Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Díl 7-Temnota nebo světlo?

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Díl 7-Temnota nebo světlo? Empty
PříspěvekPředmět: Díl 7-Temnota nebo světlo?   Díl 7-Temnota nebo světlo? Icon_minitimeThu Mar 11, 2010 10:22 pm

“Hurá už si se probral Sasuke.Kdo si doopravdy?Ty nemůžeš být Itachi!On je mrtvý.Ano máš pravdu nejsem Itachi,ale musel jsem použít tuto techniku,abych s tebou nemusel bojovat.Sasuke se snaží o pečetě zařve Oheň:Ohnivý drak.Nesnaž se tento úkryt je vybaven speciálními přístroji na tvou cakru,tedy jsi tu bezbranný.Co po mě chceš?Spíš co ty chceš po mě!Uvolnění. “A z oblaku kouře se objevil Assasin. “Aha tak si to ty.Mám tě požádat,aby si se přidal k nám do akatsuki.K vám těm ztroskotancům?Vždyť vás porazilo pár lidi jen a to máte být silná organizace,byl jsem v silnější organizaci,jak jste přišli na to,že bych se přidal zrovna k vám“?Z ničeho nic se tam objevil Madara.Dlouho jsme se neviděli Assasine.Ach to jsi ty?Ano já takže ty se k nám nepřidáš?Ne!Mám své vlastní plány.Hmmmmm Sasuke jdeme.Už zmiste. “
Někde jinde:
“Země:Kráječ země! “Země se posunula nahoru a vsákla tu vodu a blesk uzemnila. “Cože on ovládá aj techniky země?Krucinál!Hahahahahaha ty sis vážně myslel,že mě můžeš porazit? “Neuro se pořádně nadýchl a snažil se vyždímat více cakry ze sebe. “To ti nepomůže“.Vůzp na Neura vyrazil v plné rychlosti.Napřáhl ruku a udeřil do Neura ten odlítl a přeletěl vodu a narazil do stromu.Takže teď je to jen na Taijutsu hmmmmmmmm.Neuro se rozběhl a udeřil svého protivníka do tváře,ale ten se ani nepohl.Neuro potom vyskočil do vzduchu a obratně mu 1nohou zablokoval ruku a rukou zbývající ruku.Obratně mu zlomil obě ruce. “Nikdy nebojuj s Uchihou v tváří v tvář teď,už neuděláš své pečetě prohrál si.Nééééé zakřičel Vůzp a jeho Senei mu hodil přímo do hlavy kunai.Ve světě Shinoby není místo pro slabé a odešel“.Neuro omdlel vyčerpáním.Dalšího rána se probudil a vedle něj byt Utakata a Yahiki s Tonym. “Tak co už si se probral“?Tázal se naštvaně Yahiki.Počkej až dorazí tvůj Senei to teprv bude záhul.Já vím,ale musel jsem něco udělat.Kdo jsou ti mrtvý tázal se Tony.Mistře Tony toto jsou ninjové,které jsem porazil a poté omdlel jejich Sensei odešel.Ježiš ten znak vidím po 1.Já ne řekl Musoy.Tento znak patřil starému klanu,který již vymřel před asi 50 lety byl velmi mocný.Bohužel si,ale jejich jméno nepamatuju“.
V skrýši akatsuki:
“Sasuke mám pro tebe zajímavou zprávu“. Řekl Madara.Jakou beztak nějaká blbost.Řekni mu to ty Zetsu přehrauj mu to.Dobře“.Asi po 4 hodinách videa odpověděl Sasuke. “A co 2 slabý ninjové spolu bojují.Pořád sis toho nevšiml?A čeho?Ten kluk na pravo má sharingan.Cože to není možné vždyť ty s Itachim jste vyvraždili celý klan.Jak jde vidět Itali nechal přežít ji a oklamal mě a celou konohu.Takže teď co?Půjdeme pro Neura!Řekl zlověstně Madara.
Další díl ponese název:Minulost Assasina
Mluva autora:
A je ut další dil a doufam ze se vsem libi ou jee Very Happy dockejte se a uvidite a bdute verni ctenari kazdej koment potesi bye bye xD
Návrat nahoru Goto down
 
Díl 7-Temnota nebo světlo?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Naruto :: Něco jako smeťák-
Přejdi na: