Naruto: Akatsuki fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Otázky na KAGE :

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Smortn
Hokage
Hokage
Smortn


Poèet pøíspìvkù : 555
Reputation : 14
Join date : 25. 08. 09
Age : 29

Otázky na KAGE : Empty
PříspěvekPředmět: Otázky na KAGE :   Otázky na KAGE : Icon_minitimeSat Feb 06, 2010 8:21 pm

otázka : bude se OTOkagure no satto zůčastnin chunnin zkoušek ?
Návrat nahoru Goto down
Andrew_Deer

Andrew_Deer


Poèet pøíspìvkù : 57
Reputation : 4
Join date : 13. 11. 09
Age : 28
Location : Hm, kde asi? Mám rád teplo, vydržím dlouho bez vody, jsem věrným fanouškem Tessenjutsu a postavy, která toto jutsu mistrovsky až velmistrovsky ovládá.

Otázky na KAGE : Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otázky na KAGE :   Otázky na KAGE : Icon_minitimeSun Feb 07, 2010 12:02 am

Otázka: Kde najdu podrobně sepsané, jak to tady chodí? (Omlouvam se za pripadny off-topic.)
Návrat nahoru Goto down
ulquiorra
Nukenin
Nukenin
ulquiorra


Poèet pøíspìvkù : 813
Reputation : 9
Join date : 24. 08. 09
Age : 30
Location : doma

Otázky na KAGE : Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otázky na KAGE :   Otázky na KAGE : Icon_minitimeSun Feb 07, 2010 12:17 am

sorry že teraz spamujem ale Andrew_Deer maš dosť zaujimavy zoznam oblubenych Very Happy ja mam tiež skoro všteko len trochu opak a hlavne mam rad postavy zo soul eater ako BLACK STAR TEN NEMA CHBY TO JE ASI 3-4 NAJ POSTAVA ZO VšTKYCH ANIME
Návrat nahoru Goto down
Andrew_Deer

Andrew_Deer


Poèet pøíspìvkù : 57
Reputation : 4
Join date : 13. 11. 09
Age : 28
Location : Hm, kde asi? Mám rád teplo, vydržím dlouho bez vody, jsem věrným fanouškem Tessenjutsu a postavy, která toto jutsu mistrovsky až velmistrovsky ovládá.

Otázky na KAGE : Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otázky na KAGE :   Otázky na KAGE : Icon_minitimeSun Feb 07, 2010 12:54 am

Akatsuki Sasuke napsal:
sorry že teraz spamujem ale Andrew_Deer maš dosť zaujimavy zoznam oblubenych Very Happy ja mam tiež skoro všteko len trochu opak a hlavne mam rad postavy zo soul eater ako BLACK STAR TEN NEMA CHBY TO JE ASI 3-4 NAJ POSTAVA ZO VšTKYCH ANIME

Pardon za Spam!!! Mno, já to mám logicky jen z anime, které jsem zatím viděl.
Návrat nahoru Goto down
Yahiki Ryuuga
Toru (Root)
Toru (Root)
Yahiki Ryuuga


Poèet pøíspìvkù : 648
Reputation : 8
Join date : 24. 08. 09
Age : 28
Location : Lehota pri Nitre, Slovensko

Otázky na KAGE : Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otázky na KAGE :   Otázky na KAGE : Icon_minitimeSun Feb 07, 2010 1:16 am

no neviem to tu asi nikde nie je ale v podstate pozorovanim sa naucis a ano ak chcu mozu sa zucastnit ale aj tak Kakashi daval uz v Kume skoro vsetkych jouninom ci inou hodnostou takze skuska im je nanic
Návrat nahoru Goto down
http://www.sannin.webnode.sk
Smortn
Hokage
Hokage
Smortn


Poèet pøíspìvkù : 555
Reputation : 14
Join date : 25. 08. 09
Age : 29

Otázky na KAGE : Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otázky na KAGE :   Otázky na KAGE : Icon_minitimeSun Feb 07, 2010 4:25 pm

Yahiki Ryuuga napsal:
no neviem to tu asi nikde nie je ale v podstate pozorovanim sa naucis a ano ak chcu mozu sa zucastnit ale aj tak Kakashi daval uz v Kume skoro vsetkych jouninom ci inou hodnostou takze skuska im je nanic
no samozřejmně až bude mít OTo nějaké gennin ... ale jinak ... kakashi nám nechtěl dát chuninov ... protože to má být společné a nechtěl to vynechat. ... (to by měla dělat každá vesnice) ale slíbil nám že pokud uděláme zk chunin tak nám dá jounin ... kdyby jsme ji neudělali tak nám nedá ty hodnosti
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Otázky na KAGE : Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otázky na KAGE :   Otázky na KAGE : Icon_minitimeSun Feb 07, 2010 4:52 pm

kedze toto je smetak mozu to sem napisat ... smortne ked chces mozu ta pustit a nechcat ti nibyho .. ale musis mi najit nahradu dalsiho nejakeho bijuu .. kde ho zozenies to mne nevadi .. len som chcel dodat
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Otázky na KAGE : Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otázky na KAGE :   Otázky na KAGE : Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Otázky na KAGE :
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» hamachi XXL otázky
» Otázky, pripomienky, sťažnosti a návrhy.
» NTAF TURNAJ!!!
» http://kage-wars.motion-forum.net

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Naruto :: Něco jako smeťák-
Přejdi na: