Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Pojdme udělat zábavný příběh

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Tenzo Amenus
Kirigakure Chuunin
Kirigakure Chuunin
Tenzo Amenus


Poèet pøíspìvkù : 36
Reputation : 4
Join date : 30. 01. 10
Age : 36
Location : Kopřivnice

Pojdme udělat zábavný příběh Empty
PříspěvekPředmět: Pojdme udělat zábavný příběh   Pojdme udělat zábavný příběh Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 4:53 pm

Tak lidičkové,sem hodte náčrty postav a charakterů,podle pravidel které jsem zmínil u Neurova příběhu v kapitole 10 Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Pojdme udělat zábavný příběh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pojdme udělat zábavný příběh   Pojdme udělat zábavný příběh Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 5:05 pm

a)Neuro Uchiha,180cm,62,Jounin
b)Neurol je sexualní maniak,né kvůli tomu že nedostal jinou práci,ale že miluje seeex xD
cíle:vojet všechny zeny na svete a vyskouset celou kamasutru Very Happy
radosti:kdyz ma sveckou 3 s 2babama Very Happy
oblíbené činosti:viz nahoře jezení ramenu a hrani ntaf cekovani internetu Very Happy
c)techniky vody ohne vzduchu xD je jedno ajke proste nejake Very Happy
Neuro je nukenin z kirigakure a momentálně je společník vůdce temné vesnice.Je více méně samotář(když nejsou na blízku ženy) a každou misi splní dokolane(smrtí člověka)


Naposledy upravil Neuro Uchiha(jinchuuriky) dne Mon Mar 15, 2010 5:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Tenzo Amenus
Kirigakure Chuunin
Kirigakure Chuunin
Tenzo Amenus


Poèet pøíspìvkù : 36
Reputation : 4
Join date : 30. 01. 10
Age : 36
Location : Kopřivnice

Pojdme udělat zábavný příběh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pojdme udělat zábavný příběh   Pojdme udělat zábavný příběh Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 5:10 pm

Takže načrtnu trošku jak by měl vypadat charakter Smile
Tenzo Amenus
177cm,69kg,Jonin v Kirigakure,věk:30
Tenzo věrně plnil zadané mise,cvičil geniny,učil je moudrosti předešlých generací,už byl unaven nesmyslnými smrti neviných kvůli křivdám jejich dědů,odešel a našel zázemí v jedné prosté vesnici,kde učí místní chlapce jak se ubránit okolnímu světu,jak by chtěl bránit svoji vlastní rodinu.
Tenzo je nyní uznávám jako vesnický učitel,který přináší učení do světa nevzdělaných.
Tenzo raději sleduje vznik života než násilné přetrhání jeho vazeb.
Má radost,že on je poslem dobrých stran....
Ovládá jak suiton tak doton a je znám svými baheními technikami
Návrat nahoru Goto down
Tenzo Amenus
Kirigakure Chuunin
Kirigakure Chuunin
Tenzo Amenus


Poèet pøíspìvkù : 36
Reputation : 4
Join date : 30. 01. 10
Age : 36
Location : Kopřivnice

Pojdme udělat zábavný příběh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pojdme udělat zábavný příběh   Pojdme udělat zábavný příběh Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 5:19 pm

Díky Neuro Smile za stručný načrt charakteru.Trošku to s bratříčkem upravíme pokud nevadí a výsledek pošleme před zveřejněním Tobě,abys nám to odkýval Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Pojdme udělat zábavný příběh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pojdme udělat zábavný příběh   Pojdme udělat zábavný příběh Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 5:39 pm

jj jasně jen jsme tam dal update Very Happy
Návrat nahoru Goto down
HatakeKakashi
Otokage
Otokage
HatakeKakashi


Poèet pøíspìvkù : 233
Reputation : 28
Join date : 14. 08. 09
Age : 30
Location : Otogakure no satto (Prostě všude možně)

Pojdme udělat zábavný příběh Empty
PříspěvekPředmět: hm hm   Pojdme udělat zábavný příběh Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 5:52 pm

je to nutny sem napsat tu moji postavu ??
Návrat nahoru Goto down
Tenzo Amenus
Kirigakure Chuunin
Kirigakure Chuunin
Tenzo Amenus


Poèet pøíspìvkù : 36
Reputation : 4
Join date : 30. 01. 10
Age : 36
Location : Kopřivnice

Pojdme udělat zábavný příběh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pojdme udělat zábavný příběh   Pojdme udělat zábavný příběh Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 6:24 pm

HatakeKakashi napsal:
je to nutny sem napsat tu moji postavu ??
Není,ale bylo by dobré vědět co má postava za cíle....když tak pm
Návrat nahoru Goto down
ulquiorra
Nukenin
Nukenin
ulquiorra


Poèet pøíspìvkù : 813
Reputation : 9
Join date : 24. 08. 09
Age : 30
Location : doma

Pojdme udělat zábavný příběh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pojdme udělat zábavný příběh   Pojdme udělat zábavný příběh Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 6:54 pm

mne sa sem nechce pisať postavu o mne si vimislite čo chceťe Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Smortn
Hokage
Hokage
Smortn


Poèet pøíspìvkù : 555
Reputation : 14
Join date : 25. 08. 09
Age : 30

Pojdme udělat zábavný příběh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pojdme udělat zábavný příběh   Pojdme udělat zábavný příběh Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 11:44 pm

tak jsem se rozhodl že jo .... jako že teda bych tam mohl být ...XD ....

方法 (techniky které ovládám ):
Spoiler:

A jinak o mně


Shiki Tooya Smortn
179cm,62 váha , věk 19 let
Hodnost: Jounin z kumogakure
¨
Do svých 12,7 let jsem byl ve vesnici našeho klanu, kde jsem byl ochránce vzstupu. Pak však přišel klan Kaguya (kimimarúv) a svedl s náma nelítostný boj ... oni vyhráli ale já jsem naštestí s přeživšíma(4lidi z klanu+já) dokázal nakonec odolat. Pak jsem se od svých 12,7 ploužil s touto partičkou a snažili jsme se dodržovat zásady bohyně RyuChi no kami. Ta však v době mých 13 narozenin zabila ostatní členy. Řekla, že jí zradili, a že jí chtěli zničit, což jsem pochopil. Pak jsem teda se vydal do neznáma.... asi týden nato mně napadla skupina banditů. V tu dobu tam přišel Kaito a Everest a zachránili mně . Tak jsem se tedy s nima vydal do oblačný a tam jsem zůstal. Tam jsem oběvil že je tam jedna diplomatka z našeho klanu(nějaká léčitelka) a tak jsem jí řekl vše co se stalo a ona byla zděšená. Nakonec jsem byl přijat do vasnice a hned jsem se zkamarádil s Evarestem a Kaitem. Pak jsem se pomalu učil s ostatníma , plnil mise ,vyvíjel své techniky .... etc.... nakonec za své zásluhy jsem se vypracoval od genina až na jounina ... jinak celou dobu jsem furt uctívám RyuChi no kami (protože mám k ní respekt) a také jí furt uctívám.

jinak mám povahu asi jako Kimimaro ale jsem víc arogantní .... ale zase víc samotářský

baví mě : četba,psaní knížek,plnění misí
oblíbené jídlo: Ramen s cibulovou příchutí , steak na cibuli
oblíbené pití: krev
Návrat nahoru Goto down
HatakeKakashi
Otokage
Otokage
HatakeKakashi


Poèet pøíspìvkù : 233
Reputation : 28
Join date : 14. 08. 09
Age : 30
Location : Otogakure no satto (Prostě všude možně)

Pojdme udělat zábavný příběh Empty
PříspěvekPředmět: hmhm   Pojdme udělat zábavný příběh Icon_minitimeTue Mar 16, 2010 9:18 am

me vinechte
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pojdme udělat zábavný příběh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pojdme udělat zábavný příběh   Pojdme udělat zábavný příběh Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pojdme udělat zábavný příběh
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Muj pribeh xD
» Díl 2 –cesta za doprovodem karavany
» Muj pribeh-vase pripominky atd..

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Naruto :: Něco jako smeťák-
Přejdi na: