Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Severní Hlavní Brána

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Severní Hlavní Brána Empty
PříspěvekPředmět: Severní Hlavní Brána   Severní Hlavní Brána Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 9:55 pm

Severní Hlavní Brána Parolhimalayanvillagega

- U brány hlídají 2 jounini a 1 chuunin + 2 skrytí chuunini

- U brány se odevzdají všechny zbraně

- Ve vesnici jsou neustálé hlídky v týmech 1 jounin + 3 chuunini

- Celou vesnicí poletují lístky irisu, pozorňují Tsukikageho na přítomnost a pohyb lidí ve vesnici

- Každou hlídku, jak u brány, tak ve vesnici, doplňuje jedna šelma, většinou leopard

- Brána se zavírá kolem 10 hodiny večerní
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Severní Hlavní Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severní Hlavní Brána   Severní Hlavní Brána Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 7:59 pm

Akiyuu Uchiha


Pomalým krokem jsem přišel až před velkou bránu Tsukigakure.Takže to má být ono?Prohlédl jsem si okolí a aktivoval sharingan.Achjo..Takže tu jsou i skrytí hlídači.Povzdechl jsem si nad jejich nenápadností a deaktivoval sharingan.Snad jsou tak přátelští jako ostatní vesnice.Oklepal jsem se a pomalu vešel dovnitř,počemž jsem v klidu čekal až ke mě přijdou stráže.
Návrat nahoru Goto down
Ayame Takahashi

Ayame Takahashi


Poèet pøíspìvkù : 21
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Severní Hlavní Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severní Hlavní Brána   Severní Hlavní Brána Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 8:05 pm

Sotva překročil hranici brány, postavil se proti němu leopard se sněhobílou srstí.
Měřil si ho pohledem svých ledových očí, než spustil: „Dobrý den. Mohl byste nám sdělit své jméno, důvod návštěvy a příslušnost?“ Švihl huňatým ocasem a čekal na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Severní Hlavní Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severní Hlavní Brána   Severní Hlavní Brána Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 8:16 pm

Akiyuu Uchiha

''Hmm..Jsem Akiyuu...Maeda,chci s Tsukikage projednat okolnosti o spojení našich vesnic..A jsem z Konohy''
,řekl jsem polohlasně a protočil oči.Maeda?Co mě to napadlo takhle blbé příjmení.
Návrat nahoru Goto down
Ayame Takahashi

Ayame Takahashi


Poèet pøíspìvkù : 21
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Severní Hlavní Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severní Hlavní Brána   Severní Hlavní Brána Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 8:18 pm

„Tsuki je s Konohou už dávno ve spojenectví,“ zavrčel leopard. „Chci vidět čelenku,“ prohlásil.
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Severní Hlavní Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severní Hlavní Brána   Severní Hlavní Brána Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 8:21 pm

''To ano..Avšak něco se blíží se strany Otogakure,a ohledně toho jsem byl vyslán zástupcem Hokageho,abych to s vámi projednal.''Jen jsem se usmál,jelikož jsem stále čelenku z konohy měl u sebe,s nepřeškrtnutým znakem.Jen jsem zajel rukou do pláště a ukázal na něj čelenku,počemž jsem si ji znovu schoval.''Ještě něco?''
Návrat nahoru Goto down
Ayame Takahashi

Ayame Takahashi


Poèet pøíspìvkù : 21
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Severní Hlavní Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severní Hlavní Brána   Severní Hlavní Brána Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 8:24 pm

Přišel k němu jeden Jounin z hlídky a lehce na něj kývl. „Pane, Odevzdejte mi prosím své zbraně. Potom vás zavedeme k Tsukikage.“
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Severní Hlavní Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severní Hlavní Brána   Severní Hlavní Brána Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 8:39 pm

Akiyuu Uchiha

Jen jsem pokývnul a položil před něj Taštičku s ninja výbavou,všechny Kunaie a velký meč,který byl ještě teď na mých zádech.Jen jsem se pousmál a čekal na reakci.
Návrat nahoru Goto down
Ayame Takahashi

Ayame Takahashi


Poèet pøíspìvkù : 21
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12

Severní Hlavní Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severní Hlavní Brána   Severní Hlavní Brána Icon_minitimeMon Jan 16, 2012 8:41 pm

Stáže vše uložili.
Nakonec k němu přišel jeden Shinobi z vesnice po boku s dalším leopardem, postavili se vedle Akiho, každý z jedné strany a odvedli ho do vesnice. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Severní Hlavní Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severní Hlavní Brána   Severní Hlavní Brána Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 7:02 pm

Akiyuu uchiha

Měl jsem co dělat,abych dostal od sebe toho leoparda,s tím Shinobim nebyl problém.Takže ona si odjela..Včera večer?Zasopěl jsem a aktivoval sharingan,šel jsem volným krokem tam kde uložili věci ty stráže,dva jsem při tom uspal,nechtěl jsem prozatím nikoho zabíjet,abych nevyvolal zbytečný konflikt,navíc to jsou jen Chunnini.Vyhl jsem se velkým obloukem Jouninovi a už s celou výbavou zmizel pryč z vesnice.Také jsem vše za sebou zahraboval a likvidoval,aby mě nemohli sledovat,počemž jsem přivolal jestřába a letěl pryč.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Severní Hlavní Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severní Hlavní Brána   Severní Hlavní Brána Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Severní Hlavní Brána
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hlavní nemonice
» Brána do Otogakure
» Vstupní brána
» Jižní brána

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Aliance Konoha - Kumo - Tsuki - Sora :: Tsukigakure no sato-
Přejdi na: