Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 
 

 Ryu Raishiki - GeraltWOLF

Goto down 
AutorZpráva
Geraltwolf

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1
Reputation : 0
Join date : 19. 01. 12

PříspěvekPředmět: Ryu Raishiki - GeraltWOLF   Thu Jan 19, 2012 8:53 pm

Jméno: Ryu

Příjmení: Raishiki

Přezívka: Revenant (navrácený mstitel)

Klan: Raishiki

Pohlaví: Muž

Výška: 189 cm

Váha: 85 kg

Krevní skupina: A+

Věk: 65 let (díky KG vypadá na 18)

Povaha: klidný a vyrovnaný, když je možnost rád si užívá, když přijde na boj útočí bez slitování a nedělá si absolutně žádné výčitky, jeho oblíbená věta je: "Víš jak chutná strach?" kterou říká zhruba několik vteřin předtím než pošle soka do věčných lovišť

Oblíbené: Bouřka, s pokud možno co nejvíce blesky. Souboje se silnými protivníky, miluje fyzickou aktivitu a jakýkoli pohyb. Často rád chodívá na procházky se svými psy.

Neoblíbené: Vlezprdelky. Idioti co si sami nevidí na špičku nosu.

Zajímavosti: Tetování pokrývající celá jeho záda. Jedná se o složité ornamenty dávno zapomenutého jazyka, kterým kdysi jeho klan oplíval.

Kekkei Genkai: Kaminari Tainai (Bleskové "Boží" tělo)

Popis KG: Kekkei Genkai posilující uživatelovo tělo, zpevňujíc samotnou jeho podstatu blesky. V praxi to vypadá tak, že elektřina proudí permanentně uživatelovým tělem. Samozřejmě na povrch se dostane pouze když uživatel chce.
Propůjčuje mu několik schopností. Poměrně rychlou regeneraci buněk a s tím spojenou dlouhověkost a obrovskou fyzickou zdatnost (členové se dožívají zhruba 200 let) (menší rány se hojí prakticky okamžitě. Těžší do pár hodin. Poškozené orgány do několika dní a zničené či utržené končetiny do několika měsíců). Dále blesk rozrušuje
uživatelovu chakru, takže je naprosto immuní vůči genjutsu (Tsukuyomi je možná vyjímka.) Zato však uživatel platí tím, že nemá jiný element než blesk, nemůže se naučit Genjutsu.
Musí jíst více než obyčejný člověk. V závislosti na účincích techniky proti němu použité má určitou odolnost vůči Raitonu a dalším efektům (pro hrubou představu, něco jako 3. Raikage a jeho nadlidská odolnost)

živel: Blesk

vesnice: Kumo

Hodnost: Akatsuki S-Rank

Minulost: Ryu pochází z dávno zapomenutého klanu Raishiki. Poslední z jejich klanu, krom Ryua byl po narození Ryua jeho děd. Matka zemřela při porodu a zbytek klanu již delší dobu předtím. Děd se ho ujal a trénoval ho dle tradic klanu. V 11 letech ho na 2 roky vysadil v odlehlé divočině a řekl mu, že se pro něj vrátí, pokud tedy Ryu dokáže přežít. Každodenní boj o potravu probudil chlapcovo Kekkei Genkai. Narážel na stále silnější monstra, jednou však nalezl tajemný svitek. Dotkl se ho a náhle se zjevil ve vesnici summonů. Přesněji řečeno sibiřských huskyů, odtud má i svou "Mrazivou čepel". Trénoval tu něco málo přes rok a vrátil se zpět, tam kde ho vysadil děd. Uběhlo dalších pár měsíců a děd se nakonec vrátil. Dalších 30 let učil chlapce různým technikám, šermu, taijutsu, preciznosti práce s chakrou. Ale také ho naučil oddanosti, cti a silné vůli. Kdy bojovat, vybrat si místo své smrti a jak žít aby nelitoval žádného dne a když je to opravdu nutné...úplně zapudit svou lidskost.
Jednou když se vracel z mise kterou vykonával již jako Jounin v Kumogakure, našel svůj dům rozbořený a ostatky roztrhaného děda mezi dveřmi. Podle oficiálních závěrů se jednalo o útok Jinchuuriki, vesnice však odmítla cokoli dělat. Ryu se tedy rozhodl, že vezme věc do svých rukou. Na to však potřeboval spojence...po několika letech na ně konečně narazil. Akatsuki, od té doby je jeden z nich a stále se snaží zjistit, kdo zabil jeho děda.

Zbraně: Mrazivá čepel (Katana, ukovaná v mrazivých končinách, mráz je v samotné oceli a čepel způsobuje omrzliny po dopadu na kůži), Celé jeho tělo je v podstatě jedna velká zbraň.

schopnosti: Skvělá práce s Chakrou a její bleskovou podstatou. Obrovská fyzická zdatnost(síla, rychlost, odolnost, pružnost), co se taijutsu a šermu týče, je to opravdu expert. Dokáže otevřít 4 chakrové brány.
V šermu využívá hodně své blesky a podporuje jimi svou čepel. Skvělé reflexy a pozorovací talent. Je dobrý kuchař. Většinu lidí překvapuje jeho vychované vystupování. Má taktéž velkou zásobu chakry.

Techniky:
Raiton no Yoroi (odkoukaná od 4. Raikage)
Raiton: Kaminari Shibari (Blesk: Bleskové spoutání)
Raiton: Tsume (Raiton: Spár - Má ve výsledku stejný účinek jako Raikiri, má však širší využití a uživatel jí může použít na libovolnou část těla jako je loket, koleno, chodidlo a podobně)
Raiton: Kai (Blesk: Uvolnění, nejsou potřeba pečetě, uživatel uvolňuje blesk ze svého těla)
Kamishini no Yari (S - technika klanu Raishiki, v okolí se zatáhne a sama nebesa začnou hřmít a poskytnou uživateli přírodní blesky. Uživatel je může libovolně ovládat, nebo je pouze nechat uhodit kam potřebuje)
Kuchyiose no jutsu - Psi Husky + Husky King
Raijū Hashiri no Jutsu (Blesková Bestie)
Rai Ken (Blesková čepel)
Raiton Kage Bunshin (Blesk: Stínové Klony)
Raiton: Jibashi
Shunshin no Jutsu
+ základní techniky z akademie

Akatsuki prsten: Suzaku (Nachový pták - Itachiho bývalý prsten) nosí ho na pravém prsteníčku.

Obrázek vaší postavy:
Spoiler:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Ryu Raishiki - GeraltWOLF
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Charaktery-
Přejdi na: