Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Taku Hosogawa

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Taku

Taku


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 0
Join date : 17. 01. 12

Taku Hosogawa Empty
PříspěvekPředmět: Taku Hosogawa   Taku Hosogawa Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 8:49 pm

Jméno a příjmení: Taku Hosogawa

Hodnost: Vůdce Akatsuki

Výška: 180cm

Váha: 67kg +-

Věk: nikdo neví... ani on sám

Pohlaví: muž

Kekkei genkai: Síla mysli- vlastně se nejedná o KG ale chová se tak. Taku je od přírody obdařen vysokou inteligencí
(IQ +- 250) a díky tomu jeho mysl ovlivňuje fyzicky jeho okolí. I jeho samotného. Díky určité ochraně myslí a
zdravým životním stylem si dokáže uchovat své mládí po daleko delší dobu, stejně jako mniši v asiijských klášterech
atd. Dále dokáže pohybovat věcmi a působit na mysl ostatních (viz schopnosti).

Chakra: Doton (Země)

Charakter: Klidný, velice inteligentní a otevřený diskuzi. Za svůj život nasbíral spoustu zkušeností a je vůdcem
organizace. Vede jí, pomáhá jejím členům s osobními problémi, starostmi a zdílí jejich radosti.

Životopis:
Spoiler:


Schopnosti:
Spoiler:

Majetek: Prsten Akatsuki Rei (nula, nosí na pravém palci) a další drobnosti.(Medailon s vlasy členů atd.)
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Taku Hosogawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taku Hosogawa   Taku Hosogawa Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 8:59 pm

Aki ak sa niečo chystá tak to prosím ťa povedz nech nedostávam šoky Laughing
Návrat nahoru Goto down
Taku

Taku


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 0
Join date : 17. 01. 12

Taku Hosogawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taku Hosogawa   Taku Hosogawa Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 9:02 pm

Pardon.. pokud to bylo na mě tak asi nechápu... takže, kdopak jsi a co přesně bys chtěl zdělit??? Smile
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Taku Hosogawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taku Hosogawa   Taku Hosogawa Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 9:04 pm

To či toto je dohodnuté z HA alebo A alebo to je iba vtip ? Smile
Kedže teraz je tu Akihiro ako Ha tak či to je dohodnuté s ním.

Lebo 100 rokov po Narutovi aby bola zase Akatsuki + S rankový Nukeninovia... ma privádza k zúfalstvu. Smile
Návrat nahoru Goto down
Taku

Taku


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 0
Join date : 17. 01. 12

Taku Hosogawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taku Hosogawa   Taku Hosogawa Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 9:06 pm

jo, je to dohodnute s HA.... teda... s Akihirem Wink takže ne, neni to vtip, je to krutá realita
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Taku Hosogawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taku Hosogawa   Taku Hosogawa Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 9:42 pm

Ok tak jelikož mám poloviční právo na schvalování postav tak se k tomu vyjádřím.

KG - za mě ne Smile nejsme v žádném Sci-fi aby se pohybovalo pomocí mysli s věcmi a navíc něco jako telepatie je specialita klanu Yamada který se specializuje na průzkum mysli atd.
Navíc klan který měl něco se stárnutím tady už mám dojem je. Smile

Věk - Je to blbost takže to nějak vážně neber ale on se svým IQ ani neví kolik mu je? Smile
A promiň ale aby byl od dob prvního Hokage na živu to je vlastně nesmrtelnej ne když se vezme o kolik byl přesun a kolik od té doby uteklo i v normál Narutovi.

Co se týče životopisu na S rank je to docela krátké.

To je za mě vše Smile

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana

Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 10
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Taku Hosogawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taku Hosogawa   Taku Hosogawa Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 9:45 pm

jelikož jsem byla u zrození této postavy a i u toho jak jí Akhiro upravoval, aby vyhovovala pravidlům já jsem pro
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Taku Hosogawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taku Hosogawa   Taku Hosogawa Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 9:46 pm

Takže je to jedno proti a jedno pro Smile tak to se asi nedohodneme Smile
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana

Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 10
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Taku Hosogawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taku Hosogawa   Taku Hosogawa Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 9:48 pm

skype??? šup porada
Návrat nahoru Goto down
Taku

Taku


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 0
Join date : 17. 01. 12

Taku Hosogawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taku Hosogawa   Taku Hosogawa Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 9:49 pm

takže..

KG neni KG ale schopnost mysli... i v reálu je dokázané že člověk s IQ nad 220 (ano, dnes už byla tato hodnota naměřena) jsou schopni působit myslí na své okolí i když ne v takovém množství. Pokud je tedy tohle možné v reálu tak nevidím důvod proč by to nešlo v Narutu.
Co se klanů týče tak jak už jsem řekl, neni to jutsu... berte prosím v potaz že to je Vůdce Akatsuki... nejsilnější s Aka...

Co se věku týče... blbost to neni, jen další přehnaný fakt z reality. Člověk který je fyzicky i duševně zdraví se dožívá daleko většího věku... a tady je to umocněno tou schopností... a kdybys jen tak pozoroval dění okolo sebe očima meditujícího mnicha, myslíš že bych řešil něco tak malicherného jako jsou narozeniny?? Asi ne... nebo aspoň on to tak neřešil (můžeš to brát jako povahovou vlastnos)

A co se životopisu týče, tak pokud mi hodíš nějáký odkaz kde je napsaný konkrétní rozsah životopisu pro příslušnou úroveň, rád si to doplním.
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Taku Hosogawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taku Hosogawa   Taku Hosogawa Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 9:49 pm

Tatsuo..Jak si řekl máš poloviční hlas tudíž Reina je víc..Navíc Aki je také pro což je 2 na půlku takže myslím že je rozhodnuto Smile
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Taku Hosogawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taku Hosogawa   Taku Hosogawa Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 10:07 pm

Reina taky není uplně pro po poradě na Skypu jelikož neviděla tady tu verzi postavy když ji schvalovala...a Aki se ještě nevyjádřil ani tady a ani k v poradě na Skypu Smile A Reina má právě tu druhou půlku toho hlasu máme schvalování postav na starosti na půl Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Taku Hosogawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taku Hosogawa   Taku Hosogawa Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Taku Hosogawa
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Charaktery-
Přejdi na: