Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Díl 5-Snaha o vypátrání.

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Díl 5-Snaha o vypátrání. Empty
PříspěvekPředmět: Díl 5-Snaha o vypátrání.   Díl 5-Snaha o vypátrání. Icon_minitimeTue Mar 09, 2010 5:11 pm

Začal krásný letní den v konoze a hokage již pracuje.“Tsunade-sama je tu posel z kumogakure.Díky Shizune zavolej ho jsem. Dobrý den jmenuji se Smortn a mám pro váz vzkaz od raikageho. “(Od raikageho?pomyslela si Tsunade,to bude asi vážné). “Zde je dopis“.Tsunade si potichu čte:Dobrý den Hokage-sama píši vám tento dopis,protože si myslím,že by jste měla být osobně informována mým ninjou o situaci týkající se i konohy.8 ninjů-4 z kiri a 4z kumo potkali nukenina z konohy.Assasina senju údajně unesl z kirigakure genina,tímto jsem vám dle mého předpokladu poslal užitečnou zprávu.Assasin byl objeven u hranice s zemí rýže. “Zatraceně teď ještě budu mít problémy kvůli Assasinovi.Shizune!!!!!Zavolej ihned Stena,Naruta,Kibu a Hinatu.Jistě Tsunade-sama“.Po 30 minutách všechny Shizune shromáždila. “Takže mám tu dost choulostivou misi třídy S..Byl objeven Assasin a unesl genina z kiri.Assasin?zlekl se Sten,on žije?on nezemřel?Tsunade sama kde je musíme jít hned za ním.Uklidni se,řekl Kiba a nech jí domluvit.Naruto byl potichu a Hinata ta nečekaně omdlela,když jí Naruto oslovil.Je u zemi rýže vaší misí je nejlépe osvobodit toho genina a zajmout Assasina při nejhorším případě zabít.Ano hokage-sama.Naruto na chvíli tu zůstaň musím si s tebou promluvit“. Ostatní odešli a tusnade mluví s Narutem.Naruto ty víš,jak se Sten asi cítí,tak na něj dohlédni přeci jen už nejsi dítě.Jasně Bábi.
V kirigakure:
“Kde je Neuro.Zatraceně,kam se poděl Neuro stěžuje si Nicol ani domů nedošel.Hledá ho po vesnici,ale nikde nic“.Tým na výpravu za Utasem již vyrazil,ale některým se do toho nechtělo.
Mimo všechny vesnice:
“Tady jsme bojovali.Neuro zařičel Sharingan!Cakrové stopy tu ještě musí být po něm,tak teda a hle tám jsou nějaké stopy.Tak teda půjdu po nich“.Neuro si vzpomína na Ninja akademii s Utasem,nikdy si ho nějak nevšímal,ale je pravda že ho vždycky podpořil a Neuro jeho byly to přátele,i když si to neuvědomovali.
Ty?Neměl si být náhodou v kiri?Ví o tom tvá vesnice,že si tady?Spíš co vy tady děláte.To ti nesmíme říct.Už se stmívá,můžeš tu s námi přespat“.O další den později jednotkám z kiri došel dopis,že zároveň,by mohli najít Neura,protože utekl. “Zatraceně to je blázen on utekl“Říká Musoy. “A kdo zároveň se zeptá Yahiki s Utakatou. “Neuro zřejmě šel hledat Utase.

V skrýši Akatsuki:
“Máme málo členů Sasuke musíme udělat pátraní po nových členech.Po tom co Naruto rozbil tu sochu všichni jinchuuriky se vrátili zpět k životu.Pravda ještě,že jsem si včas vzal Itachiho oči,jinak bych oslepl.Mám nové zprávy Madaro.Mluv Zetsu o co jde.Nukein z konohy Assasin odešel z organizace a teď je bez organizace můžeme to zkusit ho příjmout.To není špatný nápad.Sasuke toto je tvá mise přiveď k nám do organizace ASsasina.

Příští díl ponese název:Staré známosti.

Mluva autora:doufám že se vám díl líbí.Omlouvám se že to tak dlouho trvalo,ale u nás byly prázdniny,tak jsem si dal menší pauzičku xD.
Návrat nahoru Goto down
Smortn
Hokage
Hokage
Smortn


Poèet pøíspìvkù : 555
Reputation : 14
Join date : 25. 08. 09
Age : 30

Díl 5-Snaha o vypátrání. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 5-Snaha o vypátrání.   Díl 5-Snaha o vypátrání. Icon_minitimeTue Mar 09, 2010 6:59 pm

zase dobrý jako ty předešlé
Návrat nahoru Goto down
Assasin Senju
ROOT
ROOT
Assasin Senju


Poèet pøíspìvkù : 260
Reputation : 36
Join date : 13. 08. 09
Age : 30
Location : Litvínov

Díl 5-Snaha o vypátrání. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 5-Snaha o vypátrání.   Díl 5-Snaha o vypátrání. Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 10:22 am

Dobře ty xD
Návrat nahoru Goto down
https://ntaf-mypage.forumczech.com
Sponsored content





Díl 5-Snaha o vypátrání. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díl 5-Snaha o vypátrání.   Díl 5-Snaha o vypátrání. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Díl 5-Snaha o vypátrání.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Naruto :: Něco jako smeťák-
Přejdi na: