Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Zrúcaniny Shumisenu

Goto down 
AutorZpráva
amko21
Jounin
Jounin
amko21


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputation : 10
Join date : 28. 06. 10
Age : 28
Location : West Slovakia

Zrúcaniny Shumisenu Empty
PříspěvekPředmět: Zrúcaniny Shumisenu   Zrúcaniny Shumisenu Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 8:54 pm

Zničené časti chrámu, ktoré slúžia ako jedna z podmienok pre absorpciu Kekkei Genkai.
Zrúcaniny Shumisenu Mount-shumisen


Kuro Buru

Celú miestnosť zahalil dym, uprostred ktorého som stál ja. S veľkou námahou som prešiel k stolu, na ktorom sa nachádzala sada ampuliek. Uchopil som jednu z nich s nápisom Hadí jed a vstriekol si ju priamo do žíl. Chvíľu trvalo, než začala protilátka účinikovať, ale ako dym opadol, v očiach mi opäť žiaril Sharingan.
Hlúpe detská zo Suny! Ešte nikdy som nebol tak blízko smrti! Udrel som do stola, ako som to mal vo zvyku, ale nespôsobil som žiadne väčšie škody.
Zdá sa, že hadí jed si vybral daň. Pohľad som sústredil na ruku, ktorá priamo pred mojim zrakom stárla.
Neostáva mi nič iné, než prejsť na plán číslo dva. Prehodil som cez seba plášť so znakom hada a prešiel k zrúcanej bráne.
Zasa si odskúšam, aké je to byť Otokage..." S úsmevom na tvári som opustil posvätný chrám.

(Presun.)
Návrat nahoru Goto down
 
Zrúcaniny Shumisenu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Zříceniny Shumisenu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Zločinecké organizace - Ame, Oto, Yuki a Kugutsu Kekkai :: Otogakure no satto-
Přejdi na: