Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Okolí Konohy

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Okolí Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Okolí Konohy   Okolí Konohy Icon_minitimeThu Jan 12, 2012 11:42 pm

Okolí Konohy Okolkonohy

Lesíky, malé domky a skleníky.


Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Okolí Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 8:55 pm

Vracel jsem se z nemocnice a rozhodl se jít přes tenhle les. Aspoň si na pročistím hlavu. Vyskočil jsem na jeden strom a sledoval Konohu, která byla odsuď docela blízko.
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Okolí Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 6:21 pm

Pomalu jsem se prodíral lesem,dokud jsem si něčeho,nebo spíše někoho nevšiml.Vyskočil jsem na nejvyší strom v mém okolí a podíval se pod sebe.Ale,ale..To jsem se dostal už tak blízko ke Konoze?Ušklíbl jsem se a seskočil pár metrů před Seita.''Podívejme se Koho tu vidíme...Sensei'',řekl jsem a otočil se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Okolí Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 6:27 pm

,,Akiyuu?" Podíval jsem se na něho s kamenným výrazem. ,,Máš celkem odvahu se potloukat tak blízko Konoze."
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Okolí Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 6:38 pm

''Hmm..Trošku jsem se ztratil..Ale takhle daleko jsem se dostat nechtěl..Ach ta nostalgie'',řekl jsem vysmátě a prohlédl si ho.''Stále zůstáváte v té díře?DOpadne to jako vždy..Vyvolá se nějaký spor a zase zemře polovina lidí..A zase se najde někdo takovej jako já že se na to nebude chtít jen dívat a bude chtít tohle všechno zastavit..Je legrační sledovat ten koloběj stále dokola''
Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Okolí Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 6:41 pm

,,Ale ty spory se většinou vedou kvůli takovým, jak jsi ty. Ti, co jim život ve vesnicí nic neříká a neví co to vůbec je zodpovědnost." Pořád jsem se na něho díval. ,,Spíš by mě zajímalo, jak hluboko už jsi klesl, Akiyuu?"
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Okolí Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 7:01 pm

''Hmm..Necítím že bych někam klesl..Právě naopak,konečně jsem se dostal výše..Na další úroveň'',řekl jsem pobaveně a prohlédl si ho od hlavy k patě.''Hned jak mě začně učit můj otec a zesílím..Zničím celou Konohu'',řekl jsem a široce se usmál.
Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Okolí Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 7:03 pm

,,To myslíš ty, že jsi se dostal výš. Pořád se máš co učit." Zakroutil jsem hlavou. ,,A Konohu ti nikdy nedovolím zničit."
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Okolí Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 7:06 pm

''He he..Takže Hokagem na plný úvazek co?A jste si jistý že se vás budu ptát?''Řekl jsem a úsměv z mých rtů se ztratil.''Budete první..Koho odstraním z Konohy..Proto si to nejvíce užiju''
Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Okolí Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 7:08 pm

,,Vždycky se mě budeš muset zeptat." Za mnou se díky kamenu vytvořil klon, který okamžitě skočil na něho s nataženou pěstí. ,,Navíc Konoha je tvořena z hodně dobrých lidí, takže se ti to nikdy nepodaří."
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Okolí Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 7:12 pm

''Všichni dobří už vymřeli'',řekl jsem a už s aktivovaným sharinganem sledoval klona.''Už to není jako tenkrát..Můj Sharingan se dostal na větší úroveň'',řekl jsem a pěstí klonovi projela má Katana.
Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Okolí Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 7:16 pm

,,To ohodnotím já, jako tvůj učitel." Poskládal jsem pečetě. Mizu no jikuukan. Začal jsem se soustředit a i díky kamenu, se kolem mě začalo točit obrovské množství, které mě i zakrylo a voda začala i vystřelovat na něho. Zatím jsem stál pořád nehybně na místě a soustředil jsem se na práci s kamenem.
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Okolí Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 7:18 pm

''Zajímavé použít Suiton proti uživateli raitonu'',vyhnul jsem se vodě a vyskočil nad něj.''Chidori Kouken!''Švihl jsem mečem před sebe a obrovské množstvý blesků začalo probíjet vodou kolem Seita.
Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Okolí Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 7:20 pm

Naštěstí se voda točila před mnou, takže mě ty blesky nijak neporanily. Luskl jsem prsty a všechna voda se na něho vyřítila a ještě k tomu pořád probíjela.
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Okolí Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 7:26 pm

Udělal jsem pečetě a čekal až ke mě ona voda doletí.Po trénincích mi blesk nijak extra nevadil,voda do mě vší silou vrazila a odhodila mě dál od Seita.Dopadl jsem na tlustou větev asi osm metrů nad ním a chvilku se nehýbal,aby ono probíjení ustálo.Když to bylo v normálu narovnal jsem se a sledoval ho svrchu.''Elementární kámen?''Řekl jsem překvapeně a podíval se mu do očí.
Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Okolí Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 7:30 pm

Viděl jsem ho vyskočit na strom, ale pak se opět díval rovně směrem ke Konoze s kamenným výrazem. Poskládal jsem pečetě. ,,Něco nového." Mokuton: Jubaku no Jutsu. Jelikož stál na větvi, tak okamžitě po něm vystřelily další větve a snažily se ho spoutat.
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Okolí Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 7:34 pm

Ani jsem nehnul brvou,jen jsem čekal až mě spoutá.''Chytřejší než jsem myslel'',ušklíbl jsem se a proměnil se v brány,které zmizely někde v koruně stromů.Vylepšením SHunshinem jsem se dostal za něj a Katanou zaůtočil na záda.SPoléhal jsem na to že bez odkrytí sharinganu nepředvídá mé pohyby,jako jsem v tuto chvíli dělal já a není tak rychlý..
Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Okolí Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 7:38 pm

Je jsem se pousmál, jelikož byl kámen v pohotovosti okamžitě po něm vyjela voda. Dalo mi to aspoň tolik času, abych uskočil pryč a vytáhl svůj meč. Poskládal jsem pečetě a díval se na něho, co udělá teď.
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Okolí Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 7:44 pm

Když po mě vylétla voda,neměl jsem šanci ho zasáhnout.Odrazil jsem se od země a skončil asi pět metrů od něj.Jak ten kámen funguje?Bere mu to chakru?Prohlédl jsem si ho od hlavy k patě.''Hijutsu:Chidori Katana'',špitl jsem a natáhl proti němu Katana,počemž z ní vyjel velkou rychlostí sloupec chidori směrem na něj.
Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Okolí Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 7:48 pm

Natáhl jsem okamžitě ruku. Chidori Eisou. Moje jutsu sice bylo slabší, ale v okamžiku nárazu jsem vyhrnul čelenku, kámen mi dodal trochu chakry do nohou a já se odrazil. Objevil jsem se vedle něho a mířil mu mečem na rameno.
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Okolí Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 7:53 pm

Naše jutsu byli vyrovnané,avšak jeho ztratilo hned na síle,jelikož mé bralo Chakru.Ona chakra přešla do mě,tudíž jsem byl zase jako na začátku.Takže už odhalil Sharingan..Sledoval jsem jeho pohyby a odskočil do strany,i když mě část ostří zasáhlo,smrtelné to rozhodně nebylo.Dal jsem si chakru do nohou a vyskočil nad něj,počemž jsem špičkou meče zamířil na jeho hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Okolí Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 8:10 pm

Jeho pohyby jsem teď dokonale viděl, takže jsem taky soustředil chakru do nohou a v dobrém momentu jsem použil Shunshin a přesunul se za něho, takže jsem letěl nad ním. Meč jsem opět namířil na to stejné rameno a rychle po něm sekl.
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Okolí Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 9:44 pm

''Tohle nemá cenu Sensei'',řekl jsem se ostří našich Katan se na chvilku střetli.''Odhaduju vaše pohyby stejně jako vy moje..Takže asi tímhle stylem to nevyřešíme..''Řekl jsem a svou katanou se odrazil znovu od jeho abych se oddálil,počemž jsem poskládal pečetě.''Katon Goryuuka no jutsu!''Řekl jsem a vypustil na něj tři obrovské katonové hlavy,které zabíraly asi 20 metrů na každou stranu,přičemž se Seito neměl od čeho odrazit...
Návrat nahoru Goto down
Kisuke Uchiha

Kisuke Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 5
Reputation : 0
Join date : 10. 10. 10

Okolí Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 10:10 pm

Stál jsem v koruně nedalekého stromu a sledoval celý boj "Když tě nezabije Akiyuu..zabiju tě já" prohodil jsem a sledoval hlavně Seitovo oko
Návrat nahoru Goto down
Hulo Datebayo
Akatsuki
Akatsuki
Hulo Datebayo


Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 1
Join date : 06. 07. 10
Location : Trenčín

Okolí Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 10:47 pm

Dokráčal som pomaly cez les do zápalu boja.
Sledoval som ich.
"Nedáš si povedať Akiyuu a nedáš keby Seito chce tak už si dávno v Base!"
Pri poslednom slove som zvýšil hlas.
"Uvedom sa a ty Kisuke tu čorobíš aby vás stále človek strážil nech niečo nevyvediete ved ste nukeninovia môže vás napadnúť hoc kto"
Vzdychol som si.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Okolí Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Konohy   Okolí Konohy Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Okolí Konohy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Okolí Konohy, lesní skrýš Saku a Kagury
» Okolí Kirigakure
» Okolí Tsukigakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Aliance Konoha - Kumo - Tsuki - Sora :: Okolí Konohagakure-
Přejdi na: