Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Jezero Kiri

Goto down 
+3
Akio Kaito
Kuga Natsuki
Akihiro Kazuki
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
AutorZpráva
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 6:54 pm

Natsuki

No pokud se nudíš můžeš naučit něco mě, vyplázla jsme na něj jazyk a zasmála se.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 6:59 pm

Tak prečo nie záleží čo to má byť... pokiaľ to bude v mojich silách tak ťa to kludne naučím na tvári mu nabehol stáli úsmev
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 7:05 pm

Natsuki

No pokud máš suiton, tak by to šlo, mrkla jsem na něj, třeba klon bych se chtěla naučit. Ale to se ti asi chtít nebude. Pousmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 7:10 pm

Čo blázniš dobrý obed a spoločnosť za takú maličkosť akú chceš jasné že sa mi chce mrkol som na ňu. Postavil som sa a podal ruku Natsuki aby tiež vstala. Tak môžme začať.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 7:13 pm

Natsuki


Přijala jsem jeho ruku a nechala si pomoct vstát. Jsi moc hodný, usmála jsem se. Tak co mám dělat?
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 7:30 pm

Uhm.. no tak určite ovládaš klasické Bunshin no Jutsu... toto je také isté akurát pri vytváraný klona pridáš vodu...... a mala by si vytvoriť vodný klon ktorý je odolnejší od tých obyčajných ktoré vieš na ukážku som vytvoril jeden vodný klon. Kúsok odo mňa sa začala zbiehať voda až sa dala dokopy a vytvorila presnú kópiu mňa... následne som ho zničil a on sa rozprskol na vodu. To je technika vodného klonu čiŽe Mizu bunshin no jutsu.... bude to chcieť tréning, čím budeš silnejšia tým budú ich budeŠ môcť vytvoriť viac a budú tiež silnejšie... dokončil preslov a čakal či to Natsuki pochopil Pokiaľ máš zvládnuté chodenie po stromoch a vode toto by si sa mala naučiť behom niekoľkých dní zasmial sa a čakal
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 7:41 pm

Natsuki

Aha, soustředila jsem se a snažila se vytvořit vodní klon. Voda se sice zběhla na jedno místo, ale než se zformovala do nějakého tvaru, zase se rozprskla. Tak to nebylo úplně ono, rozesmála jsem se a zkusila to znova. Výsledek byl podobný.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 7:50 pm

Zasmial sa No to nie ale verím že za chvíľu sa ti to podarí znovu sa zasmial A po nejakom to čase zistíš že táto technika je nič v porovnaní s ostatnými
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 7:57 pm

Natsuki

To věřím, zasmála jsem se, ale kdybych se to naučila hned nebyla ba to sranda. Zkusila jsem to znovu. Tentokrát se voda trochu víc seskupila. Jo jednou se to povede, rozesmála jsem se a voda se roztekla.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 8:02 pm

Povzdychol som si a zazíval Už je neskoro a asi by som mal ísť už domov... nebude ti vadiť keď ťa tu len tak nechám samú trénovať?
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 8:07 pm

Natsuki

Já to zvládnu. A díky za pomoc. Třeba se tu ještě potkáme. Usmála jsem se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 8:10 pm

To by som bol rád a trénuj... Tak sa maj zakýval som jej ešte na rozlúčku a zmizol v hmle...(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 8:21 pm

Natsuki

Taky jsem mu zamávala a pokračovala v tréninku. Soustředila jsem se. Voda se seskupila a začala se tvarovat do výšky. Pak se zase rozpadl. Jsem geniálně nešikovná, smála jsem se sama sobě. Kdybych víc poslouchala co říká a miň mu koukala na zadek, tak už bych to uměla. Ještě chvíli jsem trénovala a pak se vydala k domovu.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 6:54 pm

Natsuki

Vrátila jsem se k jezeru. Hodila jsem batoh pod strom a odešla se jen tak proběhnout po vodě. Chvíli jsem se courala po jezeře, pak jsem se vrátila ke stromu a začala trénovat klony.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Jezero Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 7:07 pm

Dorazila jsem k jezeru a v dálce zahlédla Nat jak něco trénuje takže jsem se za ní doskákala po jedné noze. Ahoj Nat, Co tu trénuješ? Zeptala jsem se zvědavě a pozorovala kaluž vody vedle ní co se nejspíš snažila do něčeho sformovat.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 7:16 pm

Natsuki

Po dlouhém soustředění se mi konečně podařilo dát vodu do správné výšky a možná bych jí i dala tvar, kdyby mě Yuna nevyrušila. Ach jo, nemohla si chvíli počkat, co? Zanadávala jsem v duchu. Ahoj, no teď už evidentně nic, ale zkoušela jsem klon. Kde máš manžela?Usmála jsem se na Yunu.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao

Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 97
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 8:01 pm

Shiryuu Nao

Sídlo šermířů nebylo od jezera daleko, takže jsem tu byla celkem rychle, i když jsem nespěchala a šla pomalým krokem. Lidem okolo jsem nevěnovala nikdy moc pozornosti, ale teď se můj pohled obrátil ke dvoum dívkám. Tedy jen k jedné. Tu druhou jsem zahlédla už dřív, ale lezla mi na nervy pouhou přítomností, ale tu s bílými vlasy jsem tu nikdy neviděla. Nevím proč, ale připadala mi zvláštní...Možná to dělal její vzhled. Nedávala jsem nic najevo a bezeslova kolem nich prošla. Dál jsem jim nevěnovala žádnou pozornost a posadila se k "mému" stromu, kde jsem čekala na senseie.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 8:24 pm

Mal som rád dynamické nástupy a ani tentoraz som si o neodpustil. Na jednom mieste sa začala zbiehať hmla bolo to neďaleko Nao. Zrazu sa hmla sformovala do mojej maličkosti. Hneď som si všimol Natsuki a kývol som Nao že sa jej budem za chvíľu venovať. Prišiel som k Natsuki. Ahoj Natsuki tak ako to ide s tréningom? a pozrel som sa na jej kamarátku Zdravím otočil som sa na Nao Choď sa rozcvičiť na vodu za chvíľu sa ti budem venovať a otočil som sa naspäť k Natsuki a Yune.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao

Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 97
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 8:35 pm

Shiryuu Nao

Takže v překladu..."trénuj si sama, nemám čas." Povzdechla jsem si a odvrátila zrak od senseie. Pohlédla jsem k jezeru, zvedla se a tentokrát i s kopím jsem se šla projít po vodní hladině. Měla jsem pravdu...už mi chůze po vodě nedělala žádné potíže. Sice jsem se pořád musela soustředit, ale ne tak hodně jako předtím. Senseiovi jsem už nevěnovala žádnou pozornost a procházela se po hladině kolem jezera. Do poloviny jsem šla krokem, ale pak jsem se rozběhla. Jezero bylo dosti veliké, takže když si dám dvě kolečka, mělo by to stačit a nějakou chvíli to zabere. Neběžela jsem žádným sprintem, spíš takovým lehkým odpočinkovým klusem, abych se protáhla a občas jsem i zrychlila.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 9:07 pm

Natsuki

Ahoj Ataru, usmála jsem se na něj zářivě, ráda tě vidím.
No zatím nic moc, ale já to dokážu.
Smála jsem se.
Tvoje studentka, ta s tím kopím? Myslíš, že bych ji přesvědčila, aby se nechala nakreslit?
Jako vždy jsem mluvila rychle a vychrlila všechno, co se mi honilo hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 9:18 pm

Ehm... no vieš Natsuki... ona je iná ako ty dá sa povedať že presný opak povedal som tichšie aby to počula iba Natsuki Čo ak sa od nej nakazíš tým jej správaním a potom mi kto vylepší náladu keď nebude mať teba? zasmial som sa. Tak ale skúsiť to môžeš možno na teba dá skôr ako na mňa povedal som nakoniec a pozrel som sa smerom k Nao.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 9:29 pm

Natsuki

Zčervenala jsem. Tak on mě rád vidí? AAaaaa co mu na to mám říct?? Úplně mě vykolejil. Chvíly jsem se na něj jen dívala a pak ze mě vypadlo, noo není třeba se bát, já jsem blázen od přírody, s tím už nikdo nic neudělá. Pak jsem se rozesmála.
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 9:33 pm

Zasmial sa a znovu som sa pozeral na Natsuki No možno si blázon ale si blázon ktorý mi dokáže zlepšiť náladu. Ale skúsiť to môžeš možno sa dočkám zázraku a niečo s ňou urobíš. mrkol som na ňu.
Návrat nahoru Goto down
Kuga Natsuki

Kuga Natsuki


Poèet pøíspìvkù : 471
Reputation : 0
Join date : 14. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 9:44 pm

Natsuki

Nemožné na počkání, zázraky do dvou dnů, pořád jsem byla solidně červená. Dost vtipkování, jdu za ní se zeptat. Usmála jsem se na Ataru. Pak můj pohled sklouzl k Yuně. Ataru mohl by si Yuně vysvětlit jak se dělá vodní klon, než se ti vrátím? Udělala jsem na něj psí očka a vydala se blíž k jezeru, a pak se rozběhla se po něm k Nao. Doběhla jsem ji. Ahoj mohla bys na chvíli zastavit?
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Jezero Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 9:50 pm

Pokrčil som ramenami a tomu jej pohľadu som nemohol nič iné ako áno povedať, i keĎ som si uvedomil že tak či tak by som jej povedal áno. Pozrel som sa na Yunu Takže Yuna ja sa volám Ataru... a uhm naučím ťa vytvorenie vodného klonu.. hm čo ty nato ? a pousmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jezero Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kiri   Jezero Kiri - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jezero Kiri
Návrat nahoru 
Strana 2 z 14Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Jezero Uta
» Jezero
» Jezero
» Jezero Oto
» Jezero Sarouma

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Okolí Kirigakure-
Přejdi na: