Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Okolí Konohy

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Okolí Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 11:48 pm

Podíval jsem se na oheň a poskládal pečetě. Suiton: Bakusui Shouha. Vyplivl jsem obrovskou masu vody a kámen tomu dodal taky sílu, takže jsem uhasil oheň, ale jen ten, který byl pro mě nebezpečný. Přistál jsem na jedné z větví a podíval se na Akiyua. Pak přišel Nawaki, sledoval jsem ty dva a čekal, co bude následovat. To tu tak scházelo.
Návrat nahoru Goto down
Kisuke Uchiha

Kisuke Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 5
Reputation : 0
Join date : 10. 10. 10

Okolí Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 8:09 am

"Nepleť se do toho..nic nechápeš" promluvil jsem chladným tónem
Návrat nahoru Goto down
Hulo Datebayo
Akatsuki
Akatsuki
Hulo Datebayo


Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 1
Join date : 06. 07. 10
Location : Trenčín

Okolí Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 9:48 am

"Všetko čo sa týka vás dvoch sa týka aj mna na to nezabúdaj"
Sadol somsi na zem oprel sa o strom.
"Aspon si odvediem odtialto suvenír teda bud z jednej alebo z druhej strany ale Akiyuu radšej by si mohol v sebe prebudiť Mangekoyu až potom zomrieť"
Dodal a a už radšej mlčal.
Návrat nahoru Goto down
Kisuke Uchiha

Kisuke Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 5
Reputation : 0
Join date : 10. 10. 10

Okolí Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 4:20 pm

"Myslým si že tohle bych ti nedovolil" konstatoval jsem a dál se díval
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Okolí Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 5:13 pm

Dopadl jsem prudce na zem a po kmeni stromu se dostal nad vodu,aby mě nesmetla někam pryč.Skočil jsem znovu dolů a sledoval ty dva.To tu ještě scházelo.Ušklíbl jsem se a obrátil se na Seita.Ostatní dvě hlavy zatím vyletěly někam daleko nad něj.Copak plánuješ hmm?Dal jsem ruk us Katanou do výšky mé hlavy a zatočil s ní.''Chidori Kouken''


Okolí Konohy - Stránka 2 Chidori-kouken-o
Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Okolí Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 6:02 pm

Před útokem jsem uskočil dostatečně daleko a při tom zaregistroval Kisukeho. Mám tu tři, dá se říct nukeniny. Stačí lusknout prsty a je kolem mě veškeré Anbu, co je v Konoze. Poskládal jsem pečetě a čekal, jestli si náhodou nebudou řešit svoje rodinné tragédie.
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Okolí Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 4:10 pm

Zandal jsem katanu zpět do pochvy,která visela na dolná části mých zad.Porozhlédl jsem se kolem a pousmál se.''Tak někdy jindy..Tady už to nemá cenu nemáme tu intimčo..Navíc nerad bojuji v oblastech blízko Konohy..Tak zatím'',diořekl jsem a nečekal na Seitovu reakci,přičemž jsem vylepšeným Shunshinem zmizel pryč,nečekaje na nic.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Kisuke Uchiha

Kisuke Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 5
Reputation : 0
Join date : 10. 10. 10

Okolí Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 1:28 pm

"Jej...asi si ho nasral" podíval jsem se na nawakiho a nikam se nehnal
Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Okolí Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 1:32 pm

Podíval jsem se na mizícího Akiyuua. Hm, někdy příště. Poskládal jsem pečetě a začal se soustředit. Pod nohami se vytvořila voda. Nemám náladu na další boj. Mizu no jikuukan. Moje tělo se rozpadlo na vodu a zmizelo.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Hulo Datebayo
Akatsuki
Akatsuki
Hulo Datebayo


Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 1
Join date : 06. 07. 10
Location : Trenčín

Okolí Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 23, 2012 12:34 pm

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Kisuke Uchiha

Kisuke Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 5
Reputation : 0
Join date : 10. 10. 10

Okolí Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 23, 2012 8:39 pm

taky jsem odešel
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Okolí Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Okolí Konohy
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Okolí Konohy, lesní skrýš Saku a Kagury
» Okolí Kirigakure
» Okolí Tsukigakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Aliance Konoha - Kumo - Tsuki - Sora :: Okolí Konohagakure-
Přejdi na: