Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Kancelář Otokageho

Goto down 
+9
Arget Maireto
Killunia
Hulo Datebayo
Raidon
Reina Kana
Seito Senju
Tatsuo Reigi
Akihiro Kazuki
Aki-Chan
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 4:17 pm

To ještě nic neví?"No všichni už jsou zavřeni takže nemusíš mít strach.Přebereš teď tým do té doby než se vrátím a budeš s nimi trénovat tvrději než předtím já je ti to jasné?Jestli ano tak se do toho hned pusť."jak jsem domluvil vrátil jsem se k papírování.
Návrat nahoru Goto down
Memphisto Kaguya

Memphisto Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 10
Reputation : 0
Join date : 16. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 8:58 pm

"Rozumím"
Otočil jsem se a odešel ven z kanceláře.
(Dotaz hraje tady ještě krom nás dvou ještě někdo, myslím Oto. Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 10:48 pm

(Jo, já. A jen tak mimochodem, já myslím,že se právě čeká na adminy až se vyjádří a nějak napraví onu trhlinu ve hře.
Návrat nahoru Goto down
Killunia

Killunia


Poèet pøíspìvkù : 6
Reputation : 0
Join date : 16. 01. 12
Age : 28

Kancelář Otokageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 3:35 pm

(Já také hraju, jen mám za sebou zkouškové období a jsem tak unavená, že jsem si musela dát pauzu. Momentálně jsem ztracená v ději.)
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jan 23, 2012 1:17 am

(Killu, Otogakure má nového Otokage- Tatsua. Ten odvedl Reinu do Sory na ošetření. No...a to je tak všechno Smile A kolik ti tedy ve skutečnosti je, když máš zkouškové a přitom age: 16? Smile)

Návrat nahoru Goto down
Killunia

Killunia


Poèet pøíspìvkù : 6
Reputation : 0
Join date : 16. 01. 12
Age : 28

Kancelář Otokageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jan 23, 2012 4:53 pm

(Zkouškovým obdobím myslím období necelých dvou týdnů, během kterého jsou nám nabouchány velké písemky každý den, někdy dvě denně a někdy i více písemek z jednoho předmětu... A je mi opravdu 16 let... Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Faito Dansaku

Faito Dansaku


Poèet pøíspìvkù : 66
Reputation : 1
Join date : 12. 01. 12

Kancelář Otokageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jan 23, 2012 5:25 pm

(Aha, tak v tom případě jsem to špatně pochopil.)
Návrat nahoru Goto down
Tatsuo Reigi

Tatsuo Reigi


Poèet pøíspìvkù : 108
Reputation : 0
Join date : 15. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Kancelář Otokageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jan 23, 2012 11:38 pm

(Omlouvám se že nemám moc času ale měl jsem také teď zkouškové takže nebyl čas skoro na nic Smile )
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Otokageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Otokageho   Kancelář Otokageho - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Otokageho
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Rezidence Otokageho
» Pokoj Tatsua v jížní části Rezidence Otokageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Zločinecké organizace - Ame, Oto, Yuki a Kugutsu Kekkai :: Otogakure no satto-
Přejdi na: