Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Kancelář Tsukikage

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Kancelář Tsukikage Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Tsukikage   Kancelář Tsukikage Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 9:53 pm

Zde sídlí Tsukikage. Před kanceláří hlídají dva leopardi a před samotným vstupem je sekretářka.
Návrat nahoru Goto down
Ayame Takahashi

Ayame Takahashi


Poèet pøíspìvkù : 21
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Kancelář Tsukikage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsukikage   Kancelář Tsukikage Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 7:23 pm

Seděla jsem v křesla za stolem, nohy pod sebouv v tureckém sedu.
Ačkoliv jsem v ruce držela pero, prakticky jsem se práce ani nedotkla.
Pohladila jsem Kinjiki, která ležela na mých složených nohách a povzdechla si. Čas práce. Sklonila jsem se nad stolem a začala psát do formulářů.
Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Kancelář Tsukikage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsukikage   Kancelář Tsukikage Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 11:11 pm

K oknu přilétl holub a měl na sobě vzkaz.
Vzkaz
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Ayame Takahashi

Ayame Takahashi


Poèet pøíspìvkù : 21
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Kancelář Tsukikage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsukikage   Kancelář Tsukikage Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 11:17 pm

„Hmm...?“ Vzhlédla jsem od papírování k holubovi za oknem. Pousmála jsem se, otevřela okno a vzala ho na ruku.
„Ahoj, zlatko? Tak copak mi neseš?“ Pohladila jsem ho po hebkém peří, než jsem převzala vzkaz.
Po přečtení se mi na dlani z lístků poskládal můj vlastní vzkaz. Opatrně jsem ho přivázala na holubovu nohu namísto předchozího.
„Leť k pánovi,“ zašeptala jsem a vyslala holuba oknem ven z mé kanceláře.
„A my jdeme.“ Vzala jsem si plášť a kývla na Shi a Tenshiho. Před kanceláří jsem pohladila Taiya po hlavě. „Hezky mi to tu hlídej.“
Venku jsme nasedli na vytvořeného draka a mířili do Konohy. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Tsukikage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsukikage   Kancelář Tsukikage Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Tsukikage
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Střecha budovy kde sídlý Tsukikage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Aliance Konoha - Kumo - Tsuki - Sora :: Tsukigakure no sato :: Kancelář Tsukikage-
Přejdi na: