Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 postavy + jutsu

Goto down 
+14
Itachi Uchiha
wariorpolni
HIDA-fighter
Yahiki Ryuuga
Boadrius (Kazekage)
DarKSteN
Jondaime
Kitt[Nsc]
Kagenaruto
Assasin Senju
HatakeKakashi
ulquiorra
Riziki (Hiashi)
Smortn
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Boadrius (Kazekage)
Kazekage
Kazekage
Boadrius (Kazekage)


Poèet pøíspìvkù : 81
Reputation : 11
Join date : 24. 12. 09
Age : 34

postavy + jutsu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: postavy + jutsu   postavy + jutsu - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 10, 2010 1:41 pm

Assasin Senju napsal:
Boadrius napsal:
Boadrius napsal:
V pohode myslim ze to bylo zmineno v tom dilu kdybojoval kakashi vs hidan a kakashi si pomyslel "sakra je rychlej" nebo tak neco..:-)



a jeste me napadla malickost... Kakuzu by mohl dostat techniku zpevneni tela dokud je bez monster(kdyz uz nema ten heal) ... Very Happy
Tu techniku má v Aka plášti :-)

A jak se prosim dela?? Protoze ja teda u Kakuzu v plasti muzu delat max, Raiton, Katon, Futon, pak hozeni ruky, spodni utok ruky, mavnuti ruky, spicaky z tela, vyvolani priser a pak neco kde se prikrci sebere to chakru ale nic neudela...
Návrat nahoru Goto down
DarKSteN
Kirigakure ANBU
Kirigakure ANBU
DarKSteN


Poèet pøíspìvkù : 636
Reputation : 5
Join date : 21. 08. 09
Age : 29

postavy + jutsu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: postavy + jutsu   postavy + jutsu - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 10, 2010 3:19 pm

Boadrius napsal:
Assasin Senju napsal:
Boadrius napsal:
Boadrius napsal:
V pohode myslim ze to bylo zmineno v tom dilu kdybojoval kakashi vs hidan a kakashi si pomyslel "sakra je rychlej" nebo tak neco..:-)



a jeste me napadla malickost... Kakuzu by mohl dostat techniku zpevneni tela dokud je bez monster(kdyz uz nema ten heal) ... Very Happy
Tu techniku má v Aka plášti :-)

A jak se prosim dela?? Protoze ja teda u Kakuzu v plasti muzu delat max, Raiton, Katon, Futon, pak hozeni ruky, spodni utok ruky, mavnuti ruky, spicaky z tela, vyvolani priser a pak neco kde se prikrci sebere to chakru ale nic neudela...

to co sa prikrci a zobere oto chakru to funguje len tvoj nepriatel musi lezat nazemi a prinom to spravis potom mu to zobere srdce =D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




postavy + jutsu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: postavy + jutsu   postavy + jutsu - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 10, 2010 3:35 pm

cau mam dotaz jak se dela u saskeho kdyz ma susanoo ze susanoo zrusim a pls nepsite veci typu musim do tebe bouchnout atd... xD
Návrat nahoru Goto down
DarKSteN
Kirigakure ANBU
Kirigakure ANBU
DarKSteN


Poèet pøíspìvkù : 636
Reputation : 5
Join date : 21. 08. 09
Age : 29

postavy + jutsu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: postavy + jutsu   postavy + jutsu - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 10, 2010 4:04 pm

Neuro Uchiha napsal:
cau mam dotaz jak se dela u saskeho kdyz ma susanoo ze susanoo zrusim a pls nepsite veci typu musim do tebe bouchnout atd... xD

no sak to je jasne stlac to co ako keby si sel doplnovat chakru =D
Návrat nahoru Goto down
Kagenaruto
Genin
Genin
Kagenaruto


Poèet pøíspìvkù : 127
Reputation : -2
Join date : 04. 12. 09
Age : 27

postavy + jutsu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: postavy + jutsu   postavy + jutsu - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jan 30, 2010 8:35 pm

bla bla XD
Návrat nahoru Goto down
Shen Ku
Nukenin
Nukenin
Shen Ku


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 1
Join date : 26. 03. 10

postavy + jutsu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: postavy + jutsu   postavy + jutsu - Stránka 3 Icon_minitimeFri Mar 26, 2010 9:49 pm

Ja by som bol za keby ze sa pridal Obito Uchiha s par ultimatnymi technikami samozrejme ohnivymi ako sa na praveho uchihu patri Razz + ten sharingan
Návrat nahoru Goto down
Smortn
Hokage
Hokage
Smortn


Poèet pøíspìvkù : 555
Reputation : 14
Join date : 25. 08. 09
Age : 30

postavy + jutsu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: postavy + jutsu   postavy + jutsu - Stránka 3 Icon_minitimeFri Mar 26, 2010 10:02 pm

Já nevím ... nejdřív bych tam dal všechny z Akatsuki a vúbec z přítomnosti a pak bych teprve řešil jestli tam pak dávat nějaký postavy z minulosti
Návrat nahoru Goto down
Aden11
Genin
Genin



Poèet pøíspìvkù : 4
Reputation : 0
Join date : 09. 02. 10
Age : 29

postavy + jutsu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: postavy + jutsu   postavy + jutsu - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 27, 2010 9:48 am

ja si mislim ze bi sme mohlo cele ntaf zmenit bud do buducnosti alebo do minulosti / tim mislim ze bi sme tam dali nejake ine postavy ako pozname napr do minulosti bi to bolla vojna uchiha vs senju a par ostatnych klanov alebo do buducnosti ze bi bol napr naruto hokage (daleka cesta / mozno zemre ale to abi bolo) a ostatne veci dali bi sme tam konohamara a par novich neznamich s rozlicnymy technikami na ktore niesme zviknuti a akatsuki nemusi mat stale v plane lovenie jincuriki ( sory za chibne pisanie ale naruto nazvi pre vsecko ma netrapia tak moc ) ale ostatne veci to chceli len znicit svet ci co ale vi bi ste mohli chciet zarabat a ine veci ja nevem napr brat vipalne za to ze nenapadnete vesnice alebo co sak su to viac menej mafiani ne? zalezi od sefa akatsuki co si vibere napr to moze bit aj vihladenie nejakeho klanu / proste mislim ze bi sme sa mali nekde hibat a ne stale stat niekde lebo to neni keativne
a jicuriki bi som dal ako ako kchiciosenjo jutsu / privolanie neco s takou silou ako napr peinove vecicky a hell movies bi mohli zrat so zivota okolo 75% zivota nevem to bi ste nejak urobili / jednoducho cem ta mat ie postavy ne tieto co poznam s mangi s anme zo vseckych stran
Návrat nahoru Goto down
Andrew_Deer

Andrew_Deer


Poèet pøíspìvkù : 57
Reputation : 4
Join date : 13. 11. 09
Age : 28
Location : Hm, kde asi? Mám rád teplo, vydržím dlouho bez vody, jsem věrným fanouškem Tessenjutsu a postavy, která toto jutsu mistrovsky až velmistrovsky ovládá.

postavy + jutsu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: postavy + jutsu   postavy + jutsu - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 27, 2010 11:30 pm

Takze takhle. Cetl jsem jen malo prsipevku prede mnou a pokusil jsem se premyslet. Tedy, nectu toik mangu, spis vubec, takze: "Kabutomaru" je vlastne blbost, dal bych ho tam, 1) pokud zasahne vazne hodne do deje a 2) az se zjisti jenom techniky. Protoze je blbost davat tam postavu, ktera je vlastne dulezitosti doted skoro fillerova,(az na par vyjimek) a bez technik, protoze se nevi, jestli bude pouzivat vsechny techniky stejny jako orochimaru.(I když asi jo... Very Happy ) Dale, Postav by mozna mohlo byt vic, ale ne tolik, abych kvuli jedny postave klikal jak silenec doprava doleva, nez bych to nasel..... Mno a ted prosba. PROSÍM!!! Dejte Temari techniky jako v NTSD.(Neberte to, jakoze je NTSD lepsi, jenom me mrzi, ze zrovna moje nejoblibenejsi postavy jsou v takovem stavu. Tim myslim Nejiho a Temari. Neji tam uz ani neni a Temari chybi moje pouzivane techniky. Misto toho bych ji treba odebral Hell move a dal ji tam Tatsumi Oogi a Kuchyiose: Kiri Mai ). Mimochodem, Aden11, fakt dost chyb... Very Happy Neberte to jako urazku!!!
Návrat nahoru Goto down
Smortn
Hokage
Hokage
Smortn


Poèet pøíspìvkù : 555
Reputation : 14
Join date : 25. 08. 09
Age : 30

postavy + jutsu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: postavy + jutsu   postavy + jutsu - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 27, 2010 11:41 pm

Hele tak pokud dy jsme - jste- to udělali jako to říká Yahiki tak ok ....

ale v tom případě bych to dal do budoucnosti a třeba bych tam dal : Nějakýho Hyuuga určitě Nějaký Uchihy ... Pár Senju a pak bych tam dal z Každé Vesnice/organizace/nukeiny 3/4 postavy za které by mohli hrát jenom příslušníci té vesnice ... ano byloby to docela zlé ale ...
Návrat nahoru Goto down
Andrew_Deer

Andrew_Deer


Poèet pøíspìvkù : 57
Reputation : 4
Join date : 13. 11. 09
Age : 28
Location : Hm, kde asi? Mám rád teplo, vydržím dlouho bez vody, jsem věrným fanouškem Tessenjutsu a postavy, která toto jutsu mistrovsky až velmistrovsky ovládá.

postavy + jutsu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: postavy + jutsu   postavy + jutsu - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28, 2010 12:10 am

Mám nápad, ale nevim, jestli je reálný. A to je zapojení asi 17ti hesel. Jako je v LF2 lfě.net (lf2.net). A to že každý jinchuuriki a kage vyfasuje heslo na vlastní postavu, jako že hokage dostane heslo na hokageho (či hokage) nebo že hachibi jinchuuriki dostane heslo na svého jinchuurikiho. Tyto hesla by bylo PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO sdělovat někomu, kdo není jinchuuriki nebo kage. Jaký je váš názor? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Smortn
Hokage
Hokage
Smortn


Poèet pøíspìvkù : 555
Reputation : 14
Join date : 25. 08. 09
Age : 30

postavy + jutsu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: postavy + jutsu   postavy + jutsu - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28, 2010 12:13 am

Dobrý ale co když někdo dá svého jinchuriki jinému ... to se pak zmněněj hesla a všichni si to budou muset znovu stahovat?


Jinak k tý budoucnosti .... mohli byste tam dát Místo Naruta třeba dítě Naruta a Hinaty místo Temari dítě Temari a Shikimara místo Sasukeho Ttřeba dítě sasukeho a ??? a místo třeba nejiho dítě Nejiho a TenTen ...atd.....

jako že by to byla rovnou nová generace
Návrat nahoru Goto down
Yahiki Ryuuga
Toru (Root)
Toru (Root)
Yahiki Ryuuga


Poèet pøíspìvkù : 648
Reputation : 8
Join date : 24. 08. 09
Age : 28
Location : Lehota pri Nitre, Slovensko

postavy + jutsu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: postavy + jutsu   postavy + jutsu - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28, 2010 12:19 am

no, zatial to je vsetko nerealne lebo Assasin musi vsetko odznovu robit (strata udajov bohuzial Sad ) takze za dost dlho vyjde NTAF II full a mozno potom ak sa mu bude chcet tak nejake vedlajsie ci doplnky...
Návrat nahoru Goto down
http://www.sannin.webnode.sk
Smortn
Hokage
Hokage
Smortn


Poèet pøíspìvkù : 555
Reputation : 14
Join date : 25. 08. 09
Age : 30

postavy + jutsu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: postavy + jutsu   postavy + jutsu - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28, 2010 12:54 am

a co vlastně dělá jestli bych mu s něčím nemohl pomoct ....

====================================================

Assasine co děláš ? (odpověd kterou nechci : skáču po střechách florencie a chci se pomstít ... viz:Assasin's creed 2)
Návrat nahoru Goto down
Andrew_Deer

Andrew_Deer


Poèet pøíspìvkù : 57
Reputation : 4
Join date : 13. 11. 09
Age : 28
Location : Hm, kde asi? Mám rád teplo, vydržím dlouho bez vody, jsem věrným fanouškem Tessenjutsu a postavy, která toto jutsu mistrovsky až velmistrovsky ovládá.

postavy + jutsu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: postavy + jutsu   postavy + jutsu - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28, 2010 2:22 am

Nebo "Zabíjím Diabla." (Diablo II, povolání Assasin). Mimochodem, Assasin's Creeda 2 jsem uz dohral... na mobilu... Very Happy Mno a k tej budoucnosti. To je sance vyrobit uplne novy Naruto postavy... Very Happy Napriklad dite Shikamara a Temari by napriklad ovladalo Kamu (bojovy srp, myslim), neboli "Kamajutsu" Very Happy, Stinove techniky, kuchyiose Kamatari atd. Smile (Mimochodem VIM, ze Temari ovlada Tessenjutsu, boj s vejirem, nejsem blbej, abych neznal svoji nejoblibenejsi postavu... Razz
EDIT: Mno, napadlo mě, že znám pár lidí, kteří ovládají LF Data changer. Dokonce i já se s nim učim... Smile Mozna by mohli pomoci, kdyz oprasim vztahy... Very Happy Ale nejsem si jistej, s kym jsem mel dobry vztahy a s kym ne... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Smortn
Hokage
Hokage
Smortn


Poèet pøíspìvkù : 555
Reputation : 14
Join date : 25. 08. 09
Age : 30

postavy + jutsu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: postavy + jutsu   postavy + jutsu - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28, 2010 2:38 am

Ale to je dúležitý vědět s kym si měl dobrej vztah a z kym ne Twisted Evil
Ale jinak je to dobrej nápad Exclamation Exclamation Exclamation

jen jestli Assasinovi pomúžou ... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Andrew_Deer

Andrew_Deer


Poèet pøíspìvkù : 57
Reputation : 4
Join date : 13. 11. 09
Age : 28
Location : Hm, kde asi? Mám rád teplo, vydržím dlouho bez vody, jsem věrným fanouškem Tessenjutsu a postavy, která toto jutsu mistrovsky až velmistrovsky ovládá.

postavy + jutsu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: postavy + jutsu   postavy + jutsu - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28, 2010 2:46 am

Very Happy já vim.... o jednom vim, ale nevim jestli umi s Data changerem, ale vim ze by mu nad 5% muzu verit. A jak rika... rikal L Ryuuzaki,(cest jeho pamatce) vsechno s pravdepodobnosti nad 5% zkusime. Smile Ok, zkusim se poptat... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Smortn
Hokage
Hokage
Smortn


Poèet pøíspìvkù : 555
Reputation : 14
Join date : 25. 08. 09
Age : 30

postavy + jutsu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: postavy + jutsu   postavy + jutsu - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28, 2010 3:03 am

ale zase .... pokud je jednoprocentní možnost neúpěchu pak je stoprocentní neúspěšnost ...to říká naše učitelka prej to říká nějakej myslitel
Návrat nahoru Goto down
Andrew_Deer

Andrew_Deer


Poèet pøíspìvkù : 57
Reputation : 4
Join date : 13. 11. 09
Age : 28
Location : Hm, kde asi? Mám rád teplo, vydržím dlouho bez vody, jsem věrným fanouškem Tessenjutsu a postavy, která toto jutsu mistrovsky až velmistrovsky ovládá.

postavy + jutsu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: postavy + jutsu   postavy + jutsu - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28, 2010 3:43 am

Heh, naše učitelká říká: "... a já vám říkám, Učte se, vážně, vážně se učte..." Very Happy mám složitý dětství.
EDIT: Tak jsem napsal na oficiální fórum LF2, neaktivní, musim pockat na odpoved....
Návrat nahoru Goto down
Yahiki Ryuuga
Toru (Root)
Toru (Root)
Yahiki Ryuuga


Poèet pøíspìvkù : 648
Reputation : 8
Join date : 24. 08. 09
Age : 28
Location : Lehota pri Nitre, Slovensko

postavy + jutsu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: postavy + jutsu   postavy + jutsu - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28, 2010 7:16 am

...to su toto debaty Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.sannin.webnode.sk
Aden11
Genin
Genin



Poèet pøíspìvkù : 4
Reputation : 0
Join date : 09. 02. 10
Age : 29

postavy + jutsu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: postavy + jutsu   postavy + jutsu - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 29, 2010 3:45 pm

lidi ked sa cete vikecat tak na to su skipe pokec a facebook ne toto teda aspon si mislim Mad
Návrat nahoru Goto down
Andrew_Deer

Andrew_Deer


Poèet pøíspìvkù : 57
Reputation : 4
Join date : 13. 11. 09
Age : 28
Location : Hm, kde asi? Mám rád teplo, vydržím dlouho bez vody, jsem věrným fanouškem Tessenjutsu a postavy, která toto jutsu mistrovsky až velmistrovsky ovládá.

postavy + jutsu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: postavy + jutsu   postavy + jutsu - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 29, 2010 4:59 pm

1) Nejsem na Facebooku, nemam to rad
2) Tohle je taky OT..... ok, tak konec OTs.
Návrat nahoru Goto down
Fagisu




Poèet pøíspìvkù : 2
Reputation : 0
Join date : 09. 08. 10

postavy + jutsu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: moje napady   postavy + jutsu - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 09, 2010 10:41 pm

mam niekolko napadov pre jutsu je ich dost akze som to rozdelil

takze poprve by som zvecsil mapu do hora aby sa dalo hrat aj vo vzduchu

postava jutsu
oonoki dal by som mu tu kocku co pouzil proti saskemu
jednu ako utok a druhu ako stun

Rikage pridel by som mu kobinaciu s killer bee ten dvojity lotus
a este ze by mal elektricke ruky na stalo co by bralo
viac ako normalne

Yagura premenu na demona (blo by to mod),potom by som mudal tu palicu jeho do ruky
s nou utok zeby nepritela zahakol okolo krku pritiahol a taky nejaky uder
a este nejake utoky s tou palicou

Garra premenu na demona potom nejaku vlnupiesocnu aby mohol lietat na
piesku potom tu gulu v ktorj sa ukrije (bolby to mod)potom to oko a
nejake utoky s tej gule proste take podobne ake mal ked bojoval proti sasukemu

Tsunade mohlaby zvolat velkeho slimaka s ktorym by utocila (bol by to mod) ako ked bojovali 3 sanini
a na nom ze by sa premenila na tie male slimaky a vsetkych spojencov by to vyliecilo
potom to ze by poslala tych malych slimakov a liecila by stale tich spojencov potom to
tetovanie co by ju uplne vyliecilo

Orochimaru dal by tu pecat a ten protivnyk by bol na chvilu na jeho strane potom by som dal ze by zvolal
mandu(bol by to mod) a snou najake utoky , potom utok s jeho jazikom potom by mohol zvolat
hokageov a tych co zabil v tej bytke potom to jeho genjutsu bieleho hada potom hadov
trojicky boloby to ako temarino zvolavacie len ze by sa to dalo zabit

Jyraia dal by som mu ze moze zvolat zabaka velitela ( bol by to modň) a este toho co pouzil proti
peinovy bolo by to ako u orochimara trojicky potom by som dal ten zaby zaludok na celu
mapu a vsetkych by to zastunovalu nohy potom sage mod by som dal to genjutsu a to zabie
vezenie ze by ho ta zaba prehltla

A to nieje vsetko Zajtra dopisem ostatne



Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




postavy + jutsu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: postavy + jutsu   postavy + jutsu - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 15, 2010 1:04 am

napad je to epkny avsak tezke udelat...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





postavy + jutsu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: postavy + jutsu   postavy + jutsu - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
postavy + jutsu
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Postavy z Naruta
» Vas popis(vasi postavy)
» Nové postavy a jak s nimi začít

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: NTAF :: Nápady pro NTAF 2.0-
Přejdi na: