Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Díl 11-Souboj!

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Díl 11-Souboj! Empty
PříspěvekPředmět: Díl 11-Souboj!   Díl 11-Souboj! Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 6:07 pm

Voda:vodní bariéra.Zakřičel Assasin,když na něj zaútočila z blízky Hitomi.“Pěkný pokus.Co to?Co je to za zemětřesení?To je moje Technika země nejsi jediný kdo trénoval.Usmál se sten.Assasin byl zabalen bahnem a Hitomi si z ruky udělala udělala meč a běžela na Assasina.Hitomi bodla do bláta a z bláta se vykuřovalo. “Klon?Podivil se Sten.Jsem tu nahoře“.Odpověděl Assasin.Technika ledu:ledový šíp.Hitomi podala Stenovi šíp,který sten položil na luk a vložil do něj chakru.Sten vystřelil šíp a řítil se obrovitánskou rychlostí na Assasina.Ten nadskočil,ale udivil se a lekl se,protože ze všech stran na něj letělo nehorázně moc šípů kdyby uskočil,tak nemá kam jediný co mu zbylo byla časoprostorová technika,ale ta mu nešla udělat. “Zapomněl jsem se zmínit,že je mezi němi můj dokonalý Zlatý šíp!Dokonalý zlatý šíp?Assasin se chytil za medailonek a vzpomněl si na svou lásku k Hitomi a řekl poslední 3 věty.Odpusťte mi , miluji tě Hitomi.Stene postarej se o ní.Všechny šípy se trefily do Assasina a byla z něj socha ledu.Naruto rychle běžel za Stenem nebo padal k zemi. “Si v pořádku?Jo jsem jen ta technika mě dost vyčerpala“.Hitomi přišla k Narutovi a řekla mu.Musíme ho odnést do věznice v listové.Není mrtvý.Jen na vždy zmražený a musí být přísně hlídán.Dobře vyvolám klony a ti ho odnesou.Hej Hitomi slyšela jsi co byli Assasinovi poslední slova?Jo,ale nemám co k tomu říct.To už k němu nic necítíš?Ano cítím,ale to co udělal se nedá odpustit.Vyzabíjel skoro celý svůj klan a toto se neodpouští.Rozumím ti,ale mrzí mě,že se už nikdy neprobere“.Stenovi z jednoho oka tekla slza.Hitomi přišla k Assasinově zmrzlém těle a dala mu pusu přes let na ústa a dala na sochu snubní prsten a zmrazila ho k soše.Její poslední slova k Assasinovi zněla “Miluji tě“.
Neuro s ostatními ze své vesnice pátrali po Utasovi a chytili stopu.Všichni běželi co nejrychleji.Byli před jeskyní,kde stál ninja. Souboj!Kdo si uhni mi z cesty!Nemusím mě se líbí kde su a basta!A hele jestli pak to není 6 ocasý jinchuuriki Utakata a 3ocasý Tony to bude zábava jupíí.Půjdete si semnou hrát“.Všichni si pomysleli,že co to je za dítě. “Tak vy si semnou nechcete hrát“?Dobře ninja vytáhl meč. “To je Orochimarův Kusanagi zlekl se Yahiki.Takže někde si ho získal jo?Jo když můj Sensei zabil to háďátko.Jaké je tvé jméno?To neřeknu,protože jste si semnou nechtěli hrát!A ninja zaútočil mával na všechny strany.To je styl shigure shoen bacha říkaá se,že je to dokonalí styl s mečem.Víte nějak moc ne?To mě nezajímá“!Neuro zapnul sharingan a použil Tajná technika:Soud.jůůů genjutsu to je pěkny,ale na mě neučinný“.Genjutsu skončilo.Oheň.Ohnivý drak.Voda:vodní drak.Oba tito draci spolu soupeřili,ale ani 1nevyhrál oba ninjové přešli na boj zblízka,ale Neuro se držel trošku dál nebo nechtěl být zasažen mečem.Neznámí ninja se na chvíli zastavil“.Líbí se mi tvůj styl boje jsme si rovni.Stejnak nemám důvod tu stát,protože Sensei už tma nic nedělá jo a jmenuji se Kazuma a ty?Uchiha Neuro.Kazuma mu přikývl a udělal *puf*.Co to mělo bát podivili se všichni.Yahiki lehce řekl.Když ninja pozná,že je s jiným roven tak nač se trápit nikdo z nich by nevyhrál.Toto řekl 2mizukage.A teď honem do jeskyně.Všichni viděli ležet Utase na kamenném stole.Utakata ihned přiběhl a změřil puls.Sklonil hlavu a zakýval,že to nepřežil.Neuro se rozbrečel a svalil se k zemi v záchvatu.Všichni mu říkali dýchej.
Další díl ponese název:Akatsuki v pohybu.
Mluva autora:doufám,že se vám díl líbil a každej komment potěší :
Návrat nahoru Goto down
DarKSteN
Kirigakure ANBU
Kirigakure ANBU
DarKSteN


Poèet pøíspìvkù : 636
Reputation : 5
Join date : 21. 08. 09
Age : 29

Díl 11-Souboj! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 11-Souboj!   Díl 11-Souboj! Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 6:25 pm

pekne :-D s kazumi si spravil male decko xD
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Díl 11-Souboj! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 11-Souboj!   Díl 11-Souboj! Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 7:03 pm

este som to necital neni cas a ja male decko no smo zvedavy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Díl 11-Souboj! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 11-Souboj!   Díl 11-Souboj! Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 7:04 pm

jako ne male decko jen si na nej hrajes Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Díl 11-Souboj! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 11-Souboj!   Díl 11-Souboj! Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 7:57 pm

to sem z teho trosku vizcil a ten dl bil super hahahaha uz sem tesim na dalsi z usmevem sem to cital Very Happy JOJ uz sa fakt tesim na dalsi aj ked tam treba nebudu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Díl 11-Souboj! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 11-Souboj!   Díl 11-Souboj! Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 8:46 pm

hehe sry ze sme tma z tebe udelal takovyho manase chtel jsme to nejak trosku ozivit ze furt hitom iassasin laska stenovo jidlo boj atd.. xD tak sem tam chtel dat neco trosku vtipnyho Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Díl 11-Souboj! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 11-Souboj!   Díl 11-Souboj! Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 10:49 pm

a mne sa to aj luby ze mam tam kolko 14 a robim ze seba decko to aj vypada trochu ze machruju mne se to libyyy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Díl 11-Souboj! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 11-Souboj!   Díl 11-Souboj! Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 10:56 pm

okey xD
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Díl 11-Souboj! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 11-Souboj!   Díl 11-Souboj! Icon_minitimeTue Mar 16, 2010 8:56 am

alebo ne mozu bit decko mne to neva lebo uz jaky maly a uz jaky silny Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Assasin Senju
ROOT
ROOT
Assasin Senju


Poèet pøíspìvkù : 260
Reputation : 36
Join date : 13. 08. 09
Age : 30
Location : Litvínov

Díl 11-Souboj! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 11-Souboj!   Díl 11-Souboj! Icon_minitimeTue Mar 16, 2010 10:11 am

super Very Happy hezky jsem skončil :'( Very Happy:D
Návrat nahoru Goto down
https://ntaf-mypage.forumczech.com
Anonymní
Anonymní




Díl 11-Souboj! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 11-Souboj!   Díl 11-Souboj! Icon_minitimeTue Mar 16, 2010 10:13 am

zejo ? hitomi ti rekla miluju te ty ji taky no roman jak s coulem a phibi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nagaharu (jurajko73)
Team EREKUTO
Team EREKUTO
Nagaharu (jurajko73)


Poèet pøíspìvkù : 256
Reputation : 26
Join date : 14. 08. 09

Díl 11-Souboj! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 11-Souboj!   Díl 11-Souboj! Icon_minitimeTue Mar 16, 2010 2:09 pm

pises pekne, iba jednu vec ti vytknem a to plati na vsetky diela, skus vynechavat pri priamej reci aspon riadky, lebo niekedy fakt neviem, kto co hovori, potom to bude super Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Díl 11-Souboj! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 11-Souboj!   Díl 11-Souboj! Icon_minitimeTue Mar 16, 2010 2:12 pm

jako jak to myslis ze tma mam dat Neuro:Smrids Assasin:vic?nejak takto?xD
Návrat nahoru Goto down
Nagaharu (jurajko73)
Team EREKUTO
Team EREKUTO
Nagaharu (jurajko73)


Poèet pøíspìvkù : 256
Reputation : 26
Join date : 14. 08. 09

Díl 11-Souboj! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 11-Souboj!   Díl 11-Souboj! Icon_minitimeTue Mar 16, 2010 2:14 pm

napriklad, alebo proste pis do samostatnych riadkov, aby to bolo oddelene

Co sa deje?
Neviem.
Ako to, ze nevies?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Díl 11-Souboj! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 11-Souboj!   Díl 11-Souboj! Icon_minitimeTue Mar 16, 2010 2:14 pm

aha jasne tak dneska napisu 12dil a pokusim se o to dik za napad Smile
Návrat nahoru Goto down
Hitomi Yamada
Kirigakure ANBU
Kirigakure ANBU
Hitomi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 14
Reputation : 0
Join date : 24. 08. 09
Age : 30

Díl 11-Souboj! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 11-Souboj!   Díl 11-Souboj! Icon_minitimeTue Mar 16, 2010 6:58 pm

kyaaaaaa....no úžasné to bolo....jééé, akááá som silná Anbu, jůůůů xD
suprový, mocky se ti to povedlo xD
Návrat nahoru Goto down
http://www.kristynka94.blog.cz
Anonymní
Anonymní




Díl 11-Souboj! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 11-Souboj!   Díl 11-Souboj! Icon_minitimeTue Mar 16, 2010 7:06 pm

a co takhle ja jsem zmrazila sveho milacka :'( xD
Návrat nahoru Goto down
Hitomi Yamada
Kirigakure ANBU
Kirigakure ANBU
Hitomi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 14
Reputation : 0
Join date : 24. 08. 09
Age : 30

Díl 11-Souboj! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 11-Souboj!   Díl 11-Souboj! Icon_minitimeTue Mar 16, 2010 8:32 pm

jéééé, já zmrazila kamaráda T________T xDDDDDDDDD....dobře tak ne....zmrazila jsem svýho Niisana T_________T
Návrat nahoru Goto down
http://www.kristynka94.blog.cz
Anonymní
Anonymní




Díl 11-Souboj! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 11-Souboj!   Díl 11-Souboj! Icon_minitimeTue Mar 16, 2010 8:34 pm

nechcel by som sa snu setkat jakasi je zla na chalanu pozor na nu ...uuuuutek Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation ........... utok proto lebo baby nebiju Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Díl 11-Souboj! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 11-Souboj!   Díl 11-Souboj! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Díl 11-Souboj!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» postavy + jutsu
» Pravidla pro souboj!
» Díl 9-Souboj přátelství!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Naruto :: Něco jako smeťák-
Přejdi na: