Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 dotaz na adminy

Goto down 
+2
DarKSteN
HatakeKakashi
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Nagaharu (jurajko73)
Team EREKUTO
Team EREKUTO
Nagaharu (jurajko73)


Poèet pøíspìvkù : 256
Reputation : 26
Join date : 14. 08. 09

dotaz na adminy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dotaz na adminy   dotaz na adminy - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 09, 2010 11:48 am

A všetky si si ich nechal pre seba, prípadne si ich možno povedal ešte jednej osobe. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
DarKSteN
Kirigakure ANBU
Kirigakure ANBU
DarKSteN


Poèet pøíspìvkù : 636
Reputation : 5
Join date : 21. 08. 09
Age : 29

dotaz na adminy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dotaz na adminy   dotaz na adminy - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 09, 2010 11:50 am

aj tak je to napicu ze sa moze hrat za viac postav v tej hre naraz ... to ako keby som mal schyzofreniu a hovoril niekomu so ma robit


Naposledy upravil DarkS dne Fri Jul 09, 2010 11:55 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




dotaz na adminy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dotaz na adminy   dotaz na adminy - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 09, 2010 11:52 am

ne psla jsem je aj tobe a vubec nektere aj na foro navic ja jsem se snazil propagovat server pro vic lidi ale jista osoba Very Happy mela napsat enco o ntafu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nagaharu (jurajko73)
Team EREKUTO
Team EREKUTO
Nagaharu (jurajko73)


Poèet pøíspìvkù : 256
Reputation : 26
Join date : 14. 08. 09

dotaz na adminy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dotaz na adminy   dotaz na adminy - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 09, 2010 11:54 am

Prirodzene hráči nevydržia v jednom prostredí neustále, preto je občas dobré odreagovať sa a vyskúšať niečo iné dajakou rozdielnou postavou, ktorú ale po čase zabijú, keď sa začne niečo diať v ich prostredí. Je to lepšie na oživenie deja a myslím si, že to iba prospieva. Wink

A Mystogan: Na nič ostatné si nespomínam a na ten server, to mi naozaj vypadlo z hlavy. Čo narobíš, aj ja som len človek, ale pripomenul si mi to iba raz.
Návrat nahoru Goto down
DarKSteN
Kirigakure ANBU
Kirigakure ANBU
DarKSteN


Poèet pøíspìvkù : 636
Reputation : 5
Join date : 21. 08. 09
Age : 29

dotaz na adminy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dotaz na adminy   dotaz na adminy - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 09, 2010 11:54 am

omg skorupovani ludia
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




dotaz na adminy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dotaz na adminy   dotaz na adminy - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 09, 2010 11:57 am

stene co meles?Very Happy prje raz aspon 3 kamarade Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nagaharu (jurajko73)
Team EREKUTO
Team EREKUTO
Nagaharu (jurajko73)


Poèet pøíspìvkù : 256
Reputation : 26
Join date : 14. 08. 09

dotaz na adminy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dotaz na adminy   dotaz na adminy - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 09, 2010 11:59 am

Takže, svoj názor na vec som povedal, keď nemáte ďalšie otázky, see ya.
Návrat nahoru Goto down
DarKSteN
Kirigakure ANBU
Kirigakure ANBU
DarKSteN


Poèet pøíspìvkù : 636
Reputation : 5
Join date : 21. 08. 09
Age : 29

dotaz na adminy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dotaz na adminy   dotaz na adminy - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 09, 2010 12:01 pm

Mystogan napsal:
stene co meles?Very Happy prje raz aspon 3 kamarade Very Happy

maj PICI aj tak som len vdzuch ... nikto si ma nevsima ..
Návrat nahoru Goto down
Andrew_Deer

Andrew_Deer


Poèet pøíspìvkù : 57
Reputation : 4
Join date : 13. 11. 09
Age : 28
Location : Hm, kde asi? Mám rád teplo, vydržím dlouho bez vody, jsem věrným fanouškem Tessenjutsu a postavy, která toto jutsu mistrovsky až velmistrovsky ovládá.

dotaz na adminy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dotaz na adminy   dotaz na adminy - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 10, 2010 1:36 am

Jé, ahoj Stene, ty tu jsi taky? Very Happy Jinak, mě by zajímalo, proč se vytváří tolik účtů? Nestačilo by si to hodit do podpisu místo těch přehnaně velkejch obrázků? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




dotaz na adminy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dotaz na adminy   dotaz na adminy - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 10, 2010 2:35 pm

nebo ja krika andrew xD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





dotaz na adminy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dotaz na adminy   dotaz na adminy - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
dotaz na adminy
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Dotaz na osobu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Naruto :: Něco jako smeťák-
Přejdi na: