Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Díl 6-Staré známosti

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Díl 6-Staré známosti Empty
PříspěvekPředmět: Díl 6-Staré známosti   Díl 6-Staré známosti Icon_minitimeWed Mar 10, 2010 7:07 pm

Sasuke se prochází po známém lese,který již dřív navštívil s týmem 7.“Hmmm tu mě Naruto málem zachránil,ale omdlel blbec,takže to na mě všecko zbylo,ale to je minulost.O pár minut později.Sasuke si tak de a najednou o něco zavadí.Ze vzduchu na něj letí 10 kunaiu.Sasuke vytáhne svou katanu a všecky je hravě vykryje,ale po tom na něj ze všech stran vyletělo asi 100 shirukenu kunaiu a 2 stínové shurikeny. Co teď pomyslel si Sasuke. “Chidori:Proud tisíce ptáků,a tak se všechny rozlomily na 1000kousků.Vylez vím,že tam si.Dlouho jsme se neviděli Sasuke“Pověděl temný hlas.Cože ty?Ty už si mrtvý?Kdo si?To nemůžeš být ty“!A Sasuke začal řvát až se skácel k zemi.
V táboře Ninjů:
“Takže ty se vrať pěkně do vesnice jasný mladej? “Pověděl Killer-bee. “Ne musím najít svého přítele,tak mi nestůjte v cestě.Hmmm,tak dobře přeci jen nejsi od nás a nemáme za tebe žádnou zodpovědnost“.A tak se tým z kumo rozdělil s Neurem. “Tady končí jeho stopy,tak kde je?Přede mnou je jen řeka,tak kde je sakra“! 3 ninjové se vynořili a měli pásku,kterou ještě nikdy Neuro neviděl. “Kdo jsi,od kuť jsi přišel a co tu pohledáváš“.Tázal se ninja. “Jsem genin z kirigakure a svůj důvod vám říct nemusím!Hmm jak myslíš,tak tedy souboj 1vs1 souhlasíš“?Řekl vůdce skupiny. “Ano souhlasím.Tak tedy Runo jdi na něj.Dobře Senei.Ninja rychlými pohyby zaútočil a odkopl silně Neura na jezero.To je vše co dokážeš?Hm dobrá teď jsem na řadě já!Sharingan!Tak na tebe vyskouším svou novou techniku!Tajná technika:Soud!Z ničeho nic se Runo objevil v divném světě a odevšad ho začali kopat nohy,mlátit ruce,propichovat shurikeny a kunaie,dostával hlavičky no prostě hrůza.Runo se z toho nevzpamatoval a dostal se do komatu.Hmm genjutsu jak působivé“.Řekl jeho Senei. “Dobře teď ty Vůzpe.Dejte mi 5 minut Senei.Oheň:spalující aréna“.Kolem nich se udělalo ohnivé kolo,které bylo nebezpečné. Tak teď máme arénu,tak se ukaž.A vyrazil na Neura.Snažil se mu dát ránu,ale Neuro výborně uhýbal,ale nakonec na něj Vůzp vytáhl kunai a trefil ho do nohy. “Tak teď uvidím,jak se ti podaří mě porazit,když má zraněnou nohu.Co teď pomyslel si Neuro.Jestli udělám nějakou vodní techniku budu mít málo chakry a bude tu spoustu mlhy a určitě má nějaké eso v rukávu.A na bleskové techniky není vhodné počasí,takže by to mělo malý účinek a oheň tu nepomůže,tak teda jdu na to“!A v očích z jednoho semínka se mu přidalo další.Připrav se zemřít temně na něj Neuro zabručel!Voda:Vodní tsunami!Blesk:bleskový proud.A vše se zavalilo na Vůzpa.Blesk a voda?Krucinál nééé!!!!!Řval vystrašeně Vůzp.

Další díl ponese název:Temnota nebo světlo?

Mluva autora:
Takže je tu další díl a doufám že se líbí  jo a chtěl bych vás jen poprosit o to,že kdo si to přečte ať aspoň napíše já,nebo nevím jestli to má cenu vůbec ještě psát.Ale asi aj tak to budu psát neboť mě to baví! xD
Návrat nahoru Goto down
Tenzo Amenus
Kirigakure Chuunin
Kirigakure Chuunin
Tenzo Amenus


Poèet pøíspìvkù : 36
Reputation : 4
Join date : 30. 01. 10
Age : 36
Location : Kopřivnice

Díl 6-Staré známosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 6-Staré známosti   Díl 6-Staré známosti Icon_minitimeThu Mar 11, 2010 12:55 am

Přečetl,je to ok.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Díl 6-Staré známosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 6-Staré známosti   Díl 6-Staré známosti Icon_minitimeThu Mar 11, 2010 8:36 am

jo jak jsem tam jen napsal ty seminka tka jak masharingan ty 3tecky tak ze tma jsou 2ted xD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Díl 6-Staré známosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 6-Staré známosti   Díl 6-Staré známosti Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Díl 6-Staré známosti
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Naruto :: Něco jako smeťák-
Přejdi na: