Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Nemocnice Aliance

Goto down 
+2
Crystal Takaishi
Akihiro Kazuki
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Akihiro Kazuki
Jounin
Jounin
Akihiro Kazuki


Poèet pøíspìvkù : 147
Reputation : 0
Join date : 21. 08. 09
Age : 29

Nemocnice Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Nemocnice Aliance   Nemocnice Aliance Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 3:23 pm

Alianční nemocnice pro Konohu, Kumo, Tsuki a Soru. Přesun z těchto vesnic zabírá 15 minut (10 minut na dopravním prostředku). Z ostatních oblastí trvá přesun klasických 25 minut. Jedná se o společné území, proto obranu této oblasti zajišťují všechny vesnice v Alianci.

...

Nemocnice Aliance 53ba77cd6a

Zde se ošetřují a zotavují pacienti. Také zde probíhá trénink všech mediků z Aliance.
Návrat nahoru Goto down
Crystal Takaishi

Crystal Takaishi


Poèet pøíspìvkù : 19
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Nemocnice Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Aliance   Nemocnice Aliance Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 11:44 am

dorazila jsem do vesnice ukázala jim svou propustku do všech vesnice v zemi a ukázala jsem jim svůj speciální tým
"potřebuju prostor pro prohlídku nemocného člověka. Nejlépe něco jako operační sál, by byl v pořádku, pokud máte nějaký volný, oblečení po mě a můj tým, základní potřeby a dohled během určování diagnozi. Stačí tři čtyři ANBU před sál, všechno jasné? Pohyb!" zavelela jsem a šla se připravit
Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Nemocnice Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Aliance   Nemocnice Aliance Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 8:05 pm

Dolétli jsem před nemocnici. Otočil jsem se na Ayame a naznačil, ať jde za mnou. Já mezitím vzal zahalené tělo a vkročil do nemocnice. Naštěstí tu byl celkem klid, takže si nás skoro nikdo nevšiml. U jednoho pokoje jsem zahlídl nějaké Anbu, takže jsem šel tam. Otevřel jsem dveře a uviděl Crystal. ,,Dobrá, tady je." Položil jsem Reinu na postel a udělal pár kroků dozadu. ,,Můžete začít a až bude schopná mluvit, tak mě prosím zavolejte. Budu na chodbě."
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Nemocnice Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Aliance   Nemocnice Aliance Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 8:19 pm

Přilétl jsem kousek za nimi a seskočil z jílového ptáka,který se pak změnšil na minimum a skončil v mé dlani.Vešel jsem dovnitř a sledoval celou dobu Seita.Vkročil jsem do pokoje a sledoval Reinu.Po chvilce jsem se odebral na chodbu a opřel se o netrpělivě zeď.
Návrat nahoru Goto down
Ayame Takahashi

Ayame Takahashi


Poèet pøíspìvkù : 21
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Nemocnice Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Aliance   Nemocnice Aliance Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 8:22 pm

Opřela jsem se o zeď na chodbě a pak jsem se svezla na zem, až jsem se posadila do tureckého sedu. Bylo mi jedno, co si kdokoliv pomyslí, až mě tu uvidí sedět na zemi.
Tenshi si lehl vedle mě a položil mi hlavu do klína, takže jsem se mohla prsty lehce probírat jeho srstí, zatímco Shi pochodovala po chodbě tam a sem, mračila se a strašila nevinné pacienty i doktory.
Návrat nahoru Goto down
Crystal Takaishi

Crystal Takaishi


Poèet pøíspìvkù : 19
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Nemocnice Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Aliance   Nemocnice Aliance Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 8:27 pm

"jistě pane." kývla jsem luskla prsty a zavřeli dveře. přešla jsem ke stolu na kterém tělo leželo , poznávala jsem jí, měla jsem jí na starost, když za mnou přišla s chřipkou. Vypadala jinak, byla pobledlá, propadlé tváře, tmavo pod očima, vzala jsem jí za zápěstí a měřila pulz.....bez výsledku. Kývla jsem na jednoho medika a ten začal zapisovat vše co jsem mu diktovala co se týkalo vnějšího vzhledu. Zaposlouhclaa jsem se jestli srdce nebo jestli trochu dýchá. Nic.
"To se mi nelíbí." prohlédla jsem si tu ránu. byla zasažena tak, aby nemohla mluvit, ale to smrt způsobit nemohlo.
"Dobře pojĎte zpravíme, tu ránu." zavelela jsem tým se kolem mě seběhl, byla to vcelku rychlá práce, neměli jsme problémy s odsáváním. Zkoušela jsem dát dohromady zpět ty hlasivky, ale k tomu budu pak potřebovat Nefrit. Zašili jsme ránu a já jí pak pomocí chakry zcela odstranila.
"Tohle by mělo být v pořádku." umyla jsem se a vyšla ven, kde byl Seito. Přišla jsem k němu
Návrat nahoru Goto down
Ayame Takahashi

Ayame Takahashi


Poèet pøíspìvkù : 21
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Nemocnice Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Aliance   Nemocnice Aliance Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 8:51 pm

„Ehm...“ odkašlala jsem si a neměla jsem daleko k tomu, abych se přihlásila zvednutou rukou, jako ve škole. Nakonec jsem se přece jenom postavila a urovnala si plášť.
„Takže...co jste zjistila?“ zeptala jsem se se zdvyhnutým obočím.
Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Nemocnice Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Aliance   Nemocnice Aliance Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 8:53 pm

Podíval jsem se na Crystal a měl skoro stejný dotaz, jak Ayame. ,,Takže? Je schopná?"
Návrat nahoru Goto down
Crystal Takaishi

Crystal Takaishi


Poèet pøíspìvkù : 19
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Nemocnice Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Aliance   Nemocnice Aliance Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 9:05 pm

"no jak bych vám to řekla. bodná rána, asi 10x2cm široká, skrz naskrz, těsně vedle páteře. To znamená, že ten dotyčný, který ji zasáhl věděl moc dobře, co dělá, jelikož jí zasáhnul hlasivky, zpravila jsem jí je chirurgickým zákrokem, k tomu aby jsme je znovu obnovili budu potřebovat tajné jutsu a svou sestru. Dále tu je ale další zjištění, během operace nám neproudila skoro žáná krev. Stáhnuté cévky naznačují nějaký paralyzující jed, který nejspíše požila předtím, než zemřela. Můžu vám s klidem určit i kdy zemřela, každopádně všechny životní funkce jsou negativní. Nevykazuje se žádná známka života, ještě jsem jí neprohlížela kompletně rozbory krve, kůže nic....ale je mi líto. K životu jí zřejmě již neproberu. Sami jste si mohli všimnout, že není mezi námi." dívala jsem se na ně
Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Nemocnice Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Aliance   Nemocnice Aliance Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 9:12 pm

,,Aha, tak to je nemilé." Podíval jsem se na ni a zhruba polovinu toho, co říkala jsem ani nějak nezachytil. ,,Každopádně, můžete zkusit ještě to tajné jutsu se svou sestrou?"
Návrat nahoru Goto down
Crystal Takaishi

Crystal Takaishi


Poèet pøíspìvkù : 19
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Nemocnice Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Aliance   Nemocnice Aliance Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 9:16 pm

"Ano můžu, ale to jí maximálně srovná hlasivky, proč jste mi jí dávali na kontrolu, když jsou důkazy o smrti? Víte nechci zbytečně zkoušet jutsu, to zabírá převážně celou mou chakru."
Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Nemocnice Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Aliance   Nemocnice Aliance Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 9:26 pm

,,Protože, jestli nenajdu Naruta, tak jedni budou tvrdit, že ji zabil on a druzí, že někdo jiný, ale kdyby mohla nějak, něco naznačit, tak by se stav uklidnil." Podíval jsem se na dveře, kde byla Reina. ,,Každopádně jestli je to jutsu nějak náročné a ohrožuje váš život, tak to nedělejte. A ještě takový malý dotaz. Myslíte, že by ji nějak probudil nával velké chakry do jejího těla? Chakra mocná asi jako bijuu?"
Návrat nahoru Goto down
Crystal Takaishi

Crystal Takaishi


Poèet pøíspìvkù : 19
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Nemocnice Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Aliance   Nemocnice Aliance Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 9:31 pm

podívala jsem se na něj nejistě "řekl jste probudil? ....ona je mrtvá....jestli chcete můžu udělat další testy, ale pokud je mrtvá tak nemůžeme nic.....co vám pořád dává tu naději, že je živá?" těkala jsem na Seita a na Ayame
Návrat nahoru Goto down
Ayame Takahashi

Ayame Takahashi


Poèet pøíspìvkù : 21
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Nemocnice Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Aliance   Nemocnice Aliance Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 9:35 pm

Sundala jsem si z krku řetízek s krystalem a chvíli jím houpala ve vzduchu.
„Tahle malá věcička.“ Pokrčila jsem rameny.
„Tak? Co si myslíte o té chakře?“ zeptala jsem se, než jsem si opět nandala řetízek a krystal schovala pod vrchní díl oblečení.
Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Nemocnice Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Aliance   Nemocnice Aliance Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 9:37 pm

,,No, podle těch krystalů." Podíval jsem se směrem na Ayame. ,,Kdyby byla mrtvá rozpadly by se, ale jenom ztratily svou zář, nebo tak něco, takže vlastně, kdyby to tak bylo, tak by nějak ještě měla být při životě. Aspoň nějak tak mi to říkala Ayame s těmi krystaly. Klidně můžete zkusit ještě nějaké testy, možná že něco funguje."
Návrat nahoru Goto down
Crystal Takaishi

Crystal Takaishi


Poèet pøíspìvkù : 19
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Nemocnice Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Aliance   Nemocnice Aliance Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 9:56 pm

dívala jsem se na ten krystal. "No pokud je to tak, je možné že krystali v sobě nesou citlivé senzory na její chakru, pokud ztratili svou záři a nepraskl znamená, že může být při vědomí, ale nereagovat, jak jsem se již zmínila, cévky byli stáhnuté, musela požít nějaký jed nebo jí musel ještě někdo paralizovat. V tom případě Vás požádám, pokud chcete pokračovat ve výzkumu, musíte její tělo převést do Sory, kde máme potřebné materiály, laboratoře a prostředí pro zjištění diagnozi."
Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Nemocnice Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Aliance   Nemocnice Aliance Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 9:59 pm

,,Dobrá, ať je po vašem. Chcete ji převést hned?" Podíval jsem se na ni a čekal.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana

Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 10
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Nemocnice Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Aliance   Nemocnice Aliance Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 10:02 pm

slyšela jsem hlasy, cizí poznávala jsem jen jeden ale matně, připadala jsem si strašně .......přemítala jsem co se mnou bude, jisté bylo že jsem v Otogakure nebyla....
Návrat nahoru Goto down
Crystal Takaishi

Crystal Takaishi


Poèet pøíspìvkù : 19
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Nemocnice Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Aliance   Nemocnice Aliance Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 10:04 pm

"pokud to nedělá problém klidně. Pak je tedy třeba domluvit se na tom jak chcete podávat zprávy o situaci a nálezech a je třeba s ní zacházet tedy jako kdyby byla živá a musím vás požádat, jestli máte někoho, kdo je schopný dostat se do myšlenek člověka."
Návrat nahoru Goto down
Ayame Takahashi

Ayame Takahashi


Poèet pøíspìvkù : 21
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Nemocnice Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Aliance   Nemocnice Aliance Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 10:14 pm

„Nevím, jestli je narušování soukromí a rušení vnitřní rovnováhy ,dostávání se do myšlenek člověka', ale jestli ano, pak je Shi jasná volba.“
„Co?!“ Tygřice zvedla hlavu. Při svém pochodování si ani neuvědomila, že se o ní mluví, dokud nezaznělo její jméno.
„Nevím, jestli by s ní Reina byla schopna komunikovat nazpátek, ale jestli jde o to, aby jí Shi mluvila do hlavy a trochu se jí tam prolezla, pak by to asi neměl být problém.“
„To si piš,“ jemně zavrčela do myšlenek nás tří a posadila se, čistíc si tlapku.
Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Nemocnice Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Aliance   Nemocnice Aliance Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 10:17 pm

,,Dobrá. Takže, buď tady Shi, nebo bych poslal nějakého Yamanaku. A co se týče zpráv, nechám to na vás, jak mě budete informovat, ale pokud se nějak probere, tak to bych prosil o informaci hned." Otočil jsem se na Ayame. ,,Převezla by si ji prosím na drakovi?"
Návrat nahoru Goto down
Crystal Takaishi

Crystal Takaishi


Poèet pøíspìvkù : 19
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Nemocnice Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Aliance   Nemocnice Aliance Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 10:24 pm

kývla jsem a šla se převléci
"Jděte napřed a varujte vesnici." řekla jsem směrem k mému týmu a šla Reinu připravit k převozu
Návrat nahoru Goto down
Ayame Takahashi

Ayame Takahashi


Poèet pøíspìvkù : 21
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Nemocnice Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Aliance   Nemocnice Aliance Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 10:25 pm

„Jistě,“ kývla jsem na Seitovu žádost. Opřela jsem se znovu o zeď a čekala, až bude vše připravenp.
Návrat nahoru Goto down
Crystal Takaishi

Crystal Takaishi


Poèet pøíspìvkù : 19
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Nemocnice Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Aliance   Nemocnice Aliance Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 10:36 pm

připravila jsem Reinu a vyšla z místnosti "můžete jít sejdeme se v Soře, kde vás přijmou v nemocnici." kývla jsem na Ayame a odešla se svým týmem na cestu (přesun sora)
Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Nemocnice Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Aliance   Nemocnice Aliance Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 10:46 pm

,,Dobrá, děkuji." Teď musím informovat Oto. Odešel jsem pryč. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nemocnice Aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Aliance   Nemocnice Aliance Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nemocnice Aliance
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Nemocnice Otogakure
» Nemocnice Suna-Kiri-Iwa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Aliance Konoha - Kumo - Tsuki - Sora-
Přejdi na: