogakure   Centrum Otogakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 1:45 am

Faito

Chvíli mi trvalo, než jsem Takahashiho našel. Seděl na jedné ze střech a díval se dolů. Vyskákal se k němu a vyhoupl se na chrlič vedle něho. Tak máme nového Otokage... řekl jsem vážným hlasem, ale podivně jsem se usmíval. Díval jsem se dolů na město a přemýšlel.
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Centrum Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Otogakure   Centrum Otogakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 9:50 pm

Haruko Takahashi

Sledoval jsem jak se Faito pomalu dostává ke mě a pousmál jsem se.''Tak to Abychom se ho báli..''Ušklíbl jsem se a naklonil se,tak abych viděl místo podemnou.''S tímto Otokagem tato vesnice asi brzo skoná'',řekl jsem posměšně a prohlédl si Faita od hlavy k patě.
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Centrum Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Otogakure   Centrum Otogakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 9:55 pm

Faito

S tímhle Otokage ta vesnice už dávno skonala. Ale můžeš být klidný...tenhle chlapec Otokagem nebude dlouho. řeknu s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Hulo Datebayo
Akatsuki
Akatsuki
Hulo Datebayo


Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 1
Join date : 06. 07. 10
Location : Trenčín

Centrum Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Otogakure   Centrum Otogakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 10:31 pm

Nawaki Uchiha

Prechádzal som ulicami a rozmýšlal kďe by mohol byť Madara.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Centrum Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Otogakure   Centrum Otogakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 11:08 pm

Do centra doběhli dva Shinobi jeden běžel k Nawakimu a druhý s Harukovi."Pane Haruko Zástupce Otokage vás žádá jestli by jste za ním mohl přijít chtěl by si s vámi promluvit."potom čekal na odpověď.Ten druhý zatím spustil na Nawakiho."Pane Nawaki Zástupce Otokageho by si s vámi rád promluvil."také čekal na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Centrum Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Otogakure   Centrum Otogakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 11:41 pm

Faito

Díval jsem se pobaveně na posla, který očividně neměl ANBU výcvik, takže se k nám šplhal celkem pomalu. A hele, tatsuo rozesílá svoje lži. řekl jsem. Hádám, že už poslal dopisy o tom, že jsem Reinu Kanu zabil já a že chce jednat o míru. podíval jsem se na Haruka a počkal, až posel vybreentí zprávu. Jdeš tam? zeptal jsem se. Dole jsem si všiml Uchihy a posla adresovanému jemu. To by mě zajímalo, co máš v plánu, Tatsuo...
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Centrum Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Otogakure   Centrum Otogakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 11:55 pm

Faito

Přiběhl ke mě ANBU. Pane, u brány je kdosi z Konohy. kývl jsem.
Běž si promluvit s Otokagem. řeknu Harukovi. Chci vdět, co chystá. podal jsem mu ruu jako přítel příteli a vydal jsem se shunshinem k bráně.
Návrat nahoru Goto down
Hulo Datebayo
Akatsuki
Akatsuki
Hulo Datebayo


Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 1
Join date : 06. 07. 10
Location : Trenčín

Centrum Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Otogakure   Centrum Otogakure Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 11:51 am

Všimol som si niekoho ako ma oslovil.
"A načo ma potrebuje?"
Opýtal som sa zo záujmom.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Centrum Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Otogakure   Centrum Otogakure Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 1:17 pm

Shinobi stojící u Nawakiho hned zareagoval na jeho otázku."To nevím pane pouze mě pro vás poslal ale nejspíš to bude něco naléavého."potom zase čekl na odpověď a nebo jestli s ním Nawaki rovnou pujde.
Návrat nahoru Goto down
Hulo Datebayo
Akatsuki
Akatsuki
Hulo Datebayo


Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 1
Join date : 06. 07. 10
Location : Trenčín

Centrum Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Otogakure   Centrum Otogakure Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 1:41 pm

"No dobre tak idem"
Kukal som na neho kam pôjde
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Centrum Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Otogakure   Centrum Otogakure Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 4:30 pm

Shinobi okamžitě odešel za Nawakim směrem do kanceláře.(Jeden Shinobi přesun)
Návrat nahoru Goto down
Hulo Datebayo
Akatsuki
Akatsuki
Hulo Datebayo


Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 1
Join date : 06. 07. 10
Location : Trenčín

Centrum Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Otogakure   Centrum Otogakure Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 4:56 pm

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Centrum Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Otogakure   Centrum Otogakure Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 7:39 pm

Haruko Takahashi


Přijal jsem Faitovu ruku a sledoval shinobiho.Chce se mnou mluvit?Podíval jsem se směrem dolů kde se momentálně nacházel Nawaki a pousmál jsem se.Takže buď nás chce zabít nebo hledá pomocnou sílu..Každopádně on byl se mnou v Akatsuki byla by blbost zvát si nás oba a myslet si že nás zabije.Jen jsem pokývnul Shinobimu a rychl sletěl dolů,počemž jsem zamířil do kanclu.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 13
Reputation : 0
Join date : 16. 01. 12

Centrum Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Otogakure   Centrum Otogakure Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 8:12 pm

Takumi

Dorazil sem do centra, rozhlížel sem se a pátral sem po někom ze seznamu od Faita.
Návrat nahoru Goto down
Taku

Taku


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 0
Join date : 17. 01. 12

Centrum Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Otogakure   Centrum Otogakure Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 8:13 pm

Kashike


Všimnul jsem si Takumiho a okamžitě jsem k němu přiskočil. Jen na něj kývnu a vyrazíme pryč. (oba přesun)
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 13
Reputation : 0
Join date : 16. 01. 12

Centrum Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Otogakure   Centrum Otogakure Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 8:15 pm

Takumi

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Arget Maireto

Arget Maireto


Poèet pøíspìvkù : 8
Reputation : 1
Join date : 16. 01. 12

Centrum Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Otogakure   Centrum Otogakure Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 10:36 pm

Dorazil jsem do centra a rozhlížel jsem se jestli je nezahlédnu. Přeskakoval jsem z budovy na budovu a rozhlížel jsem VŠUDE KOLEM!
Návrat nahoru Goto down
Arget Maireto

Arget Maireto


Poèet pøíspìvkù : 8
Reputation : 1
Join date : 16. 01. 12

Centrum Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Otogakure   Centrum Otogakure Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 6:15 pm

Po neúspěšném hledání jsem se rozhodl podívat někam kde by je nikdo nečekal, BRÁNA! Very Happy Kdyby se pokusili utéct. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Centrum Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Otogakure   Centrum Otogakure Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Centrum Otogakure
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Centrum
» Nemocnice Otogakure
» Brána do Otogakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Zločinecké organizace - Ame, Oto, Yuki a Kugutsu Kekkai :: Otogakure no satto-
Přejdi na: