Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Hlavní nemonice

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Akihiro Kazuki
Jounin
Jounin
Akihiro Kazuki


Poèet pøíspìvkù : 147
Reputation : 0
Join date : 21. 08. 09
Age : 29

Hlavní nemonice Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní nemonice   Hlavní nemonice Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 3:06 pm

Tvoří ji tři budovy ve které se vždy specializuje nějaká odborná zdravotní pomoc

ředitelka nemocnice je Nefrit Takaishi
Návrat nahoru Goto down
Ayame Takahashi

Ayame Takahashi


Poèet pøíspìvkù : 21
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Hlavní nemonice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní nemonice   Hlavní nemonice Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 12:32 am

Drak přiletěl do ulice před nemocnicí a ještě udělal několik dlouhých skoků, než zastavil.
Natáhl dlouhý krk a rozehnal hlouček lidí, kteří bránili v cestě.
Seskočila jsem a opatrně jsem sundala Reinu. Ihned se k nám nahrnuli doktoři a převzali ji.
Já následně zrušila draka, který se rozpadl na lístky a ty splynuly se mnou.
Vydali jsme se do nemocnice, následující skupinku doktorů.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana

Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 10
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Hlavní nemonice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní nemonice   Hlavní nemonice Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 10:48 am

teď už jsem vůbec nevěděla co se děje, všude tolik hlasů a přítomnosti lidí
Návrat nahoru Goto down
Crystal Takaishi

Crystal Takaishi


Poèet pøíspìvkù : 19
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Hlavní nemonice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní nemonice   Hlavní nemonice Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 11:00 am

doazila jsem domů po dlouhé době, lidí mě po cestě vítali a já na ně jen kývala a pospíchala do nemocnice.

Na recepci jsem oznámila Reinu jako dlouhodobého pacienta, kterého si beru na starost já. Pak jsem hledala sál, kam Reinu odnesli. Našla jsem tam i Ayame.
Promiňte za spoždění. Mohla by jste prosím na recepci nahlásit veškeré informace o Reině? Věk, jméno, bydliště, rodina, schopnosti." kývla jsem na ní a šla dovnitř do sálu. Obeznámila jsem personál s Reininým případem, kterým se budu zabývat.
"Podle jejích přátel je stále naživu, i když veškeré důkazy tomu rozhodně nenasvědčují, naším úkolem je zjistit, proč její tělo nereaguje a jestli máme tu moc jí vrátit zpět cit do těla. Všem je to jasné? Před Sál, kde bude Reina pobývat, chci aby byl dohled ANBU a před nemocnicí se budou střídat jednotky po tří senzibilů a hlásit všechno, co bude mít nepřátelskou chakru. Provedeme jednoduchý plán, celkovou prohlídku těla, zkusíme vyhledat a odebrat vzorky z krve a kůže. Všechno musí být do detailů, a budeme s ní zacházet jako s živou osobou jasné? Tak do práce." zavelela jsem, asistenti Reinu svlékly z oblečení a nechali jí nahou pro začátek povrchní kontroly, zabralo to skoro dvě hodiny, než někdo přišel na to, že na pravé ruce je menší jizva po injekci.
Vše se to psalo do záznamů, odebrali jsme kousek kůže a z ní rovnou vzali i pár kapek krve, která byla už tmavší a hustší.
"Oblékněte jí andělíčka a nechte jí tady a zkuste jí dát umělé dýchání." řekla jsem a já se odebrala do laboratoře. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Hlavní nemonice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní nemonice   Hlavní nemonice Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 6:25 pm

Haruko Takahashi


Jílový pták spolu se mnou přiletěl tryskem před velkou nemocnici.Seskočil jsem z něj dolů a zmenšil ho,počemž zmizel v mé dlani.Vešel jsem dovnitř a rozhlédl se.Takže tu je..Usoudil jsem když jsem uviděl Ayame a posadil sena jedno bílé sedátko,počemž jsem čekal co bude následovat..
Návrat nahoru Goto down
Ayame Takahashi

Ayame Takahashi


Poèet pøíspìvkù : 21
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Hlavní nemonice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní nemonice   Hlavní nemonice Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 10:14 pm

Jenom jsem tiše zamručela a vydala se k recepci.
„Dobrý den, doktorka Crystal mne požádala, abych vám řekla vše o nové pacientce...Takže jméno: Reina Kana, 20 let. 24. jí bude 21.
Bydliště Otogakure no sato...teda jedno z mnoha.
Schopnosti...ovládá Shoton. Rodina...Em...Sestra Ayame Takahashi.“

„A švagr Assasin Senju,“ doplnila Shi, zatímco si čistila tlapku.
Otočila jsem se k ní se zvednutým obočím. „No fakt...říkali to.“
Obrátila jsem se zpět k recepční. „Ještě něco je potřeba doplnit?“
Návrat nahoru Goto down
Crystal Takaishi

Crystal Takaishi


Poèet pøíspìvkù : 19
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Hlavní nemonice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní nemonice   Hlavní nemonice Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 9:12 am

recepční
"Nějaké alergie, záchvaty, reakce na něco, něco co by nám pomohlo s jejím léčením, imunita? Nevíte?" podívala se na ní sestřička
Návrat nahoru Goto down
Ayame Takahashi

Ayame Takahashi


Poèet pøíspìvkù : 21
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Hlavní nemonice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní nemonice   Hlavní nemonice Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 8:27 pm

„Em...Nic, o čem bych věděla,“ odpověděla jsem po krátkém zamyšlení.
„Snad je to vše,“ usmála jsem se na sestřičku, odstoupila od recepce a vydala se směrem, kam odvezli Reinu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavní nemonice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní nemonice   Hlavní nemonice Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní nemonice
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Severní Hlavní Brána

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Aliance Konoha - Kumo - Tsuki - Sora :: Sora no Kuni-
Přejdi na: