Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Prosba

Goto down 
+4
Hulo Datebayo
amko21
Arget Maireto
Faito Dansaku
8 posters
AutorZpráva
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Prosba   Prosba Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 1:47 am

Ahoj,

Rád bych se zeptal někoho z adminů či moderátorů, aby se vyjádřili k situaci v Otogakure. Nemyslím hádku. Chtěl bych jen vědět, zda se lidé bouří, kolik si jich myslí, že je vrahem Naruto, jestli souhlasí s Tatsuem nebo jestli je jim jedno, co se děje na politické scéně.

Předem děkuji
Návrat nahoru Goto down
Arget Maireto

Arget Maireto


Poèet pøíspìvkù : 8
Reputation : 1
Join date : 16. 01. 12

Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba   Prosba Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 6:46 pm

Řeknu to takhle: Je mi jedno co se děje, politika je mi šumák, ale jak se dozvím co jsi udělal Reině tak by jsi se měl začít modlit, poznáš ďábelskou stranu mé povahy. Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
amko21
Jounin
Jounin
amko21


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputation : 10
Join date : 28. 06. 10
Age : 28
Location : West Slovakia

Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba   Prosba Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 7:00 pm

Myslím, že to by sa mali rozhodnúť sami hráči z Oto. Aj keď budú asi hrať, väčšiu úlohu sympatie. Smile

Arget: Prepáč, už som zabudol, ale nie si náhodou genin?
Návrat nahoru Goto down
Hulo Datebayo
Akatsuki
Akatsuki
Hulo Datebayo


Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 1
Join date : 06. 07. 10
Location : Trenčín

Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba   Prosba Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 8:53 pm

Arget podla mna by si malzvážiť tvoje schopnosti a jeho tvoju hodnosť a jeho tvoje bodové hodnotenie a jeho a všetko jeho a tvoje.....
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba   Prosba Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 10:34 pm

Jasně, hráči proti mě mají jasné důkazy a pprotě mi nevěří. To mě ale nezajímá. Přece ve vesnici nežijeme čtyři. Chtěl bych vědět, jak se chovají NPC postavy (zbytek vesnice- nehráčské postavy)
Návrat nahoru Goto down
Ataru

Ataru


Poèet pøíspìvkù : 509
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba   Prosba Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 10:45 pm

Ja nie som z Oto ale postave Faito... fandím a bojím sa jej zároveň Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba   Prosba Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 11:01 pm

Jupí! Konečně mám fandu, konečně mám fandu...díky, to mi vlilo krev do žil. Škoda, že za chvíli zemřu :-D
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana

Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 10
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba   Prosba Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 11:10 pm

kdo říká že zemřeš, podle reálu by proi tobě nemměl mít nikdo důkazy tak nevim oc máš co umírat. nikdo nemá důkaz že si mě zabil nebo něco jinýho, ano stalo mi něco, ale kdo to udělal nikdo defakto neví. Nemáte právo nikoho přímo obviňovat a kdyby jste nečetli ten post tak to ani nevíte jak se to stalo....přemýšlejte u té hry a nevrhejte se zbrkle do něčeho......jsem a budu na straně Faita, žádné důkazy, které můžete podat zatím nemáte.....a berte ohledy prosím na vaše síly těžko genin porazí mistra v genjutsu a těžko bude někdo vědět že faito je mistr v genjutsu, když se s ním v hře viděl jen párkrát a to ještě nebojovat......
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba   Prosba Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 11:17 pm

Ále....takhle se mě zastávat. Tos opravdu nemusela. Cením si toho, ale myslím si, že správný hráč umí hrát se vším, co má a opravdu hezké by bylo, kdybych se i tak dostal z téhle šlamastiky. Stejně- hru vrátit nelze, tak nebudeme rozdmýchávat nějaké nepřátelské ohně.
I přesto si opravdu cením tvé podpory.
Návrat nahoru Goto down
amko21
Jounin
Jounin
amko21


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputation : 10
Join date : 28. 06. 10
Age : 28
Location : West Slovakia

Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba   Prosba Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 8:10 pm

Faito Dansaku napsal:
Jasně, hráči proti mě mají jasné důkazy a pprotě mi nevěří. To mě ale nezajímá. Přece ve vesnici nežijeme čtyři. Chtěl bych vědět, jak se chovají NPC postavy (zbytek vesnice- nehráčské postavy)

Práve tie dôkazy im chýbajú. Padá na teba rovnako veľké podozrenie, ako na iných z dediny. A podľa informácií, ktoré sa donesú dedinčanom, by mala byť väčšina na tvojej strane.
Nehovoriac o bojovej sile zo strany ANBU. Prekvapuje ma, ako verne slúži skupinka nukeninov dočasnému Otokage. Smile
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba   Prosba Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 8:33 pm

Díky, ano, to mě trošku zaráží a už několikrát mne to docela naštvalo. Ale jak říkám: Nehodlám tu rozdmýchávat ohně sváru. Jen mám takový pocit, že celá vesnice musí žít tím, že se na postu Otokageho během dne vystřídali tři lidé. O loajalitě ANBU raději pomlčím (nechápu, jak může být člen ANBU loajální Tatsuovi, když ho ani nezná a prostě nelze respektovat jen to, že je to Otokage), a myslím si, že část obyčejných lidí z Oto (NPC) by rozhodně měla stát proti Tatsuovi (protože člověk, který den po Reinině smrti usedl na její trůn a dal zavřít kapitána ANBU a Reinina věrného služebníka, určitě nemá automatické sympatie celé vesnice.

Pozor, toto není stížnost. Je mi jedno, jak hraje Tatsuo. Já mu hodlám ukázat, že i čestně se dá porazit nečestné.

A mimochodem, Tatsuo, do vězení jsem tě nevsadil, abys mohl svobodně hrát. Ale budiž, i z toho se nějak dostanu.
Návrat nahoru Goto down
amko21
Jounin
Jounin
amko21


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputation : 10
Join date : 28. 06. 10
Age : 28
Location : West Slovakia

Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba   Prosba Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 10:49 pm

Nikto sa tu nechce hádať, ale náhla zmena názoru celej Oto už je mierne prehnaná. A fakt, že tvoja vlastná jednotka bez jediného slova prešla na druhú stranu a ešte ťa aj drží vo väzení je priam do plaču.
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba   Prosba Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 11:17 pm

Přemýšlím, jestli jsi to myslel dobře nebo ne :-D
Návrat nahoru Goto down
amko21
Jounin
Jounin
amko21


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputation : 10
Join date : 28. 06. 10
Age : 28
Location : West Slovakia

Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba   Prosba Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 11:28 pm

Dobre? Ako pre koho. Vôbec sa mi nepáči dianie v Oto. Nepozdáva sa mi hlavne to, že o myšlienkových pochodoch obyvateľov Oto rozhodol práve jeden z podozrivých z pokusu o vraždu. Do plaču je na tom to, že celá tvoja jednotka prešla bez odporu pod tvojho nepriateľa a z toho ani jeden sa ťa nepokúsil zachrániť.
O tomto mal rozhodnúť admin na základe toho, čo je známe pre celú Oto. Prešiel som si niekoľko príspevkov ešte na NS:GO a nestačím sa diviť.
Jounin obvinil z vraždy veliteľa ANBU, prebral vedenie nad dedinou, začal uzatvárať náhle spojenectvá (dedina plná nukeninov hľadá priateľov) a to už pred vraždou mal kontakty napr. v Kumo.
Proti tebe hrá prístup k Reine, ale v tom si nebol určite sám...
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba   Prosba Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 11:38 pm

Tak přesně o tom, co jsi teď napsal, jsem se snažil přesvědčit všechny ostatní. Ale šli si za svým. Pokud si přečteš články na NSGO v kanceláři Otokage od vraždy, je tam vše, co jsi teď napsal. DOkonce je tam obvinění, jen jsem ho nechtěl strkat do vězení.
A díky za podporu. Teď už jsem pochopil, že se na to díváš objektivisticky a v tom případě podporuješ mě :-D
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba   Prosba Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 12:05 am

Pokud vím tak ANBU jsou věrní Kagemu Wink Jedině ROOT jako samostatná jednotka byl věrný svému vůdci Smile Faita jsem férově vyzval na souboj o post Otokageho on to odmítl a předal mi ho jeho hloupost Smile.Začal si kopat hrob když začal rozhlašovat to že viděl jak Naruto zabil Reinu a pak začal obvinovat mě Smile tím si dost protiřečil Smile a je tu i plno jiných faktorů Smile jestli máš problém Faito napiš pořádnou stížnost a nedělej tady rozruch tím že uděláš místnost dá se říct na pomluvy Smile Nebuď srab Wink
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba   Prosba Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 12:13 am

Mimochodem s Kashikem jsme se normálně dohodli a bavíme se normálně to že ty do hry taháš osobní pocit to je od tebe taky docela hloupí Wink
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba   Prosba Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 12:17 am

Máš pravdu, osobní pocity, nebo třeba kamarádství, city k Reině jako hráči, to do hry vůbec nepatří. V tom případě oba víme, kde by měl být Naruto.

A stížnost psát nehodlám. Tohle začalo dotazem a pokud vím, dotaz ještě adminem zodpovězen nebyl. Vyjadřují se sem hráči a zatím k tématu.
Návrat nahoru Goto down
amko21
Jounin
Jounin
amko21


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputation : 10
Join date : 28. 06. 10
Age : 28
Location : West Slovakia

Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba   Prosba Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 12:21 am

Samozrejme chápem, že ti post prenechal, ale to neznamená, že celá ANBU prejde automaticky na tvoju stranu.
Ak by v Konohe zvolili Orochimara za Hokageho, celá dedina mu bude poslušne slúžiť? -.-"
A naopak by sa mi zdalo podozrivé, že po tom, čo bol obvinený Naruto, Oto začala s Konohu obnovovať vzťahy.
Je to argument za argumentom z oboch strán, ale aj napriek tomu celá dedina podporuje vás...
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba   Prosba Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 12:22 am

Ne nepatří do hry Smile to že mě nemáš rád a snažíš se mě akorát pošpinit a jenom mě urážíš to sem nepatří kdybych chtěl mohl jsem na tvoji postavu už tolikrát vytáhnout tolik věcí za který by ti ji zrušili ale neudělal jsem to jelikož do toho netahám osobní pocity a chovám se k tobě normálně Wink.Ale jestli chceš můžu přestat Wink
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana

Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 10
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba   Prosba Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 12:25 am

Oficiální stížnost nic neřeší, napsat se jih může stovky ale zamyslet by se měl ten napomínaný,nemyslíte si že už o přeháníte? Tatsuo? Faito? trochu se zklidníme.......Tatsuo ty to moc nepřeháněj nebo budu hrát za NPC postavy a ANBU já a ty budeš dělat to ci by správný kage měl dělat. Navíc přikládním se k postu, že ANBU nemůžou být na straně kageho, poslouchají ho to ano, ale oni maj povinnosti poslouchat i svého velitele a tím je pořád ještě Faito. A ber v potaz že Oto nebyla tak silná a tolik vycvičených ANBU jsme tam opravdu neměli a respektujte pravidla prosím
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba   Prosba Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 12:29 am

amko : Jenomže já nejsem Orochimaru Very Happy jsem ve vesnici už docela dlouho a jsem tam Jounin.Takže k tomuto to přirovnávat nemůžeš Smile
Reino:ANBU není ROOT to si uvědomte všichni ANBU spadají přímo pod Kageho ne pod svého velitele.Klidně za NPC hraj ale chovej se tak jak by to bylo v Narutovi ne tak jak se vám to hodí do plánů Wink a Faito jejich velitel není je zbavený hodnosti Wink.
Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba   Prosba Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 12:30 am

Asi se taky vyjádřím, berte to jen takový návrh, obrazně.
Takže, ze začátku to nebylo špatné, aspoň bylo nějaké vzrůšo a vypadalo to, že se tu nějak na ten měsíc zabavíme, než se vrátíme na nějakou hlavní dějovou linii s Madarou a jeho plány. No, ale postupně, spíše už na začátku z toho vznikala jen hádka. Někteří na straně Tatsua a někteří na straně Faita. Osobně jsem si všechny ty posty četl a po pravdě abych řekl, tak vůbec netuším, jak by se zachovali Anbu v takovém případě v Narutovi. Jako určitě by stáli na straně kageho, ale zase když se v jednom, nebo kolik to bylo dnů, vyměnili hned dva dejme tomu vůdci, tak to by jim asi taky přišlo divné.
No, ale zpět k tomu. Tak jsem lehce uvažoval a když si Faito stojí za svým a má u sebe i svůj tým a dejme tomu ještě některé, tak proč nezaložit Root, jak to bylo v Konoze s Danzouem. Sice by to bylo v některých případech trochu odlišné, ale bylo by to takové, že Faito by si choval svoje jednotky, někde v utajení(byli by chránění asi nějakou bariérou proti senzoru) a prostě by kopal proti Tatsuovi, než by se vrátila Reina a nějak to vyřešila. Toto je jen a jen můj názor, možná se vám líbí, možná ne. Mě to jen tak napadlo, takže prosím, pokud chcete napsat, že je to třeba blbost a tak, tak klidně, ale v únosné míře. Very Happy
A kdyby to tak třeba bylo, tak by se vlastně Faito a Tatsuo nemuseli ani potkávat, každý by kopal na vlastním, ale kdyby byl třeba útok na Oto, tak by Faitovi anbu pomohli třeba odjinud atd. Prostě moje nápady... Very Happy
Ale horší je to, že nevím, jak se vymotáte z toho vězení. Možná, že už to skončí tam. Kdo ví? Tohle je textovka, zde se může stát i nemožně možné. afro Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba   Prosba Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 12:37 am

Omlouvám se. Dnes už jsem opravdu vypěnil a nehodlám to dále rozebírat. Je mi to opravdu líto a zachoval jsem se neprofesiálně.
Ale na mou obranu: Já do herního světa tahám maximálně mé zkušenosti a zkušenosti s lidskou psychikou (možná proto se mi nelíbí váš postup, ale to nechme stranou). Nikdy jsem neřekl, že tě, Tatsuo nemám rád. Respektuji tě jako hráče a první stížnost jsi vznesl ty na mne a to za mou tvrdou hru. Pokud si chceš stěžovat, prosím- napiš adminům. Pokud oni rozhodnou, odejdu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prosba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba   Prosba Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prosba
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Naruto :: Něco jako smeťák-
Přejdi na: