Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Brána do Otogakure

Goto down 
+5
Faito Dansaku
Seito Senju
Tatsuo Reigi
Akihiro Kazuki
Aki-Chan
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Brána do Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure Icon_minitimeThu Jan 12, 2012 11:04 pm

Brána je hlídaná dvěma jednotkama ANBU o pěti lidech z důvodu bezpečnosti
Projít může jen ten co má nějaké zvláštní povolení nebo jednoduché prokazatelné povolení.
POkud tak nebude má ANBU jednotka právo vás vykázat a nebo můžete složit všechny zbraně a pod přísným dohledem se sejít se zástupcem Otokageho
Nad celou Ótogakure létají tři draci kterří vidí vše ze shora a informují o všem co vidí


* respektujte tyto pravidla prosím
Návrat nahoru Goto down
Akihiro Kazuki
Jounin
Jounin
Akihiro Kazuki


Poèet pøíspìvkù : 147
Reputation : 0
Join date : 21. 08. 09
Age : 29

Brána do Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure Icon_minitimeFri Jan 13, 2012 11:39 am

Brána do Otogakure 171-55

Akasuna no Ruki

Přistál jsem před Oto a mířil k bráně a viděl že se děje zmatek. Přišel jsem ke strážím " Co se děje?"

Brána do Otogakure 782-82

Faito Dansaku

ANBU

Pane, pokud zde nic nepotřebujete, odejděte, máme pohotovost. řekl ANBU a nehodlal ustoupit.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Brána do Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 11:50 pm

Dorazil jsem před bránu a čekal jsem až dorazí ten s kým jsme měl schůzku.Po mém boku stály dva ANBU a byli připraveni uposlechnout jakýkoli můj rozkaz.
Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Brána do Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 11:52 pm

Přibližoval jsem se k bráně, ale když jsem byl kousek od nich, poskládal jsem pečetě a aktivoval Mizu no jikuukan. Kdyby náhodou. Pousmál jsem se a dopadl přímo před něho. Okamžitě jsem ho poznal, protože jsem se s ním už párkrát setkal. ,,Ty?!" Podíval jsem se na něho a pokračoval. ,,Můžete mi vysvětlit, co se to šíří za aféru?"
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Brána do Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 11:55 pm

Překvapeně jsem se podíval na osobu před sebou."To snad není možný ty jsi zástupce Hokageho?Jaká ironie."začal jsem se smát.Potom jsem mávl rukou a naznačil tak těm ANBU aby se vzdálili."No to je složité."
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Brána do Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 11:56 pm

Faito

Dorazil jsem na sto kroků od brány a pak jsem to vzal krokem. Hm...Tatsuo. A kdosi cizí. pomyslel jsem si a šel blíž.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Brána do Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 11:57 pm

(Tak se zase vrať jelikož jsi nás neměl jak vycítit nejsi Senzor Wink )
Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Brána do Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 11:58 pm

,,Ironie, že to slyším zrovna od tebe." Podíval jsem se na něho a opět pokračoval. ,,Tak co si chtěl projednat?"
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Brána do Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 12:02 am

Zvážněl jsem."Chtěl bych od tebe laskavost.Vím že jsme neměli nejlepší vztah jak my dva mezi sebou tak Konoha s Oto ale jde tady o něco víc.Pošli někoho kdo vezme tělo Otokage do Sory a prohlídne ji tam a nech mi tady v Oto někoho kdo mi pomůže sjednat pořádek.Za celou tou věcí podle mě stojí někdo odsud z Oto a možná je to nějak spojené s Madarou.Zajisté tohle by nebylo zadarmo.Nabízím za to svoje služby a Oto bude Konoze vděčná."napjatě jsem čekal na jeho reakci.
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Brána do Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 12:04 am

Faito

Takže vyjednávání z Konohou... řekl jsem si, když jsem se blížil. Nemohl jsem je slyšet, ale podle jejich výrazů se nehodlali prát. Došel jsem na padesát kroků od nich. Tatsuo, Tatsuo, kopeš si hrob...
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Brána do Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 12:08 am

V momentě když se k nám přiblížil ucítil jsem jeho chakru."FAito proč se k nám nepřidáš?"zakřičel jsem tak aby mě slyšel.
Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Brána do Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 12:09 am

Hm? Teď co? Nestojím o vojenské konflikty, takže tohle by tomu mohlo pomoct, ale co na to řeknou v Soře? Pomáháme bývalým nukeninům? Na chvíli jsem se zamyslel. ,,Vděčnost klidně, ale chci i smlouvu o neútočení. Nestojím teď o vojenské konflikty a myslím, že vy taky ne. Budu mít ale tvoje slovo, jakmile ho porušíte, nezbude nám nic jiného než vás napadnout a srovnat se zemí." Stále jsem měl kamenný výraz, protože jsem to myslel smrtelně vážně. ,,Pošlu někoho pro tělo, ale zkuste jim zkřivit jen jediný vlásek a opět bude platit to, co jsem řekl. Ale nevím koho bych měl poslat, aby pomohl sjednat pořádek. To si asi budete muset vyřešit sami."
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Brána do Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 12:11 am

"Dobře souhlasím.Pod mým vedením se tvým lidem nic nestane a pokud tohle někdo poruší stihne ho trest smrti."řekl jsem klidným hlasem a podal jsem mu ruku.
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Brána do Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 12:11 am

Faito

DOšel jsem až k nim a řekl: Dělat tajné jednání s Konohou uprostřed volného prostranství u brány? Velmi chytré. Velmi patriotické. A hlavně velmi originální. řekl jsem ironicky a pak jsem se otočil na zástupce Hokageho. Faito Dansaku, kapitán ANBU. Takže kolik vám máme dát peněz za pomoc v odchycení Uzumakiho? podal jsem zástupci ruku.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Brána do Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 12:15 am

Zasmál jsem se."Jak už řekl tohle je Kapitán ANBU který teď slouží pode mnou."podíval jsem se na Faita."A ano děláme jednání tady ale neboj mám tady sebou ochranku kdyby se něco dělo."potom jsem se podíval zpět na Seita."Jeho poznámky o Narutovi si nevšímejte chlapec neví kdy má mlčet."usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Brána do Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 12:19 am

Faito

Myslím si, že by měl vědět, proč toho zločince hledáme... řekl jsem a pak sjem se zarazil. U vás je to nejspíš hrdina. Ale vrah to je tak jako tak. řekl jsem tvrdě Seitovi.
Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Brána do Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 12:21 am

Na Faita jsem se ani nepodíval, po hlase jsem ho poznal, že už jsme se jednou střetli u hranic. Genjutsu maník. ,,Naruta prosím ani nevyslovujte. Žijící legenda, která by vás byla schopná srovnat se zemí sama, takže asi tak. Stojím si zatím, že nic neudělal." Při slovech jsem se stále díval na Tatsua. ,,Dobrá jsme domluveni, přijdu pro ni osobně i s týmem a připravím rovnou smlouvu. Zkuste se o něco pokusit. Nestojím o konflikty. Poroučím se." Mávl jsem rukou a pode mnou se vytvořila voda. Mizu no jikuukan. Rozpadl jsem se na vodu a zmizel pryč.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Brána do Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 12:24 am

Faito

Podíval jsem se na Tatsua a nadechl jsem se s tím, že chci něco říct. Pak jsem ale zklapnul a zakroutil hlavou. Nemá to cenu. Ten nikdy neuvěří, že právě udělal tu největší chybu svého života. Tedy hned po tom, co mě obvinil z vraždy Reiny.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Brána do Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 12:24 am

"Dobrá budu se těšit."řekl jsem než Seito zmizel potom jsem pískl a u mě se objevili dva ANBU."Faito Faito ty asi nevíš na jaké jsi teď pozici že?Tímto tě degraduji na Hodnost obyčejného ANBU úrovně C dokud se nezačneš chovat rozumně."řekl jsem a otočil jsem se k odchodu.
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Brána do Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 12:26 am

Faito

Čekal jsem to. Už máš radu, která ti to schválí. Nebo teprve sestavuješ soud, který mě odsoudí za věc, kterou jsem ani neudělal? zeptal jsem se pobaveně.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Brána do Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 12:31 am

"Nepotřebuji radu abych tě zbavil postavení jsem Otokage dokud se Reina nezotaví takže tohle můžu udělat i sám.Nebudu tě za nic soudit ale nechám tě odvést do vazby kde počkáš na rozsudek který nevynesu já."řekl jsem a pokynul jsme dvěma ANBU kteří stály u mě ti přili až k Faitovi a chytli ho pod pažemi."Dávejte si pozor na jeho KG kdyby chtěl utéct."dodal jsem a odešel jsem pryč.(Přesun)
(Odvedou tě sem https://ntaf-mypage.forumczech.com/t785-veznice#74045 )
Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Brána do Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 12:11 am

Doletěli jsme k bráně a já pokynul strážím, ať dovedou Tatsua. Jeden z nich okamžitě odběhl a já se otočil na Ayame. ,,Sora nám pomůže oživit Reinu a Oto bude s námi v míru. Očistíme tím i Naruta. Možná je to hloupost, ale tady jsou všechny informace."
Návrat nahoru Goto down
Ayame Takahashi

Ayame Takahashi


Poèet pøíspìvkù : 21
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Brána do Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 12:22 am

„Hmm...“ Přikývla jsem a porozhlédla se okolo sebe. Seskočila jsem na zem a Shi s Tenshim mě následovali.
„Když už jsme tady, mohli bychom se podívat, jestli Amai ještě žije,“ odfrkla si tygřice, když dopadla na zem.
Návrat nahoru Goto down
Hulo Datebayo
Akatsuki
Akatsuki
Hulo Datebayo


Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 1
Join date : 06. 07. 10
Location : Trenčín

Brána do Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 10:01 am

Nawaki Uchiha

Videl som ruch pri bráne tak som sa tam vydal.
"Ježíš to ste len vy ja že si zašpásujem trochu s nečakanými hosťami"
Sadol som si na bránu a sledoval ich.
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Brána do Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 7:17 pm

Haruko Takahashi

Pomalým krokem jsem přišel k bráně a rozhlédl se.Tady je nějak rušno.Ušklíbl jsem se a opřel se o kraj brány,počemž jsem čekal na tatsua.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brána do Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Brána do Otogakure
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Centrum Otogakure
» Nemocnice Otogakure
» Vstupní brána
» Jižní brána
» Severní Hlavní Brána

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Zločinecké organizace - Ame, Oto, Yuki a Kugutsu Kekkai :: Otogakure no satto-
Přejdi na: