Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Jeskyně za Kirigakure

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Akihiro Kazuki
Jounin
Jounin
Akihiro Kazuki


Poèet pøíspìvkù : 147
Reputation : 0
Join date : 21. 08. 09
Age : 29

Jeskyně za Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Jeskyně za Kirigakure   Jeskyně za Kirigakure Icon_minitimeFri Jan 13, 2012 10:55 am

Slúžiaca ako úkryt pre civilistov v čase vojen.
Pre bežné použitie a trénovanie.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Jeskyně za Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně za Kirigakure   Jeskyně za Kirigakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 7:50 pm

Dorazila jsem k jeskyni první. Pořád foukal silný a studený vítr s kapkami deště. Po chvíli dorazil i Akio s batohem na zádech Chytla jsem ho za ruku a zatáhla dovnitř jeskyně kde jsme oby byli chráněni před větrem a deštěm.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Jeskyně za Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně za Kirigakure   Jeskyně za Kirigakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 7:59 pm

Yuna se k jeskyni dostala dřív, ale prakticky mi to bylo jedno... Nezávodil jsem... Když jsem došel až k ní rovnou mě zatáhla do jeskyně. Tak, co že přesně sem deme dělat? zeptal se zvědavě. Doufám že máš aspoň baterku.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Jeskyně za Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně za Kirigakure   Jeskyně za Kirigakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 8:02 pm

Cože? Baterku? Na co vždyť tu není ... otočila jsem se ... tma. Jen jsem němě zírala do černé díry před sebou. A pak se s výrazem"to já ne" otočila zpět na Akia.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Jeskyně za Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně za Kirigakure   Jeskyně za Kirigakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 8:05 pm

Když se otočila musel jsme se smát. Světla tu nebyla a jediné co bylo vidět bylo "nic" a ona se na to dívala. Pak se její pohled vrátil ke mně a vypadal tím stylem, že neví vo co gou. Tak třeba umíš nějaký jutsu se světlem? nebo samotnej Katon? pousmál se. Nebo můžeme jednoduše jít do neznáma a čekal kam nás to zavede.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Jeskyně za Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně za Kirigakure   Jeskyně za Kirigakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 8:12 pm

To teda neumím nejspíš musíme jít jak ty říkáš do neznáma. Trochu jsem se otřásla vůbec se mi to nelíbilo. Pak jsem ho váhavě chytla za ruku a pomalu našlapovala k té tmě. Než nás tma pohltila otočila jsem se na něj a povzbudivě se usmála i když jsem povzbudit potřebovala spíš já. Otočila jsem se zpět a pokračovala v chůzi.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Jeskyně za Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně za Kirigakure   Jeskyně za Kirigakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 8:15 pm

Vyšli sme, po chviličce mě chytla za ruku. Byla příšerná tma, nebylo snad nic vidět. Něco jako Yunina silueta se na mě podívala, ale vůbec jsem ji neviděl do obličeje. Pomalu jsme šli dál a čekali co na nás vyleze, nebo kde vylezeme my...
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Jeskyně za Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně za Kirigakure   Jeskyně za Kirigakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 8:23 pm

Uklouzla jsem na mokrém kameni spadla na zem a vykřila. Tím jsem nejspíš probudila netopýry kteří kolem nás začali poletovat. Znovu jsem vykřikla tentokrát strachy a skočila Akiovi do náruče. Tohle asi nebyl dobrý nápad. Řekla jsem třesoucím se hlasem a vystrašeně se k němu tiskla.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Jeskyně za Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně za Kirigakure   Jeskyně za Kirigakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 8:29 pm

Ucítil jsme jak se mi Yuna vysmekla z ruky a slítla na zem, než jsme stihl něco udělat už ležela na zemi a netopýři už poletovali kolem nás. Po těch jejich 2 výkřikách a následném skoku do náručí, který jsme ani v nejmenším nečekal a málem ji pustil jsem jen dodal... No.. Nečekal jsme, že Kunoichi se bude takhle bát a zasmál se abych ji trochu hecnul. A netopýrů se neboj, nic nedělají, bojí se tě asi tak jako ty jich. Chceš se vrátit nebo pokračovat? Vzhledem k tomu že po tom pádu už ani nevím na jakou jít stranu... je to trochu mrzuté...
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Jeskyně za Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně za Kirigakure   Jeskyně za Kirigakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 8:38 pm

Já mám strach z toho neznáma. Řekla jsem trochu vyděšeně a ještě víc se k němu přitiskla. Jdeme rovně. zavelela jsem stále v jeho náručí a čekala co udělá.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Jeskyně za Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně za Kirigakure   Jeskyně za Kirigakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 8:40 pm

Dobře, jak myslíš. Stále jsem ji držel a dál pochodoval. Trochu jsem nohama jezdil blíž zemi, abych předešel pádu. S Yunou v náručí to bylo trochu těžší, ale pouštět jsem jí nechtěl.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Jeskyně za Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně za Kirigakure   Jeskyně za Kirigakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 8:51 pm

I když jsem Akiovi neviděla do obličeje bylo mi jasné že není zrovna lehké nést mě a ještě se snažit neuklouznout proto jsem ho zastavila a slezla zase na zem. Půjdu po svých. Po chvíli jsme dorazili na trochu osvětlenou část jeskyně. Světlo sem pronikalo průrvami ve skále. Sedla jsem si na nejbližší kámen a přemýšlela jestli se vrátit nebo jít dál.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Jeskyně za Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně za Kirigakure   Jeskyně za Kirigakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 8:59 pm

Když mi slezla z náručí netrvalo dlouho než sme došli k nějaké části jeskyně kde bylo světlo. Chtěl jsem se podívat kde přesně se to asi nachází, ale nic nebylo vidět. Yuna si zatím sedla na kámen a já přemýšlel co dál, i když ona asi taky. Jedna možnost byla zvětšit díru a dostat se ven. Ta druhá jít dál a ta třetí se vrátit. Zničit to bychom nemohli riskovat, Mizukage by nás asi zabila. Ta druhá a třetí byly tak na stejné váze. Otočíl jsme se k Yuně Tak co myslíš? Dál nebo zpět?
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Jeskyně za Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně za Kirigakure   Jeskyně za Kirigakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 9:09 pm

Já nevím. Nechtěla jsem přiznat že se tam tak trochu bojím. Když půjdeme zpět budeme se doma nudit. Řekla jsem trochu přiškrceným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Jeskyně za Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně za Kirigakure   Jeskyně za Kirigakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 9:13 pm

Dobře, tak jdeme dál. Odpovědnost je odteď jen na mě.. Pokud chceš. Pousmál jsem se, vzal jí ruku a vydal se na cestu.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Jeskyně za Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně za Kirigakure   Jeskyně za Kirigakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 9:26 pm

Chci. Stiskla jsem jeho ruku a pokračovala v chůzi vedle něj. Čím déle jsme šli tím větší byla tma, chladno a vlhko. Opatrně jsem našlapovala a drtila Akiovi ruku. Myslíš že je tu taky něco jinýho než tma? Sotva jsem se na to zeptala znovu jsem uklouzla, ale tentokrát jsem nespadla na zem ale do nějaké díry. Když jsem se vzpamatovala zjistila jsem že kolem mě je jen studený kámen. Je to dobrý kromě tmy je tu i díra. Zavolala jsem nahoru na Akia.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Jeskyně za Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně za Kirigakure   Jeskyně za Kirigakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 9:32 pm

okračovali jsem v cestě, chvilkama jsem myslel, že přijdu o ruku, tím jak mě Yuna držela. Určitě jo.. je to přeci úkryt kdyby nás napadli. Nejspíš to povede jen někam z vesnice. Sotva jsme to dořek, Yuna spadla neznámo kam, po chvilce se ozvala spolu s ozvěnou, že kromě tmy jsou tu i díry. Jak asi jsi hluboko? zavolal na í a přemýšlel jak to udělat, pokud je moc dole.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Jeskyně za Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně za Kirigakure   Jeskyně za Kirigakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 9:40 pm

Netuším je tu tma. Připomněla jsem mu důrazně a pak dodala. Vylezu odsud. Soustředila jsem chakru do rukou kupodivu lézt po skále bylo daleko lehčí než chodit po vodě. Po chvíli jsem vylezla nahoru a plácla sebou na zem. To byl adrenalin. Řekla jsem se smíchem.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Jeskyně za Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně za Kirigakure   Jeskyně za Kirigakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 10:07 pm

Koukal jsem na ní jak blbej, jak dobře si pomohla a vyšplahala. Nakonec se tu předemou složila k zemi jsem jen dodal s pusou dokořán Fíííííha, holka... máš můj obdiv. Naklonil jsem se k ní a políbil jí, sice nebylo nic vidět, ale slyšet jak dýchá bylo. Ale nakonec, když si to tak vezmeš, je tu tma a intimčo pousmál jsem se. Můžeš vstát?
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Jeskyně za Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně za Kirigakure   Jeskyně za Kirigakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 10:27 pm

Vstala jsem, ale pak mi nohou projela bolest. Asi jsem si zvrtla kotník. Radši bychom už měli jít. Vzala jsem ho za ruku a vedla k východu nebo alepoň tam kde jsem si myslela že by východ mohl být. Když mi došlo že po jedné noze po mokrých kamenech skákat nemůžu musela jsem zapojit i zraněnou nohu.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Jeskyně za Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně za Kirigakure   Jeskyně za Kirigakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 10:33 pm

Potom co to řekla jsem si jen povzdech To to zase dopadlo... Vzala mi ruku a vydala se na cestu. Chvíli šla spíše tak po jedné noze, ale nakonec pokulhávala. Vyzval jsem ji aby mi naskočila na záda, aby jsme mohli pokračovat. Jinak nikdo nikam nepůjde.
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Jeskyně za Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně za Kirigakure   Jeskyně za Kirigakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 10:36 pm

Ale já jsem v pořádku. Ujišťovala jsem ho a šla dál.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Jeskyně za Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně za Kirigakure   Jeskyně za Kirigakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 10:39 pm

Chytil jsme ji za ruku Nejsi! Bůhví kam se dostaneme a bude lepší když tu nohu ted nebudeš namáhat, ok?
Návrat nahoru Goto down
Loxar Yuna

Loxar Yuna


Poèet pøíspìvkù : 164
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 28

Jeskyně za Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně za Kirigakure   Jeskyně za Kirigakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 10:44 pm

Tak dobře. Vylezla jsem mu na záda. Bylo mi trochu trapně, ale byla jsem ráda že je tu semnou on. Opřela jsem si o něj hlavu a tiše mu poděkovala.
Návrat nahoru Goto down
Akio Kaito

Akio Kaito


Poèet pøíspìvkù : 151
Reputation : 0
Join date : 12. 01. 12

Jeskyně za Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně za Kirigakure   Jeskyně za Kirigakure Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 10:47 pm

Neděkuj... Aspoň dokud nebudeme u cíle. Pousmál jsem se. Po chvíli chůze se začalo objevovat světlo, trochu jsem zrychlil a dostal se k otvoru. Nic jsem neviděl, to světlo mě úplně oslepilo... Po chvilce rozkoukání jsem zjistil, že jsme v nějaké malé vesničce.
Pootočil hlavu k Yuně No... Tak a jsme venku... A vzhledem k tomu že by jsme neměli bejt z vesnice se tak trochu bojim, že by to tu měl někdo hlídat...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jeskyně za Kirigakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně za Kirigakure   Jeskyně za Kirigakure Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jeskyně za Kirigakure
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Jeskyně tisíce druhů bolesti
» Okolí Kirigakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Spojenectví Suna - Kiri -Iwa :: Okolí Kirigakure-
Přejdi na: