Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Brána do Otogakure

Goto down 
+5
Faito Dansaku
Seito Senju
Tatsuo Reigi
Akihiro Kazuki
Aki-Chan
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Brána do Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 7:24 pm

Dorazil jsem k bráně a vedle mě byli dva ANBU v ruce jsem držel zahalené tělo Reiny.Potom jsem si všiml Nawakiho podíval jsem se na něj."Tak jak postupuješ?"řekl jsem s úsměvem a potom jsem se podíval na Seita a Ayame."Omlouvám se že jsem vás nechal čekat."
Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Brána do Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 7:31 pm

,,Hm." Podíval jsem se na zahalené tělo. ,,Budu s ní pak chtít mluvit osamotě, takže," Podíval jsem se na Nawakiho a Haruka a tipoval, že jeden z nich půjde asi s námi,,,doufám, že s tím nebude problém."
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Brána do Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 7:33 pm

Podíval jsem se na Seita"To už bude záležet jen na ní."řekl jsem a usmál jsem se."Tady můj pomocník pujde s vámi."ukázal jsem na Haruka."Doufám že to chápete nemůžu ji jen tak poslat samotnou."zase jsem se usmál.
Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Brána do Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 7:36 pm

,,To už si zařídím já." Podíval jsem se na něho. ,,Dobrá chápu, ale jestli něco u nás vyvede, tak počítejte s následky. Jinak naše domluva platí. Ještě něco?"
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Brána do Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 7:41 pm

"Mám dojem že to je všechno."usmál jsem se."Ale..."řekl jsem a můj výraz se proměnil na takový který vážně nahání strach."pokud se jí něco stane do jednoho vás zabiji."jak jsem to dořekl zase jsem se usmál."Přeji vám šťastnou cestu."Předal jsem Seitovi tělo a odstoupil jsme potom jsem kývl na Haruka.
Návrat nahoru Goto down
Seito Senju

Seito Senju


Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Brána do Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 7:44 pm

,,Pokud by jsme jí chtěli mrtvou, tak tu teď nestojím." Usmál jsem se a položil tělo na draka, na kterého jsem já i Ayame vyskočili. Pro Haruka už nebylo místo, ale věděl jsem, že se nějak dopraví. Pak už jsme mířili k nemocnici.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Brána do Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 7:47 pm

Když odešli otočil jsem se na Nawakiho a čekal jsem na jeho odpověď.Počítal jsem s tím že Haruko je zkušený takže o něj nemusím mít strach.Po mém boku stále byli dva ANBU.
Návrat nahoru Goto down
Aki-Chan

Aki-Chan


Poèet pøíspìvkù : 144
Reputation : 0
Join date : 10. 01. 12

Brána do Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 8:16 pm

Haruko Takahashi

Zvětšil jsem jílového ptáka,počemž jsem na něj vyskočil a následoval je . (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Hulo Datebayo
Akatsuki
Akatsuki
Hulo Datebayo


Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 1
Join date : 06. 07. 10
Location : Trenčín

Brána do Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 8:20 pm

"Bože to je otrava tie decká stále len spia a nič nerobia čo mám potom robiť ja?"
Zívol som si a sedel na bráne.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Brána do Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 8:22 pm

Zasmál jsem se a pak jsem se na chvíli soustředil."Dva z Faitova týmu byli před chvílí v centru Oto.Měl by jsi je jít najít asi mají něco v plánu.Vezmi si sebou tady ty dva ANBU at ti pomohou.Já musím zpět do kanceláře spoléhám na tebe."usmál jsme se a vyrazil jsem pryč ANBU jsem tam nechal s Nawakim.(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Hulo Datebayo
Akatsuki
Akatsuki
Hulo Datebayo


Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 1
Join date : 06. 07. 10
Location : Trenčín

Brána do Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 8:23 pm

"Dobre no"
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Tasai

Tasai


Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Brána do Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 9:09 pm

Prišiel som k bráne Oto. Zdravím zrejme ma nepustíte len tak dovnútra však? zasmial sa a čakal.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Brána do Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 9:11 pm

Stráže u brány se na něj podívali."Ne to tedy nepustíme Oto má stav nouze pokud chcete dovnitř doprovodíme vás přímo do kanceláře Otokageho."
Návrat nahoru Goto down
Tasai

Tasai


Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Brána do Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 9:21 pm

Chvíľu rozmýšľal a nakoniec povedal pojašeným hlasom Uhm... no dobre doveďte ma za tým vaším Otokageommmm... tváril sa ako malé dieťa ktorému je všetko smiešne.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Brána do Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 9:23 pm

Strážný zavolal jednoho ANBU a ten se ujal Tasaie."Tak pojď a chovej se slušně."(Přesun)(Když tak napiš do kanceláře pak sám že tě tam dovedl Wink )
Návrat nahoru Goto down
Tasai

Tasai


Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Brána do Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 9:30 pm

(jop Smile ) Jeden ANBU ma zavolal a tak som šiel za ním. (Presun)
Návrat nahoru Goto down
amko21
Jounin
Jounin
amko21


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputation : 10
Join date : 28. 06. 10
Age : 28
Location : West Slovakia

Brána do Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 6:09 pm

Aotsuchi

Pomalým krokom som prišiel pred bránu Oto a konečne zo seba zhodil premočený plášť. Bol som sám, pretože Joki išla priamo do Iwy. Ja som sa ešte zastavil pre študenta. Dúfam, že už sa sem nebudem musieť vracať. Ak so mnou neodíde, budem to považovať za zradu. Jeho aj tejto dediny. A Tsuchikage bude mať o dôvod viac, prečo urýchliť plány. Zasmial som sa čakajúc na stráže, ktoré ma mali pustiť dnu.
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Brána do Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 6:12 pm

Dorazili k němu stráže."Co tady chcete a kdo jste?"zeptali se a čekali jak odpoví.
Návrat nahoru Goto down
amko21
Jounin
Jounin
amko21


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputation : 10
Join date : 28. 06. 10
Age : 28
Location : West Slovakia

Brána do Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 6:16 pm

Aotsuchi

"Kto som?" Ukázal som na členku Iwy. "A čo chcem? Prišiel som si pre študenta. Už to budú dva mesiace, čo opustil dedinu a išiel sa sem učiť. Máme podozrenie, že zradil dedinu a vy ho tu skrývate." Prehovoril som nahnevane. "Ale to budem riešiť s vašou Otokage. Ak tu teda Reina-sama je."
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Brána do Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 6:19 pm

Stráže se na něj podívali."Otokage je Pan Tatasuo takže vás odvedeme za ním.Pokud chcete tak vás za ním zavedeme.Samozřejmě odložte zbraně."jak to dořekl čekal jestli s tím bude souhlasit nebo ne pokud ano jeden ho odvedl před kancelář pokud ne tak ho nepustili dál.
Návrat nahoru Goto down
amko21
Jounin
Jounin
amko21


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputation : 10
Join date : 28. 06. 10
Age : 28
Location : West Slovakia

Brána do Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 6:23 pm

Aotsuchi

"Tatsuo? Toho nepoznám." Povedal som skôr pre seba, keď som odkladal zbrane. To znamená, že Reina je...? Nie, to ešte neznamená nič. Prešiel som cez bránu dediny a následoval strážnika.

(Presun.)
Návrat nahoru Goto down
Tasai

Tasai


Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 13. 01. 12

Brána do Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 7:14 pm

Anbu na doviedol až za bránu kde ma nechal a on sa vrátil naspäť. "Hm... tak kam teraz? ASi hlavne rýchlo preč lebo strýc Aotsuchi zrejme nebude čakať kým sa ja spamätám. Takže kam?" opýtal som sa sám seba a vyrazil preč. (Presun)
Návrat nahoru Goto down
amko21
Jounin
Jounin
amko21


Poèet pøíspìvkù : 193
Reputation : 10
Join date : 28. 06. 10
Age : 28
Location : West Slovakia

Brána do Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 7:42 pm

Dobehol som pred bránu, kde som odovzdal lístok strážnikovi. Ten si ho prečítal a ukázal mi malú cestičku, ktorou sa mal vydať Tasai. "Športom ku zdraviu." Poznamenal som a rozbehol sa za ním.

(Odchod.)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brána do Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do Otogakure   Brána do Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Brána do Otogakure
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Centrum Otogakure
» Nemocnice Otogakure
» Vstupní brána
» Jižní brána
» Severní Hlavní Brána

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Zločinecké organizace - Ame, Oto, Yuki a Kugutsu Kekkai :: Otogakure no satto-
Přejdi na: