Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Díl 9-Souboj přátelství!

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Díl 9-Souboj přátelství! Empty
PříspěvekPředmět: Díl 9-Souboj přátelství!   Díl 9-Souboj přátelství! Icon_minitimeFri Mar 12, 2010 8:57 pm

Předem upozorňuji na jména had-Mikro,panda-Nino,tučnák-Pepe
“Nino jdeme na něj.Jasně,ale předtím si něco ujasníme.Víš,že za tuto prácičku budu chtít jídlo ne?Bože,jak v tuto situaci můžeš myslet na jídlo?Tak nic tak já jdu čau měj se.P-Počkej dobře něco ti dám,ale zmenšíš se do podoby v které se teď já jasný?Okey!Furt stejní blbci pomyslela si Hitomi zároveň s Pepem“.Assasin zaútočil s Mikrem. “Mikro sevři tu přerostlou pandu a kousni jí do pravého ramena.Pokusssím sse.Technika dřeva:dřevěné vězení“!A Sten byl uzavřen ve dřevě,ale vytáhl luk a přesekl dřevo. “Ty víš,že toto na mě----.Aruuuuu(křičení bolestí) “.Zařvala mohutná panda neboť jí had kousl do ramena,ale Pepe s Hitomi ihned přešli do útoku a Mikro zároveň s Ninonem zmizeli.Ale Hitomi zároveň zmrazila Assasinovi ruku.Assasin padá k zemi kde na něj čeká sten se svým lukem aby ho propíchl šípem.Tajná technika:Azurový šíp“.Šíp vypadal velice mocně Sten vypadal,že šíp dlouho neudrží a vystřelil.Šíp zářil barvami duhy a řítil se obrovskou rychlostí na Assasina.Zdálo se že je konec,ale Šíp proletěl skrz Assasina.Pěkná nová technika Stene,ale já se naučil perfektně časoprostorovou techniku,takže mě jen tak neporazíš“.Assasin se pousmál a zaútočil na Stena,ale úplně zapoměl na hitomi:Technika ledu:Ledové jehly.Jehly se řítily na Assasina a ze předu si Připravoval Sten nový šíp.Stínový klon zařval Assasina spolu s 3 klony se vrhl na Stena.Hitomi se zdálo divné,že pořád na ní neútočí.
Před 7 lety:
Ahoj Assasine!!Ahoj Hitomi,tak dneska je tvůj velkej den co?Jasně konečně vztoupím do Anbu nemůžu se dočkat co na to řekne můj otec,až se vrátí!Nepůjdem pro Stena?Nudím se a není co dělat.Okey beztak bude u pana Ichiraka.O pár minut později.Čaute vy 2 hrdličky,jak je?Neříkej nám hrdličky blbe“!Naštvala se Hitomi.Co řešíte však Assasin jen čeká,až příjde tvůj otec zpět do vesnice,aby tě mohl požádat o tvou ruku přeci jen jste spolu!Oba se posmáli a chytli se za ruce.Půjdeme na treningové místo ne?Jo jen si dám ještě 1 rámen dneska jsou fakt božíí.
O asi 2 měsíce později před 7lety:
Assasine co to je s tebou brečela Hitomi.Když se probrala Tsunade měl jsem se stát já hokage a ona měla jít do důchodu a ještě na mě Danzou pošle své jednotky,protože mě chtěl zabít!Tomuto se neříká spravedlnost.Root si to zasloužila!Ale vyvraždit celou skupinu Anbu to si se zbláznil nebo co?!Hitomi nestůj mi v cestě nechci tě zabít přeci jen už jsme manželé.Ne budu ti stát v cestě to co si udělal není správné!To je tvůj pohled na situaci Hitomi!A co teď máš v plánu?Odejít z vesnice a stát se nukeninem?Ano a zabít všechny co mi příjdou do cesty!Už ze mě není ten Assasin co si s váma povídal o všem možném.Klan senju je celý pošpiněný ten musím také vyvraždit sbohem Hitomi“!Assasin zmizel v oblaku kouře a Hitomi spadla k zemi a začala brečet!O pár minut později z místa kde sídlil klan Senju šli vidět ninja techniky spálené domy,ale hlavně křik obětí tohoto neštestí!V tomto místě se objevily 2 přivolané zvířata.


Další díl ponese název:Hitomi a Assasin


Mluva autora:Takže jsme vydal 1 díl dneska at vám jsme zítra nemusím házet další ale možna hodím doufám že se díl libí a tste se na dalsi dil uvazuju ze to bude specialek tj 2dily Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Díl 9-Souboj přátelství! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 9-Souboj přátelství!   Díl 9-Souboj přátelství! Icon_minitimeFri Mar 12, 2010 10:37 pm

no konecne sem sa dostal az sem po dluhej dobe to mozme cotat ked som to naposledy cital bola iba 3 omg ale no cecky sa mi lubily Very Happy
Návrat nahoru Goto down
DarKSteN
Kirigakure ANBU
Kirigakure ANBU
DarKSteN


Poèet pøíspìvkù : 636
Reputation : 5
Join date : 21. 08. 09
Age : 29

Díl 9-Souboj přátelství! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 9-Souboj přátelství!   Díl 9-Souboj přátelství! Icon_minitimeFri Mar 12, 2010 10:41 pm

som ako zacal od5 diela ale ma to fakt chitilo :-D som zvedavi co dalej ... zacni ho pisat teraz :-P xD
ale ako fakt som zvedavi co nato povedia ked si to precitaju ze si znich spravil manzelov xD xD xD xD
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Díl 9-Souboj přátelství! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 9-Souboj přátelství!   Díl 9-Souboj přátelství! Icon_minitimeFri Mar 12, 2010 10:43 pm

kluci diky no zitra se asi setkam s assasinem nebo v nedelu ale raci mu to nereknu jen ze mam pro nej prekvapko v povidce Very Happy:D:D
Návrat nahoru Goto down
Hitomi Yamada
Kirigakure ANBU
Kirigakure ANBU
Hitomi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 14
Reputation : 0
Join date : 24. 08. 09
Age : 30

Díl 9-Souboj přátelství! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 9-Souboj přátelství!   Díl 9-Souboj přátelství! Icon_minitimeSat Mar 13, 2010 12:10 am

kyaaaa....no to je teda něco...já a můj nej kámoš, můj niisa,n jsme manželé?! xDDD..tak to je moc lidi xD....jako, ...nwm co mám psát, naprosto mě to dostalo xD....to budou zas témata až zas pujdem ven xD....uff *zhluboka dýchá*...no suprovej dílek jako xD ae stejně z toho nemůžu xD
Návrat nahoru Goto down
http://www.kristynka94.blog.cz
Anonymní
Anonymní




Díl 9-Souboj přátelství! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 9-Souboj přátelství!   Díl 9-Souboj přátelství! Icon_minitimeSat Mar 13, 2010 12:39 am

Very Happy co na to mam rict pani Hitomi Senju xD
Návrat nahoru Goto down
Hitomi Yamada
Kirigakure ANBU
Kirigakure ANBU
Hitomi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 14
Reputation : 0
Join date : 24. 08. 09
Age : 30

Díl 9-Souboj přátelství! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 9-Souboj přátelství!   Díl 9-Souboj přátelství! Icon_minitimeSat Mar 13, 2010 2:12 am

hle, ty víš, že Senju nejsem...Budu Uchiha (ne tvoje, to víš xD) xP xD.....a nezapomeň, co jsi slíbil, v dalším díle žádný akty, jasný?! xD
Návrat nahoru Goto down
http://www.kristynka94.blog.cz
Anonymní
Anonymní




Díl 9-Souboj přátelství! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 9-Souboj přátelství!   Díl 9-Souboj přátelství! Icon_minitimeSat Mar 13, 2010 11:30 am

ja jsme to neslibil rekl jsme jen ze je tam nedam ale neni to slib xD
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Díl 9-Souboj přátelství! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 9-Souboj přátelství!   Díl 9-Souboj přátelství! Icon_minitimeSat Mar 13, 2010 11:45 am

:d PEKNE neche bit senju no vidis daj ji tam neco naschval Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Hitomi Yamada
Kirigakure ANBU
Kirigakure ANBU
Hitomi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 14
Reputation : 0
Join date : 24. 08. 09
Age : 30

Díl 9-Souboj přátelství! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 9-Souboj přátelství!   Díl 9-Souboj přátelství! Icon_minitimeSat Mar 13, 2010 10:21 pm

kyaaaa, no tak to ne!!!...nedáš tam tam nic a vy ho nenavádějte!!! Shannaroo xDD.....upozorňuju tě, dáš tam něco takovýho a čekej pomstu, a to pořádnou!! mwuhehe *evil pohled*...takže radši nic nedělej :p a veř mi, že já to udělám, on ti to Assasin řekne sám, jaká jsem xD...tohle jsem schválila, akty a HENTAI ne!!!!! xD
Návrat nahoru Goto down
http://www.kristynka94.blog.cz
Yahiki Ryuuga
Toru (Root)
Toru (Root)
Yahiki Ryuuga


Poèet pøíspìvkù : 648
Reputation : 8
Join date : 24. 08. 09
Age : 28
Location : Lehota pri Nitre, Slovensko

Díl 9-Souboj přátelství! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 9-Souboj přátelství!   Díl 9-Souboj přátelství! Icon_minitimeSat Mar 13, 2010 10:53 pm

Hitomi mam velmi rad takze sa radsej o nic nepokusaj... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.sannin.webnode.sk
DarKSteN
Kirigakure ANBU
Kirigakure ANBU
DarKSteN


Poèet pøíspìvkù : 636
Reputation : 5
Join date : 21. 08. 09
Age : 29

Díl 9-Souboj přátelství! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 9-Souboj přátelství!   Díl 9-Souboj přátelství! Icon_minitimeSat Mar 13, 2010 10:53 pm

ale nooo :-D
Návrat nahoru Goto down
Assasin Senju
ROOT
ROOT
Assasin Senju


Poèet pøíspìvkù : 260
Reputation : 36
Join date : 13. 08. 09
Age : 30
Location : Litvínov

Díl 9-Souboj přátelství! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 9-Souboj přátelství!   Díl 9-Souboj přátelství! Icon_minitimeTue Mar 16, 2010 10:00 am

heej XD |Tak to je síla když si to přečtu xDD
Návrat nahoru Goto down
https://ntaf-mypage.forumczech.com
Sponsored content





Díl 9-Souboj přátelství! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 9-Souboj přátelství!   Díl 9-Souboj přátelství! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Díl 9-Souboj přátelství!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» postavy + jutsu
» Díl 11-Souboj!
» Pravidla pro souboj!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Naruto :: Něco jako smeťák-
Přejdi na: