Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Turnaj ve warcraft 3naruto

Goto down 
+4
ulquiorra
DarKSteN
Deidara-san
Yahiki Ryuuga
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Turnaj ve warcraft 3naruto Empty
PříspěvekPředmět: Turnaj ve warcraft 3naruto   Turnaj ve warcraft 3naruto Icon_minitimeSun Mar 21, 2010 12:32 pm

takze sem se mi prihalste bude se hrat mapa ktera je ve stylu doty hraje se docela casto a je to nejlepsi mod naruta co zatim vysel
Stahnete si tuto mapu http://epicwar.com/maps/116279/ a hodne to slozky maps prosim prihalste se do nedele zapasy budou 1vs1 a trea pozdeji udelame turnaj 2vs2 ale to bude asi horsi no Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Yahiki Ryuuga
Toru (Root)
Toru (Root)
Yahiki Ryuuga


Poèet pøíspìvkù : 648
Reputation : 8
Join date : 24. 08. 09
Age : 28
Location : Lehota pri Nitre, Slovensko

Turnaj ve warcraft 3naruto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj ve warcraft 3naruto   Turnaj ve warcraft 3naruto Icon_minitimeSun Mar 21, 2010 12:42 pm

no neviem, mne to nejde ale podla mna je najlepsia mapa Battle Royal, pretoze je to najnovsie...
Návrat nahoru Goto down
http://www.sannin.webnode.sk
Deidara-san
Akatsuki
Akatsuki
Deidara-san


Poèet pøíspìvkù : 18
Reputation : 1
Join date : 28. 02. 10

Turnaj ve warcraft 3naruto Empty
PříspěvekPředmět: ahoj   Turnaj ve warcraft 3naruto Icon_minitimeSun Mar 21, 2010 12:44 pm

ani mne to nejde
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Turnaj ve warcraft 3naruto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj ve warcraft 3naruto   Turnaj ve warcraft 3naruto Icon_minitimeSun Mar 21, 2010 12:51 pm

stahli jste si patch 1.24D ? A yahiki potom ti pomuzu na icq kdyztak si me ulzo deidaro
Návrat nahoru Goto down
DarKSteN
Kirigakure ANBU
Kirigakure ANBU
DarKSteN


Poèet pøíspìvkù : 636
Reputation : 5
Join date : 21. 08. 09
Age : 29

Turnaj ve warcraft 3naruto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj ve warcraft 3naruto   Turnaj ve warcraft 3naruto Icon_minitimeSun Mar 21, 2010 1:00 pm

a ked mate ten patch ale nejde vam naistalovat tak musie preinstalovat cely war3 .... takze ked nemate nikde instalacku na war3 a war3ft tak musite potiahnut z netu znova Sad ...ja som to tak robil som mal war3 aj war3ft na CD ale mi to nechcelo nainstalovat neviem v com bola chyba ci DVD-roomke alebo na oboch CD ,tak som musel znova potiahnut z netu................................
Návrat nahoru Goto down
Yahiki Ryuuga
Toru (Root)
Toru (Root)
Yahiki Ryuuga


Poèet pøíspìvkù : 648
Reputation : 8
Join date : 24. 08. 09
Age : 28
Location : Lehota pri Nitre, Slovensko

Turnaj ve warcraft 3naruto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj ve warcraft 3naruto   Turnaj ve warcraft 3naruto Icon_minitimeSun Mar 21, 2010 1:06 pm

ja to uz mam stiahnute (instalacku) lebo ja som mal doma taky W3, ze to instalovat netrebalo iba som to prekopiroval na PC a islo to...
Návrat nahoru Goto down
http://www.sannin.webnode.sk
Anonymní
Anonymní




Turnaj ve warcraft 3naruto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj ve warcraft 3naruto   Turnaj ve warcraft 3naruto Icon_minitimeSun Mar 21, 2010 2:29 pm

darky a ide ty aj battle net ked ano daj mi link od kat to mas stahle pls
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Turnaj ve warcraft 3naruto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj ve warcraft 3naruto   Turnaj ve warcraft 3naruto Icon_minitimeSun Mar 21, 2010 2:41 pm

alebo vy ostatny co mate stahly z netu a idu vam tam mapy atd pls linky pls surne
Návrat nahoru Goto down
ulquiorra
Nukenin
Nukenin
ulquiorra


Poèet pøíspìvkù : 813
Reputation : 9
Join date : 24. 08. 09
Age : 30
Location : doma

Turnaj ve warcraft 3naruto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj ve warcraft 3naruto   Turnaj ve warcraft 3naruto Icon_minitimeSun Mar 21, 2010 2:45 pm

ja mam tušim niekde war3 normalni aj frozen throne ale ešte som to ani nevložil do pc ani neviem o čom to je a ako sa to hra cez net tak mi sem hodte navod alebo niečo a ja si svami zahram
Návrat nahoru Goto down
michalbedlovi (Hiashi)
Jounin
Jounin
michalbedlovi (Hiashi)


Poèet pøíspìvkù : 27
Reputation : 1
Join date : 11. 12. 09

Turnaj ve warcraft 3naruto Empty
PříspěvekPředmět: turnaj   Turnaj ve warcraft 3naruto Icon_minitimeSun Mar 21, 2010 3:42 pm

hlásím se do turnaje
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Turnaj ve warcraft 3naruto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj ve warcraft 3naruto   Turnaj ve warcraft 3naruto Icon_minitimeMon Mar 22, 2010 6:49 pm

aj ja a hrajeme to cez garenu ci gareru?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Turnaj ve warcraft 3naruto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj ve warcraft 3naruto   Turnaj ve warcraft 3naruto Icon_minitimeTue Mar 23, 2010 1:58 pm

garenu
Návrat nahoru Goto down
everest
Tsuchikage
Tsuchikage
everest


Poèet pøíspìvkù : 300
Reputation : 21
Join date : 11. 09. 09
Age : 30
Location : kumogakure-clan Hiashi

Turnaj ve warcraft 3naruto Empty
PříspěvekPředmět: ahoj   Turnaj ve warcraft 3naruto Icon_minitimeWed Mar 24, 2010 7:05 pm

neviete niekto kde stiahnut garenu
Návrat nahoru Goto down
http://www.akatsukiklan.wbl.sk
michalbedlovi (Hiashi)
Jounin
Jounin
michalbedlovi (Hiashi)


Poèet pøíspìvkù : 27
Reputation : 1
Join date : 11. 12. 09

Turnaj ve warcraft 3naruto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj ve warcraft 3naruto   Turnaj ve warcraft 3naruto Icon_minitimeWed Mar 24, 2010 9:48 pm

tady ji stahnes:http: http://www.garena.com/
Návrat nahoru Goto down
everest
Tsuchikage
Tsuchikage
everest


Poèet pøíspìvkù : 300
Reputation : 21
Join date : 11. 09. 09
Age : 30
Location : kumogakure-clan Hiashi

Turnaj ve warcraft 3naruto Empty
PříspěvekPředmět: ahojte   Turnaj ve warcraft 3naruto Icon_minitimeSat Mar 27, 2010 1:30 pm

hlasim sa
Návrat nahoru Goto down
http://www.akatsukiklan.wbl.sk
Anonymní
Anonymní




Turnaj ve warcraft 3naruto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj ve warcraft 3naruto   Turnaj ve warcraft 3naruto Icon_minitimeSat Mar 27, 2010 1:33 pm

ja tes a radim vam 1.24 ze blby patch nejde tam skoro zadna mapa ale napatchu War3TFT_123a_Cesky.exe ide aj battle ryal a idu skoro secky takze nainstalujte si ho uz sme ho skusaly moc krat a ide ale na 1.24 sa nekedy ani ked spravite hru nejde hrat
Návrat nahoru Goto down
Riziki (Hiashi)
Genin
Genin
Riziki (Hiashi)


Poèet pøíspìvkù : 47
Reputation : 0
Join date : 17. 11. 09

Turnaj ve warcraft 3naruto Empty
PříspěvekPředmět: xD   Turnaj ve warcraft 3naruto Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 4:40 pm

já už mam w3 dlouho a mám nato dobré mapy nešel bysi někdo za hrát přes garenu xD mám nwu asi každý zná mam naruto battle sieg nej mapa naruta jetam i naruto jako sage a ma futon prostě bomba xD mno mám hodně map bych psal dlouho tok kdoby chtěl at odepíše xD
Návrat nahoru Goto down
everest
Tsuchikage
Tsuchikage
everest


Poèet pøíspìvkù : 300
Reputation : 21
Join date : 11. 09. 09
Age : 30
Location : kumogakure-clan Hiashi

Turnaj ve warcraft 3naruto Empty
PříspěvekPředmět: ahoj   Turnaj ve warcraft 3naruto Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 5:02 pm

ahoj ja si v pohode zahram tu battle sieg mam aj ja
Návrat nahoru Goto down
http://www.akatsukiklan.wbl.sk
Anonymní
Anonymní




Turnaj ve warcraft 3naruto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj ve warcraft 3naruto   Turnaj ve warcraft 3naruto Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 8:22 pm

mnoho lidi ma uplne jinou verzi a to je blby.KDyby si vsichni dali tu nejnovejsi tak by to slo hrat...
Návrat nahoru Goto down
Riziki (Hiashi)
Genin
Genin
Riziki (Hiashi)


Poèet pøíspìvkù : 47
Reputation : 0
Join date : 17. 11. 09

Turnaj ve warcraft 3naruto Empty
PříspěvekPředmět: -.-   Turnaj ve warcraft 3naruto Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 9:38 pm

staci na battle.net jit a mas nejnovjesi nevydim v tom problem -.-
Návrat nahoru Goto down
Riziki (Hiashi)
Genin
Genin
Riziki (Hiashi)


Poèet pøíspìvkù : 47
Reputation : 0
Join date : 17. 11. 09

Turnaj ve warcraft 3naruto Empty
PříspěvekPředmět: Battle Sieg   Turnaj ve warcraft 3naruto Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 9:40 pm

hey everest super tak někdy dáme xd
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Turnaj ve warcraft 3naruto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj ve warcraft 3naruto   Turnaj ve warcraft 3naruto Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 8:21 am

jenze nevim proc ale nefunguje mi battle net =)
Návrat nahoru Goto down
Riziki (Hiashi)
Genin
Genin
Riziki (Hiashi)


Poèet pøíspìvkù : 47
Reputation : 0
Join date : 17. 11. 09

Turnaj ve warcraft 3naruto Empty
PříspěvekPředmět: xD   Turnaj ve warcraft 3naruto Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 2:49 pm

me tez ne toje protoze je moc preplnenej (jetam moc lidi) a nebo se po rouchal sistem asi za mesic mozna dva ti to pujde Razz tak jdi na uwest neni spatnej
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Turnaj ve warcraft 3naruto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj ve warcraft 3naruto   Turnaj ve warcraft 3naruto Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 2:52 pm

Stahni si garenu a muzem si zahrat =)
Návrat nahoru Goto down
Riziki (Hiashi)
Genin
Genin
Riziki (Hiashi)


Poèet pøíspìvkù : 47
Reputation : 0
Join date : 17. 11. 09

Turnaj ve warcraft 3naruto Empty
PříspěvekPředmět: lol   Turnaj ve warcraft 3naruto Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 5:05 pm

sry ale tu mam uz asi 2roky xD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Turnaj ve warcraft 3naruto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj ve warcraft 3naruto   Turnaj ve warcraft 3naruto Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Turnaj ve warcraft 3naruto
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» NTAF TURNAJ!!!
» NTAF turnaj
» Ntaf turnaj 3
» NTAF TURNAJ 4
» Ntaf turnaj 5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Naruto :: Něco jako smeťák-
Přejdi na: