Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Díl 8-Minulost Assasina

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Díl 8-Minulost Assasina Empty
PříspěvekPředmět: Díl 8-Minulost Assasina   Díl 8-Minulost Assasina Icon_minitimeFri Mar 12, 2010 11:26 am

Assasin se prochází polem,kde roste obilí,blízko je les a vzpomíná na svou minulost.“Stene stáhni se je jich na nás moc.Ne nestáhnu musím ti pomoct.Ty blázne aj Hitomi s ostatníma se stáhli já je zdržím!Ty si řekl,že jsem se stáhla no podívejme se.Panebože vy jste blázni ihned se stáhněte“!Hitomi silně udeřila Assasina do břicha. “Proč jsi to krucinál udělala?Musíš se vzpamatovat.Jsi budoucí hokage!O tom není co diskutovat,ale teď se chováš,jak 5letý děcko.Máš pravdu Hitomi omlouvám se.Tak tedy je čas činit.Stene kolik je nepřátel?Asi 20 ninjů podle toho kolik mají cakry typuju asi 6jounini 8chuninu a 6 geninu.Hmm Hitomi ty seš Anbu postarej se o ty chuniny přeci jen to bude pro tebe hračka.Stene na tobě nechám jounini a ty genini nejlépe zažeň.Jasně“!Hitomi přešla před chuniny.Nemohla poznat,kteří jsou chunini,tak jim rovnou narovinu řekla. “Čaute kluci prej chunini mají jít zamnou “.Všichni se začali smát. “Tak děte za ní a užijte si to.Jasně mistře!Několik ninjů šlo za hitomi.Stenova zvláštní dědičná technika hned rozpoznala kteří jsou chunini.Ihned hodil po nich kunaie a shurikeny a podle plánu Assasina se hned po něm rozeběhli.A teď nastoupil a scénu Assasin.Technika dřeva a z Assasinovi ruky se objevili dřevěné pilíře,které šli hned po ninjech.Ninja na protiútok zařval Oheň otevírač lebek.Hahaha zamál se Assasin Voda:vodní bariéra a všude byla mlha.Hitomi teďTechnika Ledu:Tisíce zrcadel.Všude na bitevním poli se objevily zrcadla a v nic h “Assasin.Sten,Hitomi hehe a máme vás.Stene co ti genini?Jo utekli.Dobře jdeme na to.Během pár minut se ze všech ninjů stali mrtvoly.Tak to bychom dnes měli.Hele Hitomi vzala si koláčky“?Zeptal se Sten. “Ty myslíš furt jen na jídlo Stene zasmál se Assasin .A co?Mám rád od Hitomi koláčky jsou takový šťavnatý a ta poleva na vrchu a mák uvnitř no prostě úžasné jsou.No jasně mám to slouzím o nich písničku“!A Hitomi s Assasinem se začali bláznivě smát.Hitomi hodila Stenovi nějaký ty koláčky ať už je od něj pokoj.Z ničeho nic se objevily 3 ninjové.Tak tady jste jsme se nějak rozdělili při boji.Čau Smortne,tak taky žádný stráty jo?Ne jen mám trochu poraněnou nohu,ale jinak je to v pohodě.
Zpátky v realitě:
Kdyby mě tak Konoha nezradila.Mohl jsem být hokage,přinést konoze sílu a respekt,ale teď tato zrada!
Kolem zašuměl vítr nejlepší přátelé stali v tváří v tvář.Kolem Stena byli jiní ninjové.
“Assasine co to děláš vrať se s námi prosím!Stene je pozdě prosím odejdi nebo tě budu muset zabít!Kluci nezasahujte do toho prosím“!Naruto mu nato kývl. “Tak tohle je 9ocasý jinchuuriky. Sten vytáhl jakýsi podivný luk z poza zad.Nový luk?tak ukaž co umíš.Assasin vytáhl svůj bič,který je z poza stran obklopený jehlami.Ty máš taky novou zbraň jak se dívám“.Assasin přešel do útoky,ale Sten mu perfektně uhýbal.Tajná technika:Šíp čistoty!S těmahle lacinýma trikama mě neporazíš.Technika dřeva“!Ze země vylítlo několik dřevěných sloupů,které měli ostnaté hrany a snažili se trefit do stena.Sten úžasné vyhýbal všem těm sloupům ale 1 se přímo před jeho očima na něj vrhl.Bylo jasné,že se tomu už nevyhne.Sten si pomyslel,jak s Assasinem měl krásné přátelství a zařval mu s bohem příteli,ale sloup přímo před jeho očima zamrzl. “Takže je tu taky“.Pomyslel si Assasin. “Stene trochu brzy myslet na smrt ne?Co ty tu děláš?Já se jen tak poflakuju kolem!Hitomi,takže ty jsi tu také,abys mě zabila nebo odnesla zpátky do konohy?Jen ta 1 možnost je za tvou hlavu vypsaná pěkná odměna ve všech vesnicích Assasine.Hahahahaha ty víš,že to nedokážes a tvoje láska k penězům se pořád nezměnila.Nezměnila,avšak ty si se změnil co se stalo s tvýma očima?Dřív krásné radostné oči a teď temné,jakoby chtěli vše zničit.Ne jakoby,ale opravdu chci nastolit mír v tomto prohnilém světě shinoby!Budu poslední ninja,který kdy ovládal cakru.Chci,aby ninja techniyk navždy vymysleli a to nezměníš!Svolávací jutsu“!To stejné zařvala Hitomi s Stenem.Proti sobě stáli 3 nejlepší přátelé na život a na smrt.Na hadovi stál s úsměvem na rtech Assasin-senju.Na tučnákovi s boxerskýma rukavicemi seděla Hitomi a měla nenávistný pohled a na Pandě s mečem a lukem s výzbrojí samuraje stál Sten. “Takže se souboji nevyhneme že“?Pověděl Assasin.Vypadá to že ne.
Další díl ponese název:Souboj přátelství!
Mluva autora:
Takže jak vidíte tento příběh jsme věnoval svému přiteli Assasinovi a Stenovi.S Hitomi si sice moc nepíšu,ale doufám,že se to brzy změní.Doufám ze se vám to líbí a budete číst můj příběh nadále!PS:každý koment potěší!!
Návrat nahoru Goto down
Hitomi Yamada
Kirigakure ANBU
Kirigakure ANBU
Hitomi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 14
Reputation : 0
Join date : 24. 08. 09
Age : 30

Díl 8-Minulost Assasina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 8-Minulost Assasina   Díl 8-Minulost Assasina Icon_minitimeFri Mar 12, 2010 5:51 pm

tak to bylo suprový Smile...nikdy bych si nemyslela, že bych bojovala proti Assasinovi, ani jako v povídce xD...moc hezký Smile a ten tučňák mě dostal xD...teším se na další díl Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.kristynka94.blog.cz
Anonymní
Anonymní




Díl 8-Minulost Assasina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 8-Minulost Assasina   Díl 8-Minulost Assasina Icon_minitimeFri Mar 12, 2010 5:56 pm

jj dik moc hitomi Smile dalsi dil sme dam asi zitra mozna dneska k veceru podel toho jeslti se budu nudit xD
Návrat nahoru Goto down
Assasin Senju
ROOT
ROOT
Assasin Senju


Poèet pøíspìvkù : 260
Reputation : 36
Join date : 13. 08. 09
Age : 30
Location : Litvínov

Díl 8-Minulost Assasina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 8-Minulost Assasina   Díl 8-Minulost Assasina Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 10:49 am

dobře ty! xDD Když si mi to vyprávěl, znělo to fakt dobře. Tučnák xDD
Návrat nahoru Goto down
https://ntaf-mypage.forumczech.com
Anonymní
Anonymní




Díl 8-Minulost Assasina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 8-Minulost Assasina   Díl 8-Minulost Assasina Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 4:24 pm

xD nocono XD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Díl 8-Minulost Assasina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 8-Minulost Assasina   Díl 8-Minulost Assasina Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Díl 8-Minulost Assasina
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Naruto :: Něco jako smeťák-
Přejdi na: