Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Súkromné laboratórium Nefrit

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Akihiro Kazuki
Jounin
Jounin
Akihiro Kazuki


Poèet pøíspìvkù : 147
Reputation : 0
Join date : 21. 08. 09
Age : 29

Súkromné laboratórium Nefrit Empty
PříspěvekPředmět: Súkromné laboratórium Nefrit   Súkromné laboratórium Nefrit Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 3:09 pm

Vstup do laboratória je "zo spodu" niekto kto nevie lietať alebo nemá lietajúceho summona sa sem proste nedostane, vlastne sa sem nikto nedostane ani vďaka perfektnému krytiu. Nemá totiž žiadne dvere, žiadny východ, iba špeciálnu zliatiku extrémne silného kovu ktorý odolá aj tým najprudším teplotám či mrazom. Prejsť nimi vie iba užívateľ Koutonu.

Má niekoľko meistností, vlastne je to jedna väčšia miestnosť ku ktorej je pripojených niekoľko blokov, v jednom bloku je zopár ciel, kde sú ešte živé experimenty, v ďalšom úschovňa tiel zvierat a ľudí /má v tom svoj systém xD/, ďalší blok je čisto na uskladnenie infekcií, liekov, jedov a podobne. Jeden blok je tiež určený ako "kuchyňa" poste chladnička kávovar a podobne. V hlavnom bloku sa nachádza jeden operačný stôl, pri ktorom je dosť prístrojov, tiež jeden stôl ktorý je večne zahádzaný papiermi, poznámkami, večne sú tam šálky od kávy a v podstate všeličo, jeden z blokov je tiež najviac zabezpečený a to je ten, v ktorom sú uschované všetky Nefritine doterajšie výskumy.

Sídlo trocha upravila, tjest vytvorila tu niečo ako tréningový priestor z ktorého sa nedostane ani kúsok chakry takže o ňom nikto nevie, tiež "ubikácie" alebo lepšie povedané jednu veľkú izbu ktorá skôr pripomína nejaké prezidentské apartmá..

Návrat nahoru Goto down
Crystal Takaishi

Crystal Takaishi


Poèet pøíspìvkù : 19
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Súkromné laboratórium Nefrit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súkromné laboratórium Nefrit   Súkromné laboratórium Nefrit Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 11:02 am

vešla jsem do soukromé laboratoře, byla jsem trochu zklamná, že tu Nefrit nebyla, ale pustila jsem se do rozboru krve.
Návrat nahoru Goto down
Nefrit




Poèet pøíspìvkù : 1
Reputation : 0
Join date : 16. 01. 12

Súkromné laboratórium Nefrit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súkromné laboratórium Nefrit   Súkromné laboratórium Nefrit Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 8:30 pm

Po nejakej chvíľke som sem dorazila a s takým usmievavým výrazom na tvári. zacítila som však chakru svojej Nee-chan a tak som len spozornela, naklonila som sa zo strany na stranu a nakoniec som vošla do labáku kde sa zrovna nachádzala. Nee-chan? šepla som potichu s takým mierne vyšinutým úsmevom na tvári.
Návrat nahoru Goto down
Crystal Takaishi

Crystal Takaishi


Poèet pøíspìvkù : 19
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Súkromné laboratórium Nefrit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súkromné laboratórium Nefrit   Súkromné laboratórium Nefrit Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 9:12 pm

"nefrit?" otočila jsem se na ní
"promiň že jsem sem tak vtrhla myslela jsem že tě tu najdu, potřebovala jsem mít klid na rozbory krve a kůže jedné mé pacientky. Všechny známky těla vykazují umrtí, ale ostatní podle senzorových rkystalů tvrdí, že je stále živá."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Súkromné laboratórium Nefrit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súkromné laboratórium Nefrit   Súkromné laboratórium Nefrit Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Súkromné laboratórium Nefrit
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Aliance Konoha - Kumo - Tsuki - Sora :: Sora no Kuni-
Přejdi na: