Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Jeskyně za Kirigakure

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Jeskyně za Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně za Kirigakure   Jeskyně za Kirigakure - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 10:51 pm

Znovu jsem poděkovala když jsme byli venku z jeskyně. Myslím že to tu nikdo nehlídá jinak by tu už někdo byl. Řekla jsem s úsměvem a slezla mu ze zad. Stačí když obejdeme tenhle kopec znám tu vesničku naše vesnice je přímo támhle. Ukázal jsem prstem směr a pak se začala škrábat do kopce.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Jeskyně za Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně za Kirigakure   Jeskyně za Kirigakure - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 10:53 pm

Nechtěl jsem ji pustit ze zad, ale tak nějak seskočila sama a začala lést do kopce. Ty si nedáš pokoj viď... Šel jsem za ní a čekal kam nás dovede..
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 29

Jeskyně za Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně za Kirigakure   Jeskyně za Kirigakure - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 10:56 pm

Ovšem že ne. Muselo to vypadat směšně když jsem šla po dvou rukou jedné noze a tu druhou háhla za sebou. Nakonec jsem na kopec vylezla a ukázala Akiovi naši vesnici. Jsme tady řekla jsem a vydala se do vesnice. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Jeskyně za Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně za Kirigakure   Jeskyně za Kirigakure - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 10:59 pm

Šel jsem pomalu za ní... Bylo mi ji líto, když se musela takhle trápit, když jsme vylezli ten kopec aniž by chtěla vzal jsem si ji zase na záda, i když její protesty trochu boleli. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jeskyně za Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně za Kirigakure   Jeskyně za Kirigakure - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jeskyně za Kirigakure
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Jeskyně tisíce druhů bolesti
» Okolí Kirigakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Okolí Kirigakure-
Přejdi na: